Články

Pojištění odpovědnosti zaměstnance od ČSOB

3.11. 2016 Žádné komentáře Pojištění odpovědnosti

Nově

Ode dneška je v naší nabídce nový produktu – pojištění za škodu způsobenou při výkonu povolání od pojišťovny ČSOB.

Jedná se o pojištění obecné odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnancem zaměstnavateli. Zaměstnanec odpovídá zaměstnavateli za škodu, kterou mu způsobil zaviněným porušením povinností při plnění pracovních úkolů nebo v přímé souvislosti s nimi. Jedná se o porušení povinností, které vyplývají pro zaměstnance ze zákona, z dalších právních předpisů, z pracovní smlouvy, z pracovního řádu apod.

Dle zákoníku práce může zaměstnavatel po zaměstnanci požadovat náhradu škody, maximálně však do výše 4,5 násobku jeho průměrného měsíčního výdělku, kterého zaměstnanec dosáhl před porušením povinnosti, kterým způsobil škodu.

 

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.

Pojištění.cz Fóra Pojištění odpovědnosti zaměstnance od ČSOB

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 4 roky, 2 měsíci.
Odpověď na téma: Pojištění odpovědnosti zaměstnance od ČSOB
Informace o uživateli: