Diskuzní fórum / Poradna

Úrazové pojištění dětí

Pojištění.cz Fóra Pojištění Úrazové pojištění Úrazové pojištění dětí

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Lukáš a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2246 odpověď
  Profilový obrázek
  Jiří David

  od jakých pojišťoven nabízíte úrazové pojištění dětí? nabízí některá z nich pojištění pro fotbalisty krajského přeboru?

 • #2247 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Roselli – Pojištění.cz

  Dobrý den,

  úrazové pojištění v našem online kalkulátoru nabízíme od Wüstenrot pojišťovny, a.s., České podnikatelské pojišťovny, a.s. a Victoria-Volksbanken pojišťovny, a.s.

  Pojištění fotbalisty krajského přeboru nabízí Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. a Wüstenrot pojišťovna, a.s. s tím, že pojišťovanou osobu zařadí do rizikovější skupiny a pojistné se mírně navýší.

  Pro srovnání a online sjednání výše uvedeného můžete využít našeho kalkulátoru: https://www.pojisteni.cz/srovnani/urazove-pojisteni.html

  Pokud máte zájem o nabídku dalších pojišťoven (např. Kooperativa pojišťovny, a.s), můžete mne kontaktovat pomocí formuláře: https://www.pojisteni.cz/srovnani/produkty-detem.html Na základě tohoto formuláře pro Vás mohu připravit i nabídku úrazového pojištění se spořením.

  Mějte hezké odpoledne. Jana Roselli – Pojištění.cz

 • #2248 odpověď
  Profilový obrázek
  Lucka

  Dobrý den, napište mi na mail a já vám poradím s úrazovým pojištěním, kde se dítě sportovec bere jako každé jiné a žádné přirážky tam nejsou. Hublová

 • #2249 odpověď
  Profilový obrázek
  Kateřina

  Dobrý den je možnost nějakého srovnání úrazového pojištění pro děti? Které je nejvýhodnější?

 • #2250 odpověď
  Profilový obrázek
  Miroslava Bednárová

  dobry den, potrebovala by som poradit aj ked neviem, ci som na spravnej stranke. Som zo Slovenska, dcera mala uraz hlavy po ktorom jej zostala 23cm jazva, bolesti hlavy a necitlivost operovanej strany. Je poistena v CSOB. Uz skoro rok sa natahujeme s poistovnou, oznamili nam, ze nema narok na odskodne podla ocenovacej tabulky II. Vraj nema trvale nasledky.Raz sme na internete nasli ocenovaciu tabulku a tam bol bod 004, mysleli sme,ze to by mohol byt nas pripad. No znovu sme nepochodili, prosim nevie nam niekto poradit, ci este mozeme s tym nieco urobit? dakujem pekne

 • #2251 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Šetková

  Dobrý den,

  které pojišťovna nabízí úrazové pojištění dítětě ve věku 15.let.
  Fotbalista, okresní přebor.
  Děkuji

 • #2252 odpověď
  Profilový obrázek
  Pifková šárka

  Dobrý den, nabízím Vám úrazové připojištění pro dítě bez rizikové skupiny, to znamená že není žádná přirážka za rizikovost , pojištění trvá až do 25 let věku dítěte a může sportovat ten nejnebezpečnější sport…. Zároveň úrazovka i spoří… bezeškodný průběh a věrností bonus, pro děti nejlepší úrazové připojištění ( mohu srovnat, jsem nezávislá poradkyně, mohu poslat pro srovnání více návrhu od jiných pojišťoven..) Kontakt : , pište prosím na e-mail

 • #2253 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Gabrišová

  Dobrý den můžete mi prosím poradit s úrazovým pojištěním pro syna je mu 10 let a hraje fotbal? Děkuji Gabrišová

  můj email:

 • #2254 odpověď
  Profilový obrázek
  jan horký

  Dobrý den,

  máme doma 2 děti, 4 roky dcera a 8měsíců syn a chtěl bych pro ně nějaké úrazové pojištění. Můžete mi prosím poslat na mail nějaké srovnání?

  Děkuji velice

  Jan Horký

 • #2255 odpověď
  Profilový obrázek
  Monika

  Prosím o nějakou šikovnou nabídku od různých pojištoven na úrazové pojištění s životním dohromady pro mne ženu 36 let a dva kluky 17 a 11let-(nesportují)
  Maximální platba měsíčne 1500,–celkem pro nás tři.Děkuji Monika.

 • #2258 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  proč všichni děláte takové tajnosti? Je to FLEXI od Pojišťovny České Spořitelny avšak s výlukou fotbalu a hokeje od krajské úrovně výše.

  přeji příjemný den.

 • #2259 odpověď
  Profilový obrázek
  Tomáš Podlesný

  Dobrý den,
  vzhledem k počtu dospělých osob a dětí bych Vám doporučil Flexi od Pojišťovny České Spořitelny. Hlavně u dětí vychází velmi levně a nemá tolik výluk jako produkty konkurenčních pojišťoven. Vámi stanovený limit pro měsíční platby by neměl být překročen za předpokladu dostatečného zajištění.

  Přeji příjemný den.

 • #2260 odpověď
  Profilový obrázek
  Lukáš

  Dobrý den,

  to neni problém zařídit, jestli je to stále aktuální. Kdyby jste někdo dělali vrcholově sport nebo to potřebovali do zaměstnání, tak je nejlepší Kooperativa. Jinak dále je dobré od společnosti ING. MOhu Vá s tím pomoci, pokud je to aktuální.

Odpověď na: Úrazové pojištění dětí
Osobní informace:
test