Články

Nové cestovní pojištění kryje krádež lyží i uzavření sjezdovky

9.1. 2020 Žádné komentáře Cestovní pojištění

Zajímavá novinka:

Věděli jste, že nové cestovní pojištění od pojišťovny Slavia kryje v případě odcizení výbavu na lyže? Pojištění nabízí proplacení škody až do výše 15 000 Kč a myslí i na případ, kdy dojde k poškození lyží nebo snowboardu zničených během úrazu.

Další novinkou u cestovního pojištění od Slavia pojišťovny pro české zimní sportovce v zahraničí je pojištění proti nevyužití dovolené z důvodu uzavření sjezdovek. Pokud nastane situace, že jsou kvůli kalamitnímu stavu v podobě laviny nebo naopak nedostatku sněhu uzavřeny sjezdovky po dobu delší než 24 hodi. V takovém případě klienti, kteří mají sjednáno cestovní pojištění, dostanou kompenzaci.

 

Více dalších dobrých důvodů, proč se nad sjednáním cestovního pojištění již více nezamýšlet, už ani není třeba. Naše on-line nabídka, nejen cestovního pojištění, je velmi široká a určitě si vyberete to pravé i pro sebe.

Pojištění.cz Fóra Nové cestovní pojištění kryje krádež lyží i uzavření sjezdovky

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 1 rokem.
Odpověď na téma: Nové cestovní pojištění kryje krádež lyží i uzavření sjezdovky
Informace o uživateli: