Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

COVID aktuálně: Kam je možné cestovat

Kam je aktuálně možné cestovat z ČR bez nutnosti karantény?

Od 15. června 2020 je možné cestovat do níže označených zemí bez následné karantény nebo nutnosti absolvovat testy na COVID-19. Jedná se o bezpečné země, do kterých i ze kterých budou moci lidé jezdit bez testování i bez toho, aby uvedli důvod cesty.

Semafor: V rámci Semaforu jsou země barevně označeny (červená, oranžová, zelená) na základě vyhodnocení dat Evropského centra pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC), a to podle míry rizika nákazy.

Seznam evropských zemí podle míry rizika nákazydetailní mapa Ministerstva zdravotnictví ČR

 

Nejčastější dotazy ohledně krytí pojištění na COVID-19

 

Rizika spojená s COVID-19 a cestovní pojištění

 

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani“]On-line kalkulačka a sjednání cestovního pojištění[/button]

 

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

Odpověď na téma: COVID aktuálně: Kam je možné cestovat
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.