Diskuzní fórum / Poradna

Rady k cestovnímu pojištění od AXA Assistance

Pojištění.cz Fóra Pojištění Cestovní pojištění Rady k cestovnímu pojištění od AXA Assistance

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel František Sýkora František Sýkora a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #7866 odpověď
  Pojištění.cz
  Pojištění.cz
  Moderátor

  Evropský průkaz pojištěnce mnohdy zdaleka nepokrývá to, co je v rozsahu cestovního pojištění. Přinášíme bližší informace od AXA Assistance. Držitel Ev
  [celý článek: Rady k cestovnímu pojištění od AXA Assistance]

 • #23532 odpověď
  Profilový obrázek
  Romana Vehovská

  Dobrý den,chci se zeptat, zda mám nárok na nějaké peníze ,když jsem si na dovolené v Egyptě zlomila ruku?
  Měla jsem u AXA sjednáno cestovní pojištění i na trvalé následky úrazu.
  Děkuji za odpověď a hezký den Vehovská

 • #23538 odpověď

  Dobrý den paní Vehovská,
  zda máte nárok na čerpání z pojistného musíte ověřit přímo na pojišťovně, je potřeba rozlišit zda jste měla připojištění úrazové, nebo základní cestovní pojištění.

  Úrazové pojištění – pokud se vám stal nějaký úraz (v České republice či v zahraničí). Postižený dostane sjednanou částku v případě trvalé invalidity její odpovídající část. Pojistná ochrana se nevztahuje na konkrétní náklady spojené s okamžitým ošetřením úrazu či nemoci v zahraničí, na toto slouží právě cestovní pojištění. Úrazové pojištění může být součástí cestovního pojištění, nebo je potřeba vybrat jako připojištění.

  Cestovní pojištění, pojištění léčebných výloh v zahraničí, slouží k úhradě nákladů, které vzniknou v důsledku úrazu nebo náhlého onemocnění, jako např. lékařské ošetření, léky, převoz do nemocnice, pobyt v nemocnici, apod.

Odpověď na: Rady k cestovnímu pojištění od AXA Assistance
Osobní informace:
test