Diskuzní fórum / Poradna

Cestovní pojištění do zahraničí

Pojištění.cz Fóra Pojištění Cestovní pojištění Cestovní pojištění do zahraničí

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Denis a poslední změna proběhla před 6 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2226 odpověď
  Profilový obrázek
  Petra Křížová

  Dobrý den,

  začátkem srpna odjíždíme s manželem na měsíc do zahraničí a potřebovala bych poradit jaké si mám pořídit cestovní pojištění.

  V rádiu jsem slyšela, že základní cestovní pojištění pokreje v případě potřeby pouze náklady na běžné ošetření a operačních zákroků které se mohou v zahraničí pohybovat v desetitisích i statisících korun se to netýká. Raději bych si něco připlatila pro případ, že by
  bylo nedej bože potřeba vyhledat lékaře s akutním problémem.

  Děkuji. S pozdravem Petra Křížová

 • #2227 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Roselli – Pojištění.cz

  Paní Křížová,

  každé cestovní pojištění má v základním pojištění pojištění léčebných výloh v zahraničí.

  Toto pojištění kryje veškeré náklady lékařské péče v zahraničí v souvislosti s akutním onemocněním nebo úrazem. Součástí tohoto pojištění je také repatriace (převoz) nemocného nebo zraněného do ČR. V případě úmrtí pojištěného se jedná o repatriaci (převoz) tělesných ostatků do ČR.

  Každý produkt cestovního pojištění nabízí různé limity pojistného plnění pro léčebné výlohy. Pojistné limity se pohybují od 1 500 000 Kč až po neomezený limit.

  NEZAPOMEŇTE – v případě pojistné události musíte vždy co nejdříve kontaktovat asistenční službu a nahlásit pojistnou událost a poradit se s operátory, jak přesně máte postupovat a co vše si máte zajistit u lékaře (doklady a podobně).

  Více o cestovním pojištění se můžete dočíst v našem článku: http://www.wedos.org/a/59/cestovni-pojisteni-od-zitra-neni-problem-.html

  Mějte hezký den, Pojištění.cz

 • #2228 odpověď
  Profilový obrázek
  Petr

  Občas vyjedu na jeden den do Rakouska nebo Německa,protože se rozhoduji často na poslední chvíli,tak to pojištění většinou nestihnu.Je možné takové pojištění uzavřít třeba na 10 dnů a to by platilo po dobu jednoho roku.Vždy při výjezdu bych přes email podal zprávu pojišťovně kdy a na jak dlouho vyjíždím a zpětně mi to bylo potvrzeno na moji emailovou adresu.Z 10 dnů by se mi odečítala doba,kterou bych nahlásil na výjezd.

 • #2229 odpověď
  Profilový obrázek
  Jana Roselli – Pojištění.cz

  Vážený pane,

  pojištění dle Vašich představ nabízí AXA pojišťovna, a.s. můžete se podívat na jejich stránky, kde naleznete více informací.

  My Vám můžeme také nabídnout cestovní pojištění, které si můžete sjednat on-line dnes a zítra odjet. Stačí pouze zaplatit elektronickou platební kartou a tím je pojištění vyřízeno. Jednalo by se ale o pojištění před každou cestou.

  Na srovnání online cestovního pojištění se můžete podívat na tomto místě: https://www.pojisteni.cz/srovnani/cestovni-pojisteni.html

  Přeji pěkný den. Jana Roselli, Pojištění.cz

 • #21843 odpověď
  Profilový obrázek
  Dada

  Dobrý deň. Idem Slovak pracujúci v ČR čiže mám české zdravotné poistenie.chci sa zeptat či sa muzu poistiť na cestu na Slovensko aj keď jsem cidzinec.

 • #21901 odpověď

  Dobrý den,
  pokud cesta bude začínat v ČR a platíte si tady i zdravotní pojištění, tak si můžete sjednat cestovní pojištění na Slovensko. Sjednání zde https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani

 • #78764 odpověď
  Profilový obrázek
  Denis

  Mám moc dobrou zkušenost s pojištěním od Axa Assistance a proto každá dovolena nebo jen krátký výlet někam mimo ČR jen s cestovním pojištěním.

Odpověď na: Cestovní pojištění do zahraničí
Osobní informace:
test