Životní pojištění

Život přináší někdy radost a štěstí, jindy se objeví situace, bez kterých bychom se obešli. Mnoha takovým situacím lze předejít opatrným chováním, ale jsou události, které ničím neovlivníme. Proto je třeba si uvědomit svoji hodnotu a svoji odpovědnost především vůči svým dětem a ostatním členům rodiny, ale také za svoje závazky jako jsou úvěry, hypotéky, proto je důležité si vybrat vhodné pojištění s krytím rizik, uzpůsobené přímo pro Vás.

Porovnání životního pojištění – srovnání cen a obsahu životních pojistek

Hlavním smyslem životního pojištění je ochrana pojištěné osoby, rizikové životní pojištění, dalším důvodem uzavření životního pojištění může být kombinace zhodnocení peněz a pojistné ochrany, potom se jedná o kapitálové nebo investiční pojištění, nejčastěji jsou sjednávány smlouvy kombinací obojího.

U investičního životního pojištění má klient možnost se aktivně podílet na rozhodování a spravování vlastních finančních prostředků. Zaplacené pojistné mění dle aktuálního kurzu na podílové jednotky a umisťuje je v různých fondech, dle vlastního uvážení.

Kapitálové životní pojištění slouží k vytvoření renty, samozřejmě současně kryje riziko smrti. Je to kombinace pojištění pro případ smrti a spoření – investování. Také je možno si sjednat částku na roční důchod, to by se jednalo o důchodové pojištění.

Důležité je si životní pojištění sjednat včas, protože zakládání v pozdějším věku může být finančně náročnější, nebo mohou být z pojištění vyloučena určitá rizika (např. z důvodu horšího zdravotního stavu).

Zaplacené příspěvky lze také využít jako daňovou úlevu, pokud smlouva trvá minimálně pět let a je do věku 60-ti let klienta.


Nabízíme následující produkty:

Pojištění podle délky a určení:

  • dlouhodobé úrazové pojištění se platí ročně a kryje úrazy při běžných činnostech, v práci i při sportování
  • krátkodobé úrazové pojištění můžete využít při konkrétní krátkodobé činnosti (např. účast na sportovní akci, na dovolenou, na pracovní cestu), při které je vyšší riziko úrazu, uzavírá se jednorázově na dobu několik dní až několik měsíců

Diskuzní fórum o životním pojištění

  • Zvolené fórum celkem obsahuje 141 témat a 310 odpovědí. Do diskuze se naposledy zapojil uživatel Ilona 8 měsíci, 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 31 témat - 1. až 30. (z celkem 142)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 31 témat - 1. až 30. (z celkem 142)
Vytvořit nové téma ve fóru „Životní pojištění“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku.