Spočítejte si cenu pojištění domácnosti a nemovitosti v naší on-line kalkulačce.

Zabezpečení chat a chalup proti krádeži

Vykradené chaty a chalupy nejsou ničím neobvyklým. Mnohdy sami majitelé objektu usnadní zlodějům práci.

Pokud se v blízkosti chaty nachází žebřík, kladivo, sekyra apod., měl by se majitel zamyslet nad tím, jak tyto věci zabezpečit, aby nenapomohly páchání trestné činnosti. Volně v dosahu by nemělo být nic, čím lze vypáčit dveře. Také by v chatě nemělo zůstat nic cenného ležet tak, aby to bylo vidět oknem. Takové předměty jsou doslova lákadlem a zloděj neváhá rozbít okno nebo vypáčit dveře, aby si cennost mohl odnést.

Čtěte dále: Zabezpečení a pojištění chat a chalup

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 7 let, 9 měsíci.
Odpověď na téma: Zabezpečení chat a chalup proti krádeži
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Jste připraveni na velké mrazy?

Škoda způsobená mrazem Pojištění proti zamrznutí vodovodních trubek je specifický druh pojištění, který pokrývá škody způsobené zamrznutím a následným prasknutím vodovodních trubek ve vaší domácnosti

Celý článek »

Zazimování chaty nestačí

Zazimovaná chata (chalupa) nestačí. Potřebujete i pojištění. Nechceme nikoho strašit, ani přemlouvat. Ale to, že vyprázdněné chaty a chalupy v zimě lákají zloděje, je bohužel

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.