Články

Volejbalová extraliga opět pod hlavičkou UNIQA

9.9. 2016 Žádné komentáře Úrazové pojištění, Zajímavosti

Znovu podepsaná smlouva o spolupráci mezi UNIQA a Českým volejbalovým svazem potvrdila pojišťovnu v pozici generálního partnera tohoto sportovního odvětví. Kontrakt s počátečním datem 1. září 2016 navazuje na předchozích šest let spolupráce. I nadále počítá s tím, že nejvyšší soutěže v České republice ponesou název UNIQA volejbalová extraliga žen, respektive UNIQA volejbalová extraliga mužů. V letní sezóně bude probíhat pod hlavičkou UNIQA také Mistrovství ČR v beachvolejbalu. UNIQA podpoří nejen české reprezentační týmy, ale také volejbalovou mládež.

Společnost už má zkušenosti z podpory míčových sportů v oblasti basketbalu a fotbalu na klubové úrovni – byla dlouhá léta partnerem brněnského družstva basketbalistek pyšnícího se rekordním počtem titulů mistryň ČR, a v minulosti rovněž řadu let podporovala fotbalisty pražské Sparty. Sportovní tváří UNIQA pojišťovny je už více než 10 let Štěpánka Hilgertová, nejúspěšnější česká vodní slalomářka, k níž letos na jaře přibyl mladý Jiří Prskavec, jenž se jako jediný závodník na divoké vodě může pochlubit medailí z nedávno skončené olympiády v Riu.

Sportovní aktivity nesou s sebou i nebezpečí úrazu, pro tyto případy nabízíme online pojištění úrazu při sportu.

Pojištění.cz Fóra Volejbalová extraliga opět pod hlavičkou UNIQA

Zvolené téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz Pojištění.cz a poslední změna proběhla před 2 roky, 10 měsíci.

Odpověď na: Volejbalová extraliga opět pod hlavičkou UNIQA
Osobní informace: