Diskuzní fórum / Poradna

nove odskodneni – zmena diagnozy

Pojištění.cz Fóra Pojištění Úrazové pojištění nove odskodneni – zmena diagnozy

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Tomas a poslední změna proběhla před 4 měsíci, 1 týdnem.

 • Autor
  Příspěvky
 • #84372 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomas

  Dobrý den,

  prosím o radu nebo názor.

  V prosinci 2015 jsem měl úraz kolene a dle diagnozy lékařů se jednalo o podvrtnuté kolene a FLEXI mi následně proplatila pojistné plnění cca 5500Kč. Stav se však nikdy nevrátil do normálního stavu, ale lékaři mi doporučovali jen ortézu. Po 3 letech nejistoty a občasného natékání kolene jsem opět zašel na ortopedii a byl mi diagnostikován utržený přední křížový vaz a poškození menisku. Za dva dny nastupuji na plastiku vazu.

  Mohu od pojišťovny žádat znovu plnění za tento úraz? Půjde o přehodnocení předchozí pojistné události? Promlčecí lhůta běží až do prosince 2019 pokud se nepletu. Nebo žádat trvalé následky toho úrazu? Prosím o radu jak nejlépe postupovat.

  Jen pro upozornění pojistka již v tuto dobu není platná, zrušil jsem ji asi před rokem, kdy jsem uzavřel pojistku u Generali. Předpokládám, že plnění od nové pojišťovny asi nebude možné, týká li se úrazu z doby před pojistkou.

  Všem moc děkuji za rady a názory.

Odpověď na: nove odskodneni – zmena diagnozy
Osobní informace:
test