Životní pojištění Dynamik ČP

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #656 Odpovědět
   Marcela
   Host

   Dobrý den,
   je opravdu možné zrušit – vypovědět životní pojištění Dynamik,které mám u ČP od listopadu 2009,platím 1000 měsíčně, konec je 2043.Chtěla bych ho ukončit,peníze vybrat,jestli je to možné.Kolik bych asi dostala? Psala jsem pojišťovačce,co mi to uzavírala, chtěla spíš jen peníze za smlouvu, protože mi starou rušila,prý jsem měla špatné podmínky.Ani mi neodpověděla,zrovna jako na můj dotaz na stránkách ČP.A do pobočky se mi nechce.Vždy se budou snažit něco vnutit.Díky za odpověď.

  • #657 Odpovědět
   MICHAL
   Host

   Dobrý den, samozřejmě můžete pojištění zrušit. Můžete poslat výpověď volnou formou na ČP. Velmi hrubým odhadem dostanete tak 7000,-. Mohu vám to zjistit přesně. Kontaktujte mě na mail a napiště č. smlouvy, jestli to chcete vědět.

  • #658 Odpovědět
   Markéta Strnadová
   Host

   Dobrý den,

   pojištění lze zrušit a vypovědět kdykoliv.

   Pokud by jste chtěl více infa není problém se sejít a podívat se nato podrobněji.

   V případě zájmu mě můžete kontaktovat na email

   Strnadová

  • #659 Odpovědět
   Tomáš Podlesný
   Host

   Dobrý den pane Michale,
   Vcelku dobrá střelba od boku… Velmi hrubým odhadem dobrý, ale za předpokladu, že neznáte tuto konkrétní smlouvu a nevíte jaká jsou pojištěná rizika, kolik je na pojištění osob a kolik se "spoří" bych byl s částkou 7000Kč velmi opatrný, protože první dva roky od sjednání smlouvy tam je prostě 0Kč a až poté se tvoří kapitálová hodnota, dále za předpokladu, že spořící úložku tvoří menší část pojistného a od doby kdy uplynulo 2 roky od počátku smlouvy je cca. půl roku, bych se spíše přiklonil k tomu, že na této smlouvě bude tak něco do 500Kč a to jsem ještě velký optimista… 😉

   Přeji příjemný den.

  • #660 Odpovědět
   Marta Šenková
   Host

   Dobrý den, prosím o radu. Jsem nezaměstnaná a v mých 57 letech jsem došla k závěru, že i když moc chci a zatím zdravotně můžu, mě nikdo nechce zaměstnat . Od roku 2008 si platím životní dynamik plus a jelikož jsem bez finnačních prostředků jsem nucena toto ukončit. Měsíčně platím l.l27,- z toho 127,- Kč je úrazové pojištění a zbytek si šetřím, tzn , že tam mám za ty čtyři roky nějakých 48.OOO,- a česká pojištovna mi hce při ukončení smlouvy vyplatit 32.000,-, tzn, že 16.000,- se někde vypařilo a já nevím na koho se obrátit s radou. Připadá mi to podezřelé, že taková společenost jako česká pojišťovna se nestydí okrádat poctivé klienty. Děkuji.

  • #211421 Odpovědět
   Alena Scholzeová
   Host

   Dobrý den, mám dotaz,od roku 2004 si platím životní pojištění dynamika plus a v r.2021 jsem prodělala rakovinu prsu,tak bych chtěla vědět zda mám nárok na vyplacení financí na tuto pojistku. Děkuji Scholzeová

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Životní pojištění Dynamik ČP
Informace o uživateli: