Články

Nově v nabídce povinné ručení od Direct

11.10. 2016 Žádné komentáře Pojištění.cz, Povinné ručení

Od 1.října rozšiřujeme nabídku online povinného ručení o produkt pojišťovny Direct. V některých parametrech právě tohoto auto pojištění je Direct pojišťovna nejlevnější na trhu, a tak můžete vyzkoušet zda ušetříte i vy. Online kalkulace a srovnání cen pojištění je nezávazné. Kalkulačka vám automaticky ověří bonusy, které máte k vašemu rodnému číslu, nemusíte tak dohledávat podklady.

 

Příklady výpočtů kalkulačky :

  • Povinné ručení Škoda Fabia 1.2 , pojištěný ve věku 41let a bydlí v okrese Jidřichův Hradec s bonusem za bez škodové období 50 měsíců – cena 1801 Kč na rok limit plnění: 50 mil. / 50 mil. Kč (na zdraví / na majetku)
  • Povinné ručení Škoda Octavia 1.9 , pojištěný ve věku 41let a bydlí v okrese Jidřichův Hradec s bonusem za bez škodové období 50 měsíců – cena 2865 Kč na rok limit plnění: 35 mil. / 35 mil. Kč (na zdraví / na majetku)
  • Povinné ručení motocykl, moped, skútr do 125ccm, pojištěný ve věku 41let a bydlí v okrese Jidřichův Hradec s bonusem za bez škodové období 50 měsíců – cena 121 Kč na rok limit plnění 35 mil. / 35 mil. Kč (na zdraví / na majetku)

Vaše parametry (větší bonusy, lokalita bydliště) mohou být pro výpočet ještě výhodnější, vyzkoušejte si kalkulačku, třeba právě vy můžete mít od nás nejlevnější povinné ručení.

Pojištění.cz Fóra Nově v nabídce povinné ručení od Direct

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 4 roky, 3 měsíci.
Odpověď na téma: Nově v nabídce povinné ručení od Direct
Informace o uživateli: