UNIQA vykazuje vysokou dynamiku růstu

Za prvních devět měsíců tohoto roku předepsala UNIQA na pojistném celkem 4,616 miliardy korun a posílila o 5,66 %, zatímco celý trh si připsal jen necelá dvě procenta. Celkový tržní podíl UNIQA je 5,1 % a v žebříčku pojišťoven je osmá.

Nejvíce se pojišťovně dařilo v odvětvích:

  • havarijního pojištění (+ 15 %)
  • povinného ručení (+ 10 %)
  • pojištění domů a domácností (+ 9 %)

Významný nárůst také zaznamenala v:

  • úrazovém pojištění (+ 9 %)
  • soukromém zdravotním pojištění (pojištění denních dávek při pracovní neschopnosti, + 13 %)

Ve kmeni UNIQA pojišťovny bylo ke konci září 2016 celkem 779.000 pojistných smluv, meziročně o 6,4 % více. Nejvíce přibylo nových smluv povinného ručení (+ 11,5 %).

U nás můžete nyní také sjednat online produkty UNIQA pojišťovny, cestovní pojištění, úrazové pojištění pro sport a připravujeme majetkové pojištění.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 5 let, 5 měsíci.
Odpověď na téma: UNIQA vykazuje vysokou dynamiku růstu
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Pozdrav z Ománu

Absolutní monarchie Sultanát Omán leží u Arabského moře v jihovýchodní části Arabského poloostrova. Do Ománu jsme jeli pouze za sluníčkem a odpočinkem (četba knih a

Celý článek »

Pozdrav z Malty

Výlet lodí kamkoliv po světě, je prostě paráda. Pokud je loď dostatečně veliká, vlny minimální a posádka milá. Vlastní zkušenost je nepřenositelná, ale zkusím se

Celý článek »

Pozdrav ze Sicílie

Palermo Většině z nás se po vyslovení města Palerma vybaví sicilská mafie. Ovšem pokud jste cestovatelé, určitě si návštěvu tohoto nádherného historického města nenechte ujít.

Celý článek »