Cestovní pojištění online

Nejlevnější cestovní pojištění. Ceny již od 7 Kč na den.

Porovnat nabídky pojišťoven

Cestovní pojištění AXA Assistance pro rodiny

zpět na cestovní pojištění AXA Assistance

Pojišťovna AXA Assistance nabízí balíček cestovního pojištění pro rodiny. Je cenově výhodnější než individuální dlouhodobé pojištění i než více krátkodobých pojištění na jednotlivé cesty.

Jedná se o dlouhodobé pojištění vhodné pro opakované výjezdy rodiny do zahraničí s dětmi i bez nich. Vztahuje se na rodinu pojištěného (manžel/manželka, druh/družka, partner v registrovaném partnerství za předpokladu sdílení společné domácnosti a všechny nezletilé děti, jejichž zákonným zástupcem je jeden z pojištěných).

Uzavírá se na dobu neurčitou, platí se ročně. Na smlouvě se uvádí pouze jedna dospělá osoba, pojištění se však vždy vztahuje i na další výše uvedené osoby.

Platí pro společné i samostatné cesty a pro neomezený počet cest. Délka jedné cesty každé z pojištěných osob může činit maximálně 90 dní. Pokrývá studijní, turistické i pracovní cesty administrativního charakteru.

K dispozici je také množství dalších služeb a připojištění:

  • nepřetržitá asistenční služba
  • úrazové pojištění
  • pojištění odpovědnosti za újmu – když někomu způsobíte újmu na zdraví nebo majetku
  • pojištění zavazadel (krádež, poškození, ztráta, zpoždění)
  • pojištění storna zájezdu

Jak sjednat? Použijte naši kalkulačku cestovního pojištění, součástí nabídky budou též roční produkty.

A co když nemáme děti nebo jsou již starší? Nevadí. I tak si můžete sjednat toto pojištění pro sebe a manžela či manželku. Zahrnout děti není povinné.

Bez věkového omezení dospělých osob. Hlavní pojištěné osoby (tedy manžel s manželkou, druh s družkou nebo registrovaní partneři) věkové omezení nemají. Produkt tak mohou využít např. i důchodci.

Nestačí evropská průkazka zdravotního pojištění? Jako účastník veřejného zdravotního pojištění v ČR máte nárok na zdravotnické služby ve většině států Evropy, ty jsou ovšem často spojeny se spoluúčastí a poplatky. Zdravotní průkaz EHIC nehradí transfer do ČR ani repatriaci ostatků, nekryje spoluúčasti hrazené pacientem při hospitalizaci, stomatologických zákrocích nebo při nákupu předepsaných léků. V podstatě lze říci, že v zahraničí obdržíte jen to nejnutnější ošetření pro stabilizaci stavu, abyste byli schopni přesunu zpět do ČR pro další léčení. Navíc s tímto průkazem vůbec neuspějete v soukromých zdravotnických zařízeních. Součástí také nejsou žádné další služby (asistence, úrazové pojištění, odpovědnost za újmu aj.)

Rodinný balíček je k dispozici u těchto produktů

 

 

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.