Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

ČPP spustila letní kampaň na cestovní pojištění

„Drama a napětí letos pouštíme k vodě“, takto se jmenuje nově spuštěná kampaň ČPP na podporu online prodeje cestovního pojištění.

ČPP odmění každého, kdo si sjedná své cestovní pojištění prostřednictvím webových stránek pojišťovny, speciálním dárkem v podobě audioknihy s kriminálním románem Ivy Procházkové Vraždy v kruhu.

Tento typ pojištění je nabízen formou cenově zvýhodněného balíčku Komplet, který zahrnuje kromě pojištění léčebných výloh, také pojištění úrazu, zavazadel a odpovědnosti. Se slevou 20 % za online sjednání stojí 26 korun za dospělou osobu na den.

Dle informací ČPP podíl online prodeje na celkovém objemu produkce není tak velký, jak by se dalo v době moderních technologií očekávat. Cílem kampaně je nejen podpořit online komunikaci s klienty, ale zvýšit zájem klientů o tento způsob uzavírání pojištění.

I u nás si můžete sjednat nebo jen vyzkoušet výhody online sjednání pojistných produktů.

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani“]On-line kalkulace cestovního pojištění[/button]

 

 

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 7 let, 11 měsíci.
Odpověď na téma: ČPP spustila letní kampaň na cestovní pojištění
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.