Zrušení IŽP Generali Z65

 • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel SaifulDig a poslední změna proběhla 2 roky, 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1010 Odpovědět
   Alex
   Host

   Dobrý den,
   mám zřízené IŽP od Generali produktovou řadu Z65. Pojištění platím 5 rokem, kdy měsíčně vkládám 1000kč. Od Generali mi přišel výpis spoření a po přečtení jsem rozhodnut toto pojištění zrušit.
   Aktuální stav podílového fondu je 47778 Kč.
   Jakou částku můžu očekávat při výpovědi smlouvy?

   Děkuji Alex

  • #1011 Odpovědět
   Lenka
   Host

   Alexi,
   a jaký je důvod zrušení tohoto pojištění? Životní pojištění má smysl a peníze se vám vrátí a úročí až po 10. roce a dále. Potom to budou výraznější plusové hodnoty, které Vám jistě udělají radost. Pokud to chcete rušit jen kvůli v tuto chvíli nízké hodnotě, je to nesmysl.

  • #1012 Odpovědět
   Alex
   Host

   Bohužel tento produkt jsem zvolil z mladické nerozvážnosti. A teď toho hořce lituji!!!!!
   Po prolézání internetu jsem zjistil, že investiční životní pojištění je ten nejméně vhodný produkt na spoření. Bohužel mi při zakládání bylo nabulíkováno něco jiného o to horší je, že jsem tomu věřil.
   V rychlosti jsem si vypočítal dle výpisů jak si spoření vede jednotlivé roky:
   07-09: -1191
   08-09: +996
   09-10: -2539
   10-11: -9442
   11-12: -46

   Kromě roku 08-09 tento produkt stále prodělává. Nějak nevěřím, že po 10 letech tento produkt něco vydělá.

   Zde je důvod proč to chci zrušit.

  • #1013 Odpovědět
   Bartošová Kateřina
   Host

   Dobrý den, jak již bylo řečeno moc se nevyplatí to teď rušit. Můžete si třeba snížit částku na minimum a nechat v běhu ještě aspoň pár let. V případé, že opravdu chcete rušit, skuste zavolat na pojišťovnu a zeptat se kolik by bylo odkupná a jestli je možný mimořádný výběr a porovnat co výjde lépe. Ze zkušenosti je lepší prvně udělat maximální mimořádný výběr a pak až smlouvu zrušit. Bartošová

  • #1014 Odpovědět
   MTMichael
   Host

   Dobrý den,doporučuji si nejdříve zjistit co to jsou podílové fondy a jak pracují,dřív než se rozhodnete,cokoliv udělat,ale věřte že vám peníze budou vydělávat,jenom to chce čas.

  • #1015 Odpovědět
   Alex
   Host

   Děkuji za odpověď, ale moc jsem se nedozvěděl.
   To mi paní při zřizování taky tvrdila, že to chce jenom čas. Nechci čekat 15 let, abych se vůbec dostal na hodnotu vložených peněz.
   Ale zde jsou fakta:
   roky:
   07-09: -1191 Kč
   08-09: +996 Kč
   09-10: -2539 Kč
   10-11: -9442 Kč
   11-12: -46 Kč

   Celková vložená částka: 60 000 Kč
   Stav fondu: 47 778 Kč
   Rozdíl: -12 222 Kč bez inflace
   Po procházení různých diskuzí jsem zjistil bohužel pozdě, že IŽP je nejméně vhodný produkt na spoření.
   Kdy tento produkt aspoň dožene vložené peníze? za 10, 15, 20 roků? 5 let na to nestačilo a tato doba by měla být dostatečná, aby si člověk udělal aspoň částečný názor na zhodnocení produktu.
   Ano byla to moje chyba a nechal jsem se hezky napálit, ale poradkyně to musela dobře vědět, když mi mazala med kolem huby.

  • #23978 Odpovědět
   JeffreySE
   Host

   Hallå. Jag skulle uppfinning till piece webbplats där du kan köp Viagra piller online utan medicinering drog i sverige land. Föreslå se till att http://apotekisverige.com/

  • #175887 Odpovědět
   Denisa
   Host

   Lepší variantou je samostatné životní pojištění (pro případ kdybyste utrpěl nějaký úraz nebo závažnou nemoc) a k tomu samostatně investice do podílových fondů (je to jednodušší varianta). U investic, tak jako tak zaplatíte za vstupní poplatek, ale vždy se Vám tam nějaká část zhodnocuje. Kdybyste chtěl můžeme se spojit a společně se na to podívat, co by se s tím dalo udělat a jak by se tato situace dala vyřešit. 🙂 každopádně přeji Vám hodně štěstí s řešením.

  • #187895 Odpovědět
   SaifulDig
   Host

   Compact powder will give you a clear, even skin tone. If you want to keep your cosmetics minimal and only desire to even up your entire face, then simply dabbing some compact powder on your face can do just the trick. A compact powder can be used to evenly distribute the products you’ve applied to your face. This will also help you avoid looking cakey on your big day.

   Compact powders come in two basic colors: one is a liquid and the other is semi-moisturizing. These products can also come in powder form. This will make it easier to apply to your skin. Compact powders are lighter than traditional liquids. They feel more fluid and last longer. Powders don’t stick to the skin like creams or lotions. Instead, with the right blending technique, it can easily slide into your pores and will feel much like a fluid, but still have the same results as the traditional products.

   Compact powders should give you the coverage that you want without making your skin look cakey. Powders will feel thicker when they are placed on dry skin or when they have been mixed with some water. There are also pressed powders, which means that it comes in a compact form and is pressed together using a tool similar to a pastry bag. It should have the right amount oil to give it the best texture and coverage. You should also be able to spread it easily onto your face to get the coverage you desire. It is important to pay attention to the texture and coverage of powders when shopping for compact powder.

   [url=https://jonakifragrance.com/perfume/face/]compact powder[/url]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Zrušení IŽP Generali Z65
Informace o uživateli: