Pojištění právní ochrany online

Pojištění právní ochrany vlastníka vozidla

Předmětem pojištění právní ochrany pro vlastníky vozidel je prosazování právních zájmů souvisejících s konkrétním vozidlem.

Pojištěnými osobami jsou vlastník, provozovatel a nájemce pojištěného vozidla, každý oprávněný řidič pojištěného vozidla, všichni cestující oprávněně přepravovaní v pojištěném vozidle.

Pojištěnými osobami jsou tedy jak vlastník vozidla, tak celá posádka vozidla, pokud je oprávněna toto vozidlo užívat. Pojištěné osoby mají právo na právní ochranu pouze při událostech, které jim vzniknou v souvislosti s pojištěným vozidlem.

Toto pojištění je vhodné pro každé vozidlo, ať je používané při podnikání nebo v soukromém životě, a je tím důležitější, čím více se s vozidlem jezdí. Sjednávají si ho jak starostliví otcové rodin (jedná se o zabezpečení pro všechny členy rodiny), tak dopravní firmy (řešení mnoha sporů souvisejících s pojištěnými vozidly a také sporů řidičů, vymáhání náhrady škody včetně ušlého zisku od viníků dopravních nehod, a to i v zahraničí apod.).

Základní právní ochrana vlastníka vozidla bývá součástí balíčku pojištění právní ochrany rodiny.

Pojištění právní ochrany pro vlastníka vozidla se nevztahuje na události, které nastaly např.: při řízení vozidla bez platného osvědčení o technickém průkazu, při řízení bez příslušného platného řidičského oprávnění, při řízení pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek, při aktivní účasti na motoristických sportovních závodech včetně tréninkových jízd, při uplatňování nároků na náhradu škody na podnikatelsky přepravovaném nákladu (pokud nebylo sjednáno jinak) aj. (viz. podmínky konkrétní pojišťovny).

Nabízíme následující produkty:

Další varianty:

Diskuzní fórum o pojištění právní ochrany

  • Zvolené fórum celkem obsahuje 4 témata a 2 odpovědi. Do diskuze se naposledy zapojil uživatel Pavlina eklova 6 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Vytvořit nové téma ve fóru „Pojištění právní ochrany“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.