Cestovní pojištění do zahraničí

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel Denis a poslední změna proběhla 4 roky, 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2226 Odpovědět
   Petra Křížová
   Host

   Dobrý den,

   začátkem srpna odjíždíme s manželem na měsíc do zahraničí a potřebovala bych poradit jaké si mám pořídit cestovní pojištění.

   V rádiu jsem slyšela, že základní cestovní pojištění pokreje v případě potřeby pouze náklady na běžné ošetření a operačních zákroků které se mohou v zahraničí pohybovat v desetitisích i statisících korun se to netýká. Raději bych si něco připlatila pro případ, že by
   bylo nedej bože potřeba vyhledat lékaře s akutním problémem.

   Děkuji. S pozdravem Petra Křížová

  • #2227 Odpovědět
   Jana Roselli – Pojištění.cz
   Host

   Paní Křížová,

   každé cestovní pojištění má v základním pojištění pojištění léčebných výloh v zahraničí.

   Toto pojištění kryje veškeré náklady lékařské péče v zahraničí v souvislosti s akutním onemocněním nebo úrazem. Součástí tohoto pojištění je také repatriace (převoz) nemocného nebo zraněného do ČR. V případě úmrtí pojištěného se jedná o repatriaci (převoz) tělesných ostatků do ČR.

   Každý produkt cestovního pojištění nabízí různé limity pojistného plnění pro léčebné výlohy. Pojistné limity se pohybují od 1 500 000 Kč až po neomezený limit.

   NEZAPOMEŇTE – v případě pojistné události musíte vždy co nejdříve kontaktovat asistenční službu a nahlásit pojistnou událost a poradit se s operátory, jak přesně máte postupovat a co vše si máte zajistit u lékaře (doklady a podobně).

   Více o cestovním pojištění se můžete dočíst v našem článku: http://www.wedos.org/a/59/cestovni-pojisteni-od-zitra-neni-problem-.html

   Mějte hezký den, Pojištění.cz

  • #2228 Odpovědět
   Petr
   Host

   Občas vyjedu na jeden den do Rakouska nebo Německa,protože se rozhoduji často na poslední chvíli,tak to pojištění většinou nestihnu.Je možné takové pojištění uzavřít třeba na 10 dnů a to by platilo po dobu jednoho roku.Vždy při výjezdu bych přes email podal zprávu pojišťovně kdy a na jak dlouho vyjíždím a zpětně mi to bylo potvrzeno na moji emailovou adresu.Z 10 dnů by se mi odečítala doba,kterou bych nahlásil na výjezd.

  • #2229 Odpovědět
   Jana Roselli – Pojištění.cz
   Host

   Vážený pane,

   pojištění dle Vašich představ nabízí AXA pojišťovna, a.s. můžete se podívat na jejich stránky, kde naleznete více informací.

   My Vám můžeme také nabídnout cestovní pojištění, které si můžete sjednat on-line dnes a zítra odjet. Stačí pouze zaplatit elektronickou platební kartou a tím je pojištění vyřízeno. Jednalo by se ale o pojištění před každou cestou.

   Na srovnání online cestovního pojištění se můžete podívat na tomto místě: https://www.pojisteni.cz/srovnani/cestovni-pojisteni.html

   Přeji pěkný den. Jana Roselli, Pojištění.cz

  • #21843 Odpovědět
   Dada
   Host

   Dobrý deň. Idem Slovak pracujúci v ČR čiže mám české zdravotné poistenie.chci sa zeptat či sa muzu poistiť na cestu na Slovensko aj keď jsem cidzinec.

  • #21901 Odpovědět

   Dobrý den,
   pokud cesta bude začínat v ČR a platíte si tady i zdravotní pojištění, tak si můžete sjednat cestovní pojištění na Slovensko. Sjednání zde https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani

  • #78764 Odpovědět
   Denis
   Host

   Mám moc dobrou zkušenost s pojištěním od Axa Assistance a proto každá dovolena nebo jen krátký výlet někam mimo ČR jen s cestovním pojištěním.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Cestovní pojištění do zahraničí
Informace o uživateli: