nove odskodneni – zmena diagnozy

 • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Tomas a poslední změna proběhla 4 roky, 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #84372 Odpovědět
   Tomas
   Host

   Dobrý den,

   prosím o radu nebo názor.

   V prosinci 2015 jsem měl úraz kolene a dle diagnozy lékařů se jednalo o podvrtnuté kolene a FLEXI mi následně proplatila pojistné plnění cca 5500Kč. Stav se však nikdy nevrátil do normálního stavu, ale lékaři mi doporučovali jen ortézu. Po 3 letech nejistoty a občasného natékání kolene jsem opět zašel na ortopedii a byl mi diagnostikován utržený přední křížový vaz a poškození menisku. Za dva dny nastupuji na plastiku vazu.

   Mohu od pojišťovny žádat znovu plnění za tento úraz? Půjde o přehodnocení předchozí pojistné události? Promlčecí lhůta běží až do prosince 2019 pokud se nepletu. Nebo žádat trvalé následky toho úrazu? Prosím o radu jak nejlépe postupovat.

   Jen pro upozornění pojistka již v tuto dobu není platná, zrušil jsem ji asi před rokem, kdy jsem uzavřel pojistku u Generali. Předpokládám, že plnění od nové pojišťovny asi nebude možné, týká li se úrazu z doby před pojistkou.

   Všem moc děkuji za rady a názory.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 0 vláken odpovědí
Odpověď na téma: nove odskodneni – zmena diagnozy
Informace o uživateli: