Povinné ručení ONLINE

Generali Pojišťovna a.s.

Nově vzniklá Generali Česká pojišťovna a.s.  je členem koncernu skupiny Generali řízeného společností Assicurazioni Generali S.p.A., se sídlem Piazza Duca degli Abruzzi 2, Terst, Italská republika. 

 

Dříve Generali pojišťovna je součástí skupiny Generali, jednoho z největších světových pojistitelů. Stále významnější pozici získává v Asii a také v regionu střední a východní Evropy. Skupina Generali jedním z předních poskytovatelů pojištění prostřednictvím holdingové společnosti Generali CEE Holding. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty životního i neživotního pojištění připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí. 

Široký pojistný program, zahrnující cestovní pojištění Generali, pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik je poskytován prostřednictvím vlastních spolupracovníků i řady renomovaných makléřských společností.

Pojišťovna Generali je hustotou sítě svých zastoupení dostupná zákazníkům na celém území České republiky

  • ve více než 60 zemích
  • 77 tisíc zaměstnanců po celém světě
  • 65 milionů klientů
  • pojišťovna s certifikací ISO 9001:2008

 

 

Diskuzní fórum o Generali pojišťovně

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Vytvořit nové téma ve fóru „Generali“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné podepisování papírových dokumentů, žádné chození na pobočku, žádná fyzická kontrola stavu vozidla.