Povinné ručení ONLINE

Generali Pojišťovna a.s.

Generali pojišťovna je součástí skupiny Generali, jednoho z největších světových pojistitelů. Stále významnější pozici získává v Asii a také v regionu střední a východní Evropy. Skupina Generali jedním z předních poskytovatelů pojištění prostřednictvím holdingové společnosti Generali CEE Holding. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí. 

Široký pojistný program, zahrnující cestovní pojištění Generali, pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik je poskytován prostřednictvím vlastních spolupracovníků i řady renomovaných makléřských společností.

Pojišťovna Generali je hustotou sítě svých zastoupení dostupná zákazníkům na celém území České republiky

  • ve více než 60 zemích
  • 77 tisíc zaměstnanců po celém světě
  • 65 milionů klientů
  • pojišťovna s certifikací ISO 9001:2008

Diskuzní fórum o Generali pojišťovně

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Vytvořit nové téma ve fóru „Generali“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku, žádná fyzická kontrola stavu vozidla.