Diskuzní fórum / Poradna

Úrazové pojištění pro roční dítě

Pojištění.cz Fóra Pojištění Úrazové pojištění Úrazové pojištění pro roční dítě

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (0 hlasů) se naposledy zapojil uživatel  Marie Janečková a poslední změna proběhla před 5 roky, 5 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2265 Odpověď

  Jiřina

  Dobrý den,
  potřebuji úrazové pojištění pro roční dceru. Asi jako každá maminka chci-musím platit co nejméně, ale v případě úrazu co nejvíce získat. Nechci životní poj. Prosím o nabídky různých pojišťoven.

 • #2266 Odpověď

  František Rusňák

  Dobrý den,

  doporučil bych vám univerzální životní pojištění Perspektiva od Kooperativy. Pro děti do 17ti let nabízí výhodný program bez příplatků za rizika. Pokud mi pošlete email – můžu Vám v příloze zaslat pár návrhů. V názvu můžete vidět životní pojištění, ale není tomu tak. Pro děti se dá pojištění nastavit bez pojištění pro případ smrti a pro dospělé je minimální nastavitelná částka pojištění pro případ smrti 10 000. Pokud mi napíšete kolik jste ochotna do pojištění měsíčně "vrážet" udělám pár návrhů a pošlu vám je na emailovou adresu.

  S pozdravem František Rusňák

  Specialista na úrazové pojištění pro sportovce

 • #2267 Odpověď

  Kristýna Vališová

  Dobrý den,
  potřebovala bych pojistit mého syna, jsou mu 3 měsíce. Nemohu si dovolit platit hodně, ale přála bych si pro něj co nejlepší pojištění. Prosím o nabídky jakékolv pojišťovny.

  Děkuji Vám za nabídky

 • #2268 Odpověď

  Marie Janečková

  Dobry den p. Jiřino. Jestli ještě stale nemate pojištěni pro svou dceru, rada bych se s Vami na toto tema sešla. Dělam pro německou pojišťovnu, a ta ma tady v ČR bezkonkurenčni urazovku. Pojišťujeme tady hasiče, policii a zachranaři, nově odboraři a veřejnost. Pro roční dceru Vam dokažu sepsat pojistku od 155,-

Odpovědět: Úrazové pojištění pro roční dítě
Informace o Vás:
test