Diskuzní fórum / Poradna

Pojištění rodiného domu

Pojištění.cz Fóra Pojištění Pojištění majetku Pojištění rodiného domu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Profilový obrázek Jamesweine a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 5 dní.

 • Autor
  Příspěvky
 • #2345 odpověď
  Profilový obrázek
  Alena Bayerová

  Dodrý den.Chceme si pojistit dům.Bydlíme na jednom čísle popisném s rodiči.Máme,ale svůj vchod,tedy každý svou domácnost.Ráda bych věděla jestli v tomhle případě si mohu pojistit pouze svoji polovinu.Pokud ano můžu poprosit o nezávazné,předběžné propočítání pojištění.Bydlíme v Sobětuchách.Patří to pod obec Tuřice okres Mladá Boleslav Poštovní směrovací číslo 29474.Předem moc děkuji za odpověd.Bayerová

 • #2346 odpověď
  Profilový obrázek
  Pojištění.cz

  Dobrý den,

  bohužel nelze pojistit pouze část nemovitosti, musí se pojistit celá. Je-li více majitelů jedné nemovitosti, je nutno, aby se majitelé dohodli o osobě pojistníka i pojištěného (oprávněné osoby), neboť do pojistné smlouvy nelze uvést více pojištěných.

  Nezávazné srovnání námi nabízených pojišťoven můžete provést na adrese https://www.pojisteni.cz/srovnani/pojisteni-majetku.html

  Přeji pěkný den.

  S pozdravem

  Lukáš Krška

 • #2347 odpověď
  Profilový obrázek
  a1825

  Možná by bylo vhodné paní sdělit i skutečnost, že pokud mají v jedné nemovitosti 2 domácnosti, tak by měli mít pojištění domácnosti pro každou rodinu zvlášť….

 • #2348 odpověď
  Profilový obrázek
  Monča

  my máme pojištění u pojišťovny Slávia a jsme moc spokojení,už jsme se i setkali s nepříjemností po zimě,kdy nám do domácnosti zateklo střechou a museli jsme malovat a pojišťovna nám ihned vyplatila peníze a nedělala různé caviky,dřív jsem o této pojišťovně neslyšela,poradila mi to kamarádka,která se u nich před 2 lety pojistila a tak jsem to taky zkusila,nejsou totiž drazí,však mrkněte,tady posílám odkaz.
  A je pravda,že půl baráku pojistit nejde:-(

 • #4296 odpověď
  Profilový obrázek
  Josef

  Já jsem při hledání vhodné pojišťovny narazil na finanční poradenství Finance Albatros. Velmi ochotně mi pomohli najít nejvýhodnější pojištění pro můj dům.

  http://www.financealbatros.cz/content/text/cz/?produkty/pojisteni/majetkove_pojisteni

 • #4298 odpověď

  Pojištění majetku je zatím všude na podobné úrovni sjednání jak odkazujete. Naleznete pár informací a musíte se dotazovat osobně na různé detaily, případně se proklikávat na různé záložky webů. Na našem serveru pojisteni.cz chceme přijít s možností sjednání online, a to opravdu online od A-Z, aby si mohl kdokoli uzavřít pojištění majetku bez nutnosti telefonní konzultace (pokud ji nepovažuje za nezbytnou). Předpokládáme, že i trend pojištění a to nejen povinné ručení, bude v online jednoduchém a úplném sjednání včetně dnes již běžné bezhotovostní úhrady. Vše se již v dohledné době spustí a bude možné využít mnoho zajímavých produktů pojištění.

Odpověď na: Pojištění rodiného domu
Osobní informace:
Storno
test