Články

K povinnému ručení pojištění odcizení vozidla

20.7. 2015 Žádné komentáře Povinné ručení

Slavia pojišťovna nově nabízí řidičům možnost připojistit svůj vůz proti odcizení, bez nutnosti sjednání kompletního havarijního pojištění.

Slavia pojišťovna inovovala nabídku autopojištění a nyní nabízí klientům možnost připojistit si k povinnému ručení riziko odcizení vozidla ve stáří do 15 let. Připojištění krádeže vozidla přitom není podmíněno nutností sjednání havarijního pojištění a stává se tak finančně mnohem dostupnějším. A cena je dále snížena pro řidiče z méně rizikových regionů.

Nové připojištění je možné sjednat ve třech limitech krytí:

  • 50 tisíc Kč
  • 100 tisíc Kč
  • 150 tisíc Kč

a pohybuje se od 440 do 1320 Kč za rok, v závislosti na limitu plnění. Nové připojištění mohou motoristé libovolně kombinovat s ochranou dalších rizik, např. s připojištěním střetu se zvěří, pojištěním živlů, odpovědnosti atd.

„Povinné ručení průběžně modelujeme tak, aby lépe vyhovovalo potřebám českých řidičů. Právě s obavami z odcizení vozu se setkáváme velice často, zejména u řidičů z větších měst. A není se co divit, každý rok u nás dojde ke krádežím více než osmi tisíc automobilů. Slavia pojišťovna proto připravila připojištění, které je finančně dostupné a zároveň zajistí potřebnou ochranu,“ vysvětluje Ladislav Bělina, ředitel divize auto pojištění Slavia pojišťovny.

Vysoká pravděpodobnost odcizení je zejména u vozů Škoda, nejčastěji se do hledáčku zlodějů dostává model Škoda Octavia. Nejrizikovější z hlediska krádeží jsou automobily staré cca 5 let.

Pojištění.cz Fóra K povinnému ručení pojištění odcizení vozidla

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 5 let, 6 měsíci.
Odpověď na téma: K povinnému ručení pojištění odcizení vozidla
Informace o uživateli: