Spočítejte si cenu pojištění domácnosti a nemovitosti v naší on-line kalkulačce.

Nově pojištění nemovitosti a domácnosti od Maxima

Ode dneška nabízíme nový produkt pojištění majetku, konkrétně produkt Maxima MAXDOMOV. Jedná se o produkt komplexního pojištění majetku (staveb a domácnosti) a odpovědnosti občanů.

Pojistit lze buď nemovitost, domácnost nebo obojí současně na jedné smlouvě. K obojímu lze přidat pojištění odpovědnosti (zahrnuje odpovědnost z běžného občanského života a odpovědnost vlastníka, držitele, nájemce nebo správce nemovitosti).

K dispozici jsou 3 balíčky – Ideal, Excelent a VIP – které se liší tím, jaké všechny škody a události na nemovitosti či v domácnosti jsou pojištěním kryty.

Více informací na stránce s popisem produktu Maxima MaxDomov, nebo si rovnou nezávazně vyzkoušejte kalkulaci:.

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/nemovitost/srovnani“]On-line kalkulace pojištění nemovitosti a domácnosti[/button]

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 8 let.
Odpověď na téma: Nově pojištění nemovitosti a domácnosti od Maxima
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Jste připraveni na velké mrazy?

Škoda způsobená mrazem Pojištění proti zamrznutí vodovodních trubek je specifický druh pojištění, který pokrývá škody způsobené zamrznutím a následným prasknutím vodovodních trubek ve vaší domácnosti

Celý článek »

Zazimování chaty nestačí

Zazimovaná chata (chalupa) nestačí. Potřebujete i pojištění. Nechceme nikoho strašit, ani přemlouvat. Ale to, že vyprázdněné chaty a chalupy v zimě lákají zloděje, je bohužel

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.