Spočítejte si cenu pojištění odpovědnosti v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

BNP Paribas na tenisovém poháru nepřehlédnete

Novinka:

Včerejší prohra českých tenistů v prvním kole Davisova poháru byla smutnou podívanou. Z pohledu diváka byla opět všude vidět reklama na společnost BNP Paribas Group. U nás společnost BNP Paribas Cardif  nabízí produkty pojištění.

Velice zajímavým produktem pojištění, který nabízí je Pojištění náhodného poškození a krádeže.

Facebook
Twitter
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 8 let, 12 měsíci.
Odpověď na téma: BNP Paribas na tenisovém poháru nepřehlédnete
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Jste připraveni na velké mrazy?

Škoda způsobená mrazem Pojištění proti zamrznutí vodovodních trubek je specifický druh pojištění, který pokrývá škody způsobené zamrznutím a následným prasknutím vodovodních trubek ve vaší domácnosti

Celý článek »
Pojištění odpovědnosti vysokozdvižný vozík

Pojistka na blbost v zaměstnání

Věděli jste, že zaměstnavatel má právo na Vás požadovat až 4,5 násobek Vašeho platu, pokud způsobíte v zaměstnání škodu? A přesně pro tyto případy je zde pojistka na blbost (pojištění odpovědnosti) za škody způsobené zaměstnavateli. Zákoník práce hovoří jasně a občas máme všichni „den blbec“, kdy se pokazí všechno, co může a velká škoda se pak stane, ani nevíme jak…

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.