Články

Pojištění registračních značek na přání

3.3. 2016 Žádné komentáře Havarijní pojištění, Zajímavosti

Od 1. ledna 2016 lze na obecních úřadech obcí s rozšířenou působností požádat o registrační značku na přání. Cena jedné takové značky činí 5000 korun, majitel automobilu tak musí investovat celkem 10 000 korun. Pokud vám ji někdo ukradne nebo ji ztratíte, můžete se s vysněným unikátním nápisem nebo číselným kódem rozloučit. Úřad už vám duplikát značky nevyrobí. Útěchou může být tedy pouze pojištění, které nově nabízí Česká pojišťovna.

Pojištění registračních značek na přání je možné uzavřít jako připojištění k havarijnímu pojištění od 1. března 2016. Pojistná částka je nastavena na deset tisíc korun, aby v případě ztráty pokryla celý obnos, který řidič do značek investoval. Pojištění kryje riziko ztráty, zničení a odcizení jedné nebo obou registračních značek, sjednává se s nulovou spoluúčastí a případná škoda nemá vliv na bonus. Roční pojistné činí 999 korun.

Pojištění.cz Fóra Pojištění registračních značek na přání

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz Pojištění.cz a poslední změna proběhla před 2 roky, 9 měsíců.

Odpovědět: Pojištění registračních značek na přání
Informace o Vás: