Články

Havarijní pojištění DIRECT

26.10. 2016 Žádné komentáře Havarijní pojištění

Nově nabízíme kromě povinného ručení také havarijní pojištění od pojišťovny DIRECT. Lze sjednat buď spolu s povinným ručením na jedné smlouvě anebo samostatně.

Součástí je vždy pojištění pro případ dopravní nehody a navíc si lze zvolit pojištění pro případ odcizení vozidla či vandalismu, pojištění pro případ živelní události, pád a náraz předmětu či poškození zvířaty.

Dále jsou k dispozici asistenční služby a doplňková pojištění (úrazové pojištění cestujících, pojištění skel a zavazadel).

Podrobnosti: Pojištění vozidel DIRECT

 

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku. Pouze u havarijního pojištění je potřeba po sjednání absolvovat prohlídku vozidla – po vzájemné domluvě o místě a čase provede kontrolu pracovník pojišťovny.

 

Pojištění.cz Fóra Havarijní pojištění DIRECT

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 4 roky, 2 měsíci.
Odpověď na téma: Havarijní pojištění DIRECT
Informace o uživateli: