Zdravotní pojištění cizinců online

Sjednejte si zdravotní pojištění cizinců online z pohodlí vašeho domova.

Zdravotní pojištění cizinců

English version: Health insurance for foreigners in the Czech Republic

Cizinecký zákon (zákon č. 326/1999 Sb., o pobytu cizinců na území ČR) – cizinec je povinen na požádání policie předložit doklad o uzavření cestovního komerčního pojištění, které uhradí náklady na léčení v souvislosti s úrazem nebo náhlým onemocněním na území, včetně nákladů spojených s léčením nebo náhlým onemocněním, včetně nákladů na převoz nemocného do státu původu. 

Novela cizineckého zákona, která začala platit koncem roku 2005, navíc vyžaduje, aby byl cizinec zdravotně pojištěn po celou dobu pobytu. Musí se však jednat o pojištění, které hradí léčebné výlohy a nikoliv o pouhé pojištění odpovědnosti nebo úrazu.

Nyní nabízejí pojišťovny i komerční pojištění zdravotní ve stejném rozsahu, jakým disponují i čeští občané ve veřejném zdravotním pojištění.

Nabízíme zdravotní pojištění cizinců ERGO Welcome pro pobyty do 3 měsíců.

Nabízíme zdravotní pojištění cizinců Slavia pro pobyty delší než 3 měsíce. 

 

Aktuality a informace

Diskuzní fórum o cestovním pojištění

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat – 1. až 5. (z celkem 5)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat – 1. až 5. (z celkem 5)
Vytvořit nové téma ve fóru „Pojištění cizinců“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.