Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

ČPP spustila letní kampaň na cestovní pojištění

„Drama a napětí letos pouštíme k vodě“, takto se jmenuje nově spuštěná kampaň ČPP na podporu online prodeje cestovního pojištění.

ČPP odmění každého, kdo si sjedná své cestovní pojištění prostřednictvím webových stránek pojišťovny, speciálním dárkem v podobě audioknihy s kriminálním románem Ivy Procházkové Vraždy v kruhu.

Tento typ pojištění je nabízen formou cenově zvýhodněného balíčku Komplet, který zahrnuje kromě pojištění léčebných výloh, také pojištění úrazu, zavazadel a odpovědnosti. Se slevou 20 % za online sjednání stojí 26 korun za dospělou osobu na den.

Dle informací ČPP podíl online prodeje na celkovém objemu produkce není tak velký, jak by se dalo v době moderních technologií očekávat. Cílem kampaně je nejen podpořit online komunikaci s klienty, ale zvýšit zájem klientů o tento způsob uzavírání pojištění.

I u nás si můžete sjednat nebo jen vyzkoušet výhody online sjednání pojistných produktů.

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani“]On-line kalkulace cestovního pojištění[/button]

 

 

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 6 let, 4 měsíci.
Odpověď na téma: ČPP spustila letní kampaň na cestovní pojištění
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Výlet do Edinburgu

Cestování je mojí velikou vášní. Když byla možnost udělat si prodloužený víkend do Edinburgu, nebylo o čem přemýšlet. Přímý let z Prahy do Edinburgu je

Celý článek »

Pozdrav z Ghany

Výlet do Ghany nebyl úplně výlet v pravém slova smyslu. Šlo o práci dobrovolníků, pomoc v nemocnici. Na dobrovolnický program jsme se přihlásily s kamarádkou

Celý článek »

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.