Úrazové pojištění online

Nespoléhejte na štěstí, sjednejte si úrazové pojištění!

Porovnat nabídky pojišťoven

Úrazové pojištění

Úrazy se nevyhýbají nikomu, každého z nás provází riziko úrazu v každém ročním období a na každém kroku, při sportu, při cestě do práce, do školy, při dopravních nehodách, na dovolené nebo doma v době volna.

Úrazy mohou způsobit podstatnou změnu v životě našem i našich blízkých, zejména ty s trvalými následky – nejen, že jsou hodně bolestivé, nepříjemné, ale můžou nás omezit i na několik týdnů nebo měsíců, což pro nás znamená finanční zátěž. Proto je dobré myslet na úrazové pojištění, které může částečně „zhojit“ finanční ztráty. Zvláště pak, splácíte-li půjčky, nebo hypotéky, v takovém případě finančních závazků ve Vás může úrazové pojištění vyvolat pocit jistoty a bezpečí. Úraz nemusí být způsoben ani naší vlastní vinou, ale může nás ovlivnit natolik, že nepříjemně zpomalí naše životní tempo.

 

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku.

Nabízíme následující produkty:

Pojištění podle délky a určení:

  • dlouhodobé úrazové pojištění se platí ročně a kryje úrazy při běžných činnostech, v práci i při sportování
  • krátkodobé úrazové pojištění můžete využít při konkrétní krátkodobé činnosti (např. účast na sportovní akci), při které je vyšší riziko úrazu, uzavírá se jednorázově na dobu několik dní až 1 měsíc

Součástí úrazového pojištění bývá:

  • pojištění pro případ smrti úrazem
  • pojištění pro případ trvalých následků
  • pojištění pro případ trvalé invalidity následkem úrazu – vyplácení měsíční/roční renty
  • denní odškodné
  • nemocniční odškodné za úraz / nemocniční paušál

Aktuality a informace

Diskuzní fórum o úrazovém pojištění

Pojištění.cz Fóra Úrazové pojištění

Zvolené fórum obsahuje celkem 33 témat a 48 odpovědí. Do diskuze se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz Pojištění.cz a poslední změna je stará 1 den, 7 hodin.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 31 témat - 1. až 30. (z celkem 34)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 31 témat - 1. až 30. (z celkem 34)
Vytvořit nové téma ve fóru „Úrazové pojištění“
Informace o uživateli: