Zrušení kapitálového životního pojištění u Kooperativy

 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Michal Brožík a poslední změna proběhla 4 roky, 6 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #455 Odpovědět
   Mia
   Host

   Dobrý den, je mi 22 a už 2 roky mám uzavřené kapitálové životní pojištění u Kooperativy na 52 let.. měsíčně platím 430,- (je v tom zahrnuto i úrazové pojištění). Chtěla jsem si to zrušit a založit něco výhodnějšího – co můžu vybrat i dřív než za 52 let, ale řekli mi, že při zrušení nedostanu ani korunu z toho co jsem tam vložila 🙁 Tak nevím co teď.. myslíte, že je něco o tolik výhodnější aby se mi oplatilo tohle zrušit a založit něco lepšího?
   Děkuji za odpověď.

  • #456 Odpovědět
   Lucka
   Host

   Dobrý den, v průběhu 2 let opravdu nedostanete zpět ani korunu. Vhledem k tomu, že jste ještě velmi mladá, je nutné opravdu dobře rozvážit kde co pro vás bude nejvhodnější. jelikož nepíšete na kolik jste pojištěná, jestli máte nějaká připojištění, tak není možno vám radit. Pokud budete mít zájem, stačí napsat na e-mail a zkusíme se na to podívat. Hublová

  • #104485 Odpovědět
   Žaneta Sobková
   Host

   Dobrý den, chci zrušit soukromé životní pojištění. Děkuji Sobková

   • #104505 Odpovědět
    Petr Šťastný
    Správce

    V tom případě se obraťte přímo na pojišťovnu, u které máte životní pojištění uzavřené.

  • #123649 Odpovědět
   Michal Brožík
   Host

   Dobrý den. Chci zrušit kapitálové životní pojištění u Kooperativy na 30 let.. měsíčně platím 440,- (je v tom zahrnuto i úrazové pojištění). Je mi 53 let a podle posledního výpisu je tam k okamžitému výběru kolem 70000,- před zdaněním. Zajímalo by mě kolik dělá daň z této částky (jaká je její výše). Pojištění platím již 20 let a zdá se mi velmi nevýhodné. Děkuji za odpověď.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
Odpověď na téma: Zrušení kapitálového životního pojištění u Kooperativy
Informace o uživateli: