Dárek k pojištění online

Karta PHM jako bonus k pojištění končí za:
Dnů
Hodin
Minut
Sekund

Dárek k pojištění majetku nebo odpovědnosti

pojištění majetku, domácnosti, pojištění odpovědnosti , sjednanému v období 5.9.2022 do 30.11.2022  (počátek pojištění není rozhodující) dáváme jako dárek kartu před nabitou na PHM v hodnotě 100 Kč, 200 Kč, celkem možno získat až 1000 Kč 

 

Platí pro tyto produkty pojištění :

 • Pojištění majetku – domu, bytu, chaty nebo garáže
 • Pojištění domácnosti v domě, bytě, chalupě
 • Pojištění odpovědnosti občana 
 • Pojištění odpovědnosti občana s krytím i odpovědnosti za psa
 • Pojištění odpovědnosti v zaměstnání
 • Pojištění odpovědnosti v zaměstnání pro řidiče z povolání nebo VZV 
 • Pojištění odpovědnosti z držby majetku
 • Pojištění odpovědnosti nájemníka
 • Pojištění úrazu – pro věk 0-70let
Kalkulačka srovnání cen pro nezávazné online kalkulace – slevy ihned až 40% zde: 

 

Dárek vám zašleme po ukončení akce, avšak nejdříve po 35 dní od počátku pojištění (ochranná doba pro vaši možnou výpověď pojištění).

 •  pojistka 600 Kč až 999 Kč dárková karta  PHM 100 Kč
 •  pojistka 999 Kč až 1999Kč dárková karta  PHM 200 Kč
 •  pojistka 2000 Kč až 4999 Kč dárková  karta PHM 500 Kč (2ks 200kč+100Kč)
 •  pojistka 5000 Kč a více dárková karta  PHM 1000 Kč (2ks 500kč)
 
 • pojištění majetku a domácnosti sleva až 40% – započtena automaticky, ve srovnání pojišťoven uvidíte online ihned
 • pojištění odpovědnosti slevy až 25% – započteno automaticky, ve srovnání pojišťoven uvidíte online ihned
 • pojištění úrazu od 0-70 let slevy pro děti 50% – započteno automaticky, ve srovnání pojišťoven uvidíte online ihned
 
Zajímavé články :
 
 kart

 Podrobné podmínky akce

 1. Provozovatelem akce je www.POJISTENI.cz, a.s. se sídlem Masarykova 1230, Hluboká nad Vltavou, 373 41, IČ: 28770283
 2. Tato akce se vztahuje na pojištění sjednaná a zaplacená v době trvání akce – od 5.9.2022 00:00 do 30.09.2022 00:00 – na stránkách provozovatele.
 3. Platí pro pojištění majetku – nemovitosti či domácnosti. Platí pro typ nemovitosti chata/chalupa a pro přechodně (rekreačně) obývaný rodinný dům. Platí i pro pojištění odpovědnosti ve variantách na stránkách provozovatele online sjednaných. 
 4. Ohodnocení dárku, který bude zaslán dle sjednání : nad sjednaných 600 Kč až 999 Kč dárková karta 100 Kč, nad sjednaných 999 Kč až 1999Kč dárková karta 200 Kč, nad sjednaných 2000 Kč až 4999 Kč dárková karta 2ks 200Kč a 1ks 100Kč (celkem 500 Kč) , nad sjednaných 5000 Kč a více dárková karta 5ks 200 Kč (celkem 1000kč). Jedná se o odstupňování částky k platbě, tudíž pokud bude pojistné rozděleno do splátek, počítá se částka, kterou budete hradit při sjednání pojištění (první splátka) Platnost karty 36 měsíců od vystavení, uvedeno na kartě. Dodáno bude s minimální platností 20 měsíců
 5. Účastník se může akce účastnit vícekrát. Za každou objednávku může vzniknout nárok na 1 věcný dárek.
 6. Věcný dárek – dárkovou před nabitou kartu CCS s logem POJISTENI.cz, zasíláme nejdříve 35 dní ode dne počátku pojištění. Odesílání bude probíhat během měsíce prosinec hromadně.
 7. Nárok na věcný dárek zaniká, pokud v době před jeho odesláním dojde k předčasnému ukončení pojistné smlouvy (výpovědí, odstoupení, dohodou či jakýmkoliv jiným způsobem).
 8. Věcné dárky doručujeme pouze na adresy v ČR.
 9. Věcný dárek zasíláme na adresu pojistníka, uvedenou v pojistné smlouvě, popř. na jinou adresu pro zaslání marketingového dárku, kterou pojistník uvede v objednávce, přímo ve formuláři, „kam zaslat dárek“.
 10. Provozovatel hradí další poplatky spojené s přepravou do maximální výše 200,- Kč. Pokud bude náklad na zaslání vyšší, je oprávněn požadovat spoluúčast na dopravném od příjemce dárku, avšak na tomto se musí oba předem dohodnout. V případě, že nebude dárek vyzvednut a zásilka se vrátí zpět, nárok na dárek zaniká.
 11. Dárek není právně vymahatelný a může se jednat se o reklamní předmět společnosti.
 12. Provozovatel je oprávněn kontrolovat dodržování podmínek účastníky. Veškeré záležitosti, stížnosti a případné spory spojené s touto akcí posuzuje a s konečnou platností řeší Provozovatel.
 13. Provozovatel je oprávněn vyřadit z nároku na dárek účastníka, který porušil její pravidla nebo nesplnil podmínky pro přiznání dárku. V takovém případě nebude účastníkovi dárek předán. Bude-li již dárek předán a dojde ke zjištění, že účastník nesplnil podmínky pro jeho přiznání, je Provozovatel oprávněn požadovat po účastníkovi vrácení tohoto dárku.
 14. Provozovatel není odpovědný za plnění třetích osob, kteří se účastní akce díky partnerskému systému. Marketingové neboli reklamní dárky jsou přidělovány Provozovatelem dle podmínek uvedených zde.
 15. Záruční a další podmínky vztahující se k věcným dárkům se řídí podmínkami jejich dodavatelů a obecně závaznými právními předpisy České republiky. Nároky z vad dárků musí výherce uplatňovat u jejich dodavatele, pokud bude dárek zaslán společně se záručním listem, pokud tak nebude, může se obrátit s žádostí na vyřízení u Provozovatele. Dále není odpovědný za nedostatky či prodlení při přepravě dárku k oprávněnému příjemci, kterou zajišťuje Česká pošta nebo jiný přepravce.
 16. Provozovatel si vyhrazuje právo jednostranně měnit nebo upravit pravidla této akce, zkrátit nebo prodloužit dobu jejího trvání nebo ji zcela zrušit a to kdykoliv, bez udání důvodů a bez náhrady. Takové změny nemají vliv na již nárokované dárky, které budou účastníkům předány podle pravidel platných v době jejich získání. Změny jsou účinné ode dne jejich zpřístupnění na webových stránkách Provozovatele. 
Akce byla ukončena 30.9.2022

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.