Články

Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení

24.11. 2015 Žádné komentáře Povinné ručení

Povinné ručení nyní v základní nabídce tarifu Premium kryje majitelům vozů také riziko vandalismu. Limit plnění je 30 000 Kč se spoluúčastí ve výši 2 500 Kč. Pojištění vandalismu se vztahuje na škody způsobené v ČR a zahrnuje osobní automobily do 3,5 t a motocykly.

Škod způsobených vandaly podle Slavia pojišťovny průběžně přibývá. „Vandalismus jsou nuceni řešit zejména řidiči, kteří bydlí ve městech a nemají možnost parkovat své vozy v garážích. Ke škodám způsobeným vandaly nejčastěji dochází během noci, zvýšené riziko evidujeme na sídlištích nebo v centrech větších měst. Nejvíce případů jsme zaznamenali v Praze, Ostravě a Brně,“ popisuje Ladislav Bělina. Vandalismus, tedy škody způsobené na automobilu úmyslně jinou osobou, přitom pojišťovny ve většině případů v rámci povinného ručení nehradí. Pro tento účel je nutné sjednat kompletní havarijní pojištění.

Celý článek : Povinné ručení nově chrání také proti vandalismu

Pojištění.cz Fóra Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 5 let, 1 měsícem.
Odpověď na téma: Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení
Informace o uživateli: