Články

Allianz jako první nabízí sezonní povinné ručení

24.4. 2015 3 komentáře Povinné ručení, Události

Allianz pojišťovna nyní přichází jako jediná na našem trhu s možností sjednat si on line sezónní auto pojištění prostřednictvím svých webových stránek. Stačí, když při vyplňování formuláře označí pouze měsíce, ve kterých budou vozidlo provozovat. Minimálně tři, maximálně devět. Výhodné je to nejenom pro majitele motocyklů, obytných automobilů, kabrioletů nebo sněžných skútrů, ale i všechny, kteří  neprovozují vozidlo celoročně a chtějí tak ušetřit na pojistném. I v rámci sezónního pojištění si vyberou pojistku ze čtyř základních balíčků a více než tisícovky variant.

Sezónní auto pojištění Allianz pojišťovny je účinné už deset minut po vyplnění dotazníku na internetu. Zelenou kartu s měsíční platností majitel vozidla získá obratem na svoji mailovou adresu a její originál dostane poštou hned po zaplacení. Výhodou on-line pojištění pro motoristy s názvem iAuto je maximální přehlednost a transparentnost, protože řidič neustále vidí, kolik korun bude za krytí jednotlivých rizik platit. Důraz je kladen především na individualitu každého šoféra. Sezónní autopojištění Allianz se navíc nevztahuje pouze na povinné ručení, neboť za stejných podmínek platí i pro havarijní pojištění.

Celý článek : Může být povinné ručení levnější než dálniční známka nebo plná nádrž? V Allianz ano!

Pojištění.cz Fóra Allianz jako první nabízí sezonní povinné ručení

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Jaroslava Kaššayová a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíců.

 • Autor
  Příspěvky
 • #4422 Odpověď
  Profilový obrázek
  zdeněk Vávra , ksara s.r.o.

  mám zájem o sezónní pojištění praga V3S fekál , je to možné a za jakých podmínek ?

  Zd. Vávra

 • #4429 Odpověď
  František Sýkora
  František Sýkora
  Klíčník

  Dobrý den pane Vávro,
  online prodej je v přípravě, zatím není možné tento produkt na našem portále pojisteni.cz nabídnout.

 • #9070 Odpověď
  Profilový obrázek
  Jaroslava Kaššayová

  Prosím sezonní pojištění na tři měsíce od 12.9.2016. Děkuji. nar. rok 1941, 198 – max. bonus

Odpovědět: Allianz jako první nabízí sezonní povinné ručení
Informace o Vás: