Články

EET pokladnu si můžete pojistit

21.11. 2016 Žádné komentáře Zajímavosti

Generali nabízí krytí rizik spojených se spuštěním EET v rámci speciálního produktového balíčku Gastro. Ten už teď pokrývá drtivou většinu událostí spojených s provozem, jež provozovatelům restaurací a hotelů hrozí. Nově bude tento balíček zahrnovat i pojištění registračních pokladen.

Týká se to jak nově uzavřených pojistných smluv, tak těch stávajících, kteří již balíček Gastro mají. Podnikatelům, kteří si produktový balíček Gastro sjednali v minulosti, stačí kontaktovat pojišťovnu Generali či jejího pojišťovacího poradce. V nově uzavřených pojistkách budou registrační pokladny zahrnuty automaticky. Pojistit je bude možné i samostatně.

Pojistná ochrana přitom bude širší, než je jinak u elektroniky a výpočetní techniky běžné. Bude vztahovat jak na hardware, tak na software. „Pojištění se bude vztahovat i na případy, kdy například host, který lehce přebral, polije pokladnu a způsobí její poškození,“ podotýká Jiří Cívka z pojišťovny Generali. „Nově zahrnuje i krytí nákladů na obnovu dat po pojistné události včetně případné sankce udělené státními orgány za neodeslání datové správy správci daně, například z důvodu zničení pokladny a uložených dat po úderu blesku.

Pojištění rizik souvisejících se zavedením registračních pokladen bude možné sjednat od poloviny listopadu letošního roku.

Pojištění.cz Fóra EET pokladnu si můžete pojistit

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz Pojištění.cz a poslední změna proběhla před 2 roky, 7 měsíců.

Odpovědět: EET pokladnu si můžete pojistit
Informace o Vás: