Úrazové pojištění dětí

 • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Lukáš a poslední změna proběhla 11 let, 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2246 Odpovědět
   Jiří David
   Host

   od jakých pojišťoven nabízíte úrazové pojištění dětí? nabízí některá z nich pojištění pro fotbalisty krajského přeboru?

  • #2247 Odpovědět
   Jana Roselli – Pojištění.cz
   Host

   Dobrý den,

   úrazové pojištění v našem online kalkulátoru nabízíme od Wüstenrot pojišťovny, a.s., České podnikatelské pojišťovny, a.s. a Victoria-Volksbanken pojišťovny, a.s.

   Pojištění fotbalisty krajského přeboru nabízí Česká podnikatelská pojišťovna, a.s. a Wüstenrot pojišťovna, a.s. s tím, že pojišťovanou osobu zařadí do rizikovější skupiny a pojistné se mírně navýší.

   Pro srovnání a online sjednání výše uvedeného můžete využít našeho kalkulátoru: https://www.pojisteni.cz/srovnani/urazove-pojisteni.html

   Pokud máte zájem o nabídku dalších pojišťoven (např. Kooperativa pojišťovny, a.s), můžete mne kontaktovat pomocí formuláře: https://www.pojisteni.cz/srovnani/produkty-detem.html Na základě tohoto formuláře pro Vás mohu připravit i nabídku úrazového pojištění se spořením.

   Mějte hezké odpoledne. Jana Roselli – Pojištění.cz

  • #2248 Odpovědět
   Lucka
   Host

   Dobrý den, napište mi na mail a já vám poradím s úrazovým pojištěním, kde se dítě sportovec bere jako každé jiné a žádné přirážky tam nejsou. Hublová

  • #2249 Odpovědět
   Kateřina
   Host

   Dobrý den je možnost nějakého srovnání úrazového pojištění pro děti? Které je nejvýhodnější?

  • #2250 Odpovědět
   Miroslava Bednárová
   Host

   dobry den, potrebovala by som poradit aj ked neviem, ci som na spravnej stranke. Som zo Slovenska, dcera mala uraz hlavy po ktorom jej zostala 23cm jazva, bolesti hlavy a necitlivost operovanej strany. Je poistena v CSOB. Uz skoro rok sa natahujeme s poistovnou, oznamili nam, ze nema narok na odskodne podla ocenovacej tabulky II. Vraj nema trvale nasledky.Raz sme na internete nasli ocenovaciu tabulku a tam bol bod 004, mysleli sme,ze to by mohol byt nas pripad. No znovu sme nepochodili, prosim nevie nam niekto poradit, ci este mozeme s tym nieco urobit? dakujem pekne

  • #2251 Odpovědět
   Jana Šetková
   Host

   Dobrý den,

   které pojišťovna nabízí úrazové pojištění dítětě ve věku 15.let.
   Fotbalista, okresní přebor.
   Děkuji

  • #2252 Odpovědět
   Pifková šárka
   Host

   Dobrý den, nabízím Vám úrazové připojištění pro dítě bez rizikové skupiny, to znamená že není žádná přirážka za rizikovost , pojištění trvá až do 25 let věku dítěte a může sportovat ten nejnebezpečnější sport…. Zároveň úrazovka i spoří… bezeškodný průběh a věrností bonus, pro děti nejlepší úrazové připojištění ( mohu srovnat, jsem nezávislá poradkyně, mohu poslat pro srovnání více návrhu od jiných pojišťoven..) Kontakt : , pište prosím na e-mail

  • #2253 Odpovědět
   Jana Gabrišová
   Host

   Dobrý den můžete mi prosím poradit s úrazovým pojištěním pro syna je mu 10 let a hraje fotbal? Děkuji Gabrišová

   můj email:

  • #2254 Odpovědět
   jan horký
   Host

   Dobrý den,

   máme doma 2 děti, 4 roky dcera a 8měsíců syn a chtěl bych pro ně nějaké úrazové pojištění. Můžete mi prosím poslat na mail nějaké srovnání?

   Děkuji velice

   Jan Horký

  • #2255 Odpovědět
   Monika
   Host

   Prosím o nějakou šikovnou nabídku od různých pojištoven na úrazové pojištění s životním dohromady pro mne ženu 36 let a dva kluky 17 a 11let-(nesportují)
   Maximální platba měsíčne 1500,–celkem pro nás tři.Děkuji Monika.

  • #2258 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den,
   proč všichni děláte takové tajnosti? Je to FLEXI od Pojišťovny České Spořitelny avšak s výlukou fotbalu a hokeje od krajské úrovně výše.

   přeji příjemný den.

  • #2259 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den,
   vzhledem k počtu dospělých osob a dětí bych Vám doporučil Flexi od Pojišťovny České Spořitelny. Hlavně u dětí vychází velmi levně a nemá tolik výluk jako produkty konkurenčních pojišťoven. Vámi stanovený limit pro měsíční platby by neměl být překročen za předpokladu dostatečného zajištění.

   Přeji příjemný den.

  • #2260 Odpovědět
   Lukáš
   Host

   Dobrý den,

   to neni problém zařídit, jestli je to stále aktuální. Kdyby jste někdo dělali vrcholově sport nebo to potřebovali do zaměstnání, tak je nejlepší Kooperativa. Jinak dále je dobré od společnosti ING. MOhu Vá s tím pomoci, pokud je to aktuální.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Úrazové pojištění dětí
Informace o uživateli: