Diskuzní fórum / Poradna

Zdravotní pojištění pro cizince

Pojištění.cz Fóra Pojištění Pojištění cizinců Zdravotní pojištění pro cizince

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Zdeňka Grill Zdeňka Grill a poslední změna proběhla před 1 rok, 9 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #1145 Odpověď

  Timur

  Dobry den, Ja bych chtel se zeptat. Momentalne pracuji v Ceske pojistovne jako vyhradni pojistovaci agent. CP nema zdravotni pojisteni pro cizince a bych chtel domluvit (dohodnout) s jinou pojistovnou abych pojistil cizincum. (zdravotni pojisteni pro cizince). Jak myslite muzu tak udelat?
  Dekuji Vam predem, s pozdravem
  Timur

 • #1146 Odpověď

  Iveta

  Dobrý den,
  můj přítel je Francouz žijící v Čechách a teď právě nedávno si sjednával pojištění přes epojisteni.cz u pojišťovny Slavia. Byl spokojen, tak se na to mrkněte. Mějte se hezky, s pozdravem Iveta, Česká Lípa

 • #1147 Odpověď

  Timur

  Dobry den, dekuji Vam. Kdyz jsem dobre pochopil,ze muzu i pracovat u Slavii take? Pracuju u CP (Ceska pojistovna) a CP nema zdravotni pojisteni pro cizince. Vim, ze nemuzu pracovat u jine pojistovne a mylsim ze kdyz CP nema zdravotni pojisteni tak muzu domluvit s jinou pojistovnou abych prodal zdravotni pojisteni pro cizince?
  Jak myslite?
  Dekuji a hezky den,
  s pozdravem,
  Timur

 • #1148 Odpověď

  Peter

  Dobrý den, já také žiji v čr a jsem pojištěn u Slávie. Sjednával jsem si to online a dle mého nabízí na trhu nejlepší podmínky.

 • #1149 Odpověď

  Honza

  Tak to opravdu nemůžete. Jste VPA pro jednu pojišťovnu. Maximálně je můžete poslat k jakémukoliv makléři, který jim udělá nabídku na míru.

 • #7846 Odpověď

  Pavla Hola

  Dobry den,
  doporucuji Vam precist si strankuinfocizinci najdete tam veci tykajici se informaci pro cizince v cr.

  Pavla Hola

 • #11546 Odpověď
  Zdeňka Grill
  Zdeňka Grill
  Klíčník

  SNADNO A RYCHLE VYŘEŠÍTE NA NAŠEM WEBU – ONLINE SJEDNÁNÍ:

  Pojištění cizinců

Odpovědět: Zdravotní pojištění pro cizince
Informace o Vás:
test