Cestovní pojištění online

Cestovní pojištění Slavia (do června 2019)

Slavia pojišťovna nabízí následující produkty cestovního pojištění

  • Na Cesty – cenově výhodný balíček pro jednorázové turistické i pracovní cesty včetně úrazového pojištění, odpovědnosti za újmu, zavazadel, zpoždění zavazadel a letu a únosu letadla
  • Svět – na jednorázové i dlouhodobé cesty, na výběr nižší či vyšší pojistné plnění, možno přiobjednat úrazové pojištění, odpovědnost za újmu, zavazadel, zpoždění zavazadel a letu, únosu letadla, nevyužití dovolené, storna zájezdu a pojištění nákladu veterinární léčby
  • Europojištění – roční doplňkové pojištění pro cesty a pobyt v EU k Evropskému průkazu zdravotního pojištění

Součástí všech variant jsou asistenční služby. V naléhavých situacích v zahraničí vám bude poskytnuta telefonická pomoc.

U všech variant je součástí nebo lze přiobjednat úrazové pojištění pro případ smrti úrazem, trvalých následků úrazu a plné invalidity.

U všech variant je součástí nebo lze přiobjednat pojištění odpovědnosti za újmu na zdraví a na majetku.

Pojistit si také můžete svá zavazadla (pro případ jejich odcizení či ztráty). K dispozici je též pojištění zpoždění zavazadel či letu (netýká se charterových letů) a únosu letadla.

Slavia pojišťovna vám jako jediná také rovnou u cestovního pojištění Svět pojistí též vaše domácí mazlíčky (kočky nebo psy) v rámci pojištění nákladů veterinární léčby, které berete s sebou na dovolenou do zahraničí (více u produktu Slavia Svět).

Podrobnější informace včetně limitů pojistných plnění a detailních podmínek naleznete na stránkách konkrétních produktů výše.

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.