Pojištění právní ochrany online

Pojištění právní ochrany řidiče

On-line srovnání a sjednávání pojištění právní ochrany připravujeme

Pojištění právní ochrany pro řidiče vozidla je určeno pro osoby, které často řídí vozidla různého druhu, vozidla svého zaměstnavatele, vozidla svého obchodního partnera, drážní vozidla, vozidla z autopůjčovny a jiná.

Pojištěnou osobou je řidič uvedený v pojistné smlouvě a předmětem pojištění je prosazování jeho právních zájmů při událostech, které souvisejí s řízením vozidla. Tento produkt je určen především pro řidiče dopravních firem a pro řidiče-zaměstnance, kteří při výkonu svého zaměstnání řídí služební vozidla.

Pro zaměstnance je také vhodné pojištění odpovědnosti („pojistka na blbost“), které kryje případné škody způsobené zaměstnavateli a také se vztahuje na řízení dopravních prostředků.

Produkt se nevztahuje na události, které nastaly: při řízení vozidla bez platného osvědčení o technickém průkazu, při řízení bez příslušného platného řidičského oprávnění, při řízení pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek, při aktivní účasti na motoristických sportovních závodech včetně tréninkových jízd. Vztahuje se pouze na osobu řidiče, a proto právní ochranu nelze také použít u událostí, které se přímo týkají samotného vozidla nebo přepravovaného nákladu. 

Další varianty:

Diskuzní fórum o pojištění právní ochrany

  • Zvolené fórum celkem obsahuje 4 témata a 2 odpovědi. Do diskuze se naposledy zapojil uživatel Pavlina eklova 6 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Vytvořit nové téma ve fóru „Pojištění právní ochrany“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.