sloučení úrazu

 • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Tomáš Kožušník a poslední změna proběhla 2 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #64190 Odpovědět
   Majda
   Host

   Dobrý den, ráda bych se zeptala zkušenějších. Zlomila jsem si článek palce a článek na druhém prstu levé nohy. Pojišťovna mi zlomeniny sloučila s výsledkem odškodnění 6%. V oceňovací tabulkách uvedeno jako zlomenina článků několika prstů nebo několika článků jednoho prstu…
   Jelikož šlo o palec, našla v oceňovacích tabulkách zlomeninu článku palce 5% a zlomeninu článku prstu jiného než palce 3%, celkem tedy 9%. Pojišťovna mi vyplatila 6% z důvodu, že došlo k úrazu na jedné části těla, tudíž se procentní podíly nesčítají. Je jejich jednání oprávněné? děkuji.

  • #64210 Odpovědět
   Majda
   Host

   Oprava: zlomeninu článku prstu jiného než palce 4%, celkem tedy 9%.

  • #200044 Odpovědět
   Tomáš Kožušník
   Host

   Dobrý den .. už si nevím rady tak se potřebuju zeptat , stal jsem se vlastníkem bytu 13.5
   Pojištění mám u Kb pojištění majetku jenom základ .. platí od 14.5 už od 10.5 začal velký problém s odpady nejspíše z bytového vlastnicství .
   Tím chci říct že vlastním suterénní byt v baráku co spadá pod sdružení vlastníků ..
   Škoda se nahlásila u Pojišťovny Generali která patří baráku ,bohužel mi stále neposlali verdikt jestli mám nárok na odškodnění či ne .
   Posílám fotky i videa bytu a prosím o pomoc jestli bych měl mít nárok na odškodení jak u své pojišťovny tak u té jejich byt mám v plánu rekonstruovat takže nějaké věci už jsem si tam dělal jenže do časti koupelny jsem zasahovat moc nechtěl fotky co jsou před bytem ty poslední jsou čerstvé . Předem děkuji za názory a rady budu rád .

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: sloučení úrazu
Informace o uživateli: