Články

Volejbalová extraliga opět pod hlavičkou UNIQA

9.9. 2016 Žádné komentáře Úrazové pojištění, Zajímavosti

Znovu podepsaná smlouva o spolupráci mezi UNIQA a Českým volejbalovým svazem potvrdila pojišťovnu v pozici generálního partnera tohoto sportovního odvětví. Kontrakt s počátečním datem 1. září 2016 navazuje na předchozích šest let spolupráce. I nadále počítá s tím, že nejvyšší soutěže v České republice ponesou název UNIQA volejbalová extraliga žen, respektive UNIQA volejbalová extraliga mužů. V letní sezóně bude probíhat pod hlavičkou UNIQA také Mistrovství ČR v beachvolejbalu. UNIQA podpoří nejen české reprezentační týmy, ale také volejbalovou mládež.

Společnost už má zkušenosti z podpory míčových sportů v oblasti basketbalu a fotbalu na klubové úrovni – byla dlouhá léta partnerem brněnského družstva basketbalistek pyšnícího se rekordním počtem titulů mistryň ČR, a v minulosti rovněž řadu let podporovala fotbalisty pražské Sparty. Sportovní tváří UNIQA pojišťovny je už více než 10 let Štěpánka Hilgertová, nejúspěšnější česká vodní slalomářka, k níž letos na jaře přibyl mladý Jiří Prskavec, jenž se jako jediný závodník na divoké vodě může pochlubit medailí z nedávno skončené olympiády v Riu.

Sportovní aktivity nesou s sebou i nebezpečí úrazu, pro tyto případy nabízíme online pojištění úrazu při sportu.

Pojištění.cz Fóra Volejbalová extraliga opět pod hlavičkou UNIQA

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 4 roky, 4 měsíci.
Odpověď na téma: Volejbalová extraliga opět pod hlavičkou UNIQA
Informace o uživateli: