Pojištění majetku online

Neriskujte, pojistěte svůj majetek. Ceny již od 300 Kč na rok

Porovnat nabídky pojišťoven

Pojištění majetku – nemovitost a domácnost

Pojistěte si Váš rodinný dům, byt, chatu, chalupu či garáž pro případ přírodních živlů, nehod, škod způsobenými poruchami, krádežemi, vandalismem aj. včetně technických asistenčních služeb a připojištění odpovědnosti.

 

AKCE! K pojištění chaty/chalupy dáváme jako dárek švýcarský kapesní nůž Victorinox. Platí při sjednání do 15.12.2018. podrobnosti a podmínky

Pojištěním nemovitosti se rozumí pojištění samotné stavby (budovy), stavebních součástí a věcí pevně s ní spojené (zdi, střecha, podlahy, okna, radiátory, fasáda, obklady, dlažby apod.).

Pojištěním domácnosti se rozumí pojištění veškerého vnitřního vybavení a osobních věcí – tedy zejména nábytek, elektronika, spotřebiče, elektrická zařízení, oblečení, sportovní vybavení, cennosti, peníze aj. Dále jsou zahrnuty i některé vnitřní stavební součásti (kuchyňské linky, vestavěné spotřebiče, tapety, malby, podlahy aj).

 

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.

Pojistit můžeme rodinné domy, byty v osobním vlastnictví, družstevní byty, rekreační domy (chaty, chalupy), vedlejší stavby (garáže, ploty), stavby dokončené i ve výstavbě, domácnost až do výše 2 mil. Kč, soubor zařízení domácnosti, věci osobní potřeby, audio-vizuální techniku, elektronické a optické přístroje, umělecká díla, sbírky a starožitnosti, klenoty, cennosti, cenné papíry a peníze, sportovní náčiní, jízdní kola, autopotřeby, zdravotní pomůcky pro tělesně postižené, stavební součásti bytu pořízené pojištěným (zařízení koupelen a kuchyní, podlahy, okna apod.)

Nabízíme následující produkty

Varianty pojištění majetku

Pojistná nebezpečí u nemovitosti/domácnosti

  • povodeň – přechodné stoupnutí hladiny vody ve vodním toku nad úroveň břehu, způsobené náhlým zvětšením průtoku vody
  • záplava – zatopení pozemku při vystoupení vody z břehu toku za povodně. Může nastat vlivem přívalových dešťů nebo rychlého tání sněhu; také protržením hráze vodní nádrže apod. Nastává též při vystoupení podzemní vody nad povrch
  • odcizení, vandalismus, graffitti
  • požár, úder blesku, voda z vodovodního potrubí, pád stromů, náraz vozidla, pád letadla, a další
  • úder blesku – pouze přímý úder blesku do pojištěné nemovitosti
  • přepětí – přepětím se rozumí napěťová špička v elektrické síti nebo výboj statické elektřiny v atmosféře
  • rozbití skel – lze zvýšit hodnotu na pojištění skel, u některých pojišťoven se vztahuje i na sklokeramickou desku
Další informace, rady a časté dotazy

Aktuality a informace

Diskuzní fórum o pojištění majetku

Pojištění.cz Fóra Pojištění majetku

Fórum obsahuje 41 témata a 26 odpovědí, a naposledy bylo aktualizované uživatelem  Martina před 6 měsíců, 2 týdnů.

Prohlížíte si 31 témat - 1 až 30 (z 42 celkem)
Prohlížíte si 31 témat - 1 až 30 (z 42 celkem)
Vytvořit nové téma ve fóru “Pojištění majetku”
Informace o Vás: