Pojištění rodiného domu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #2345 Odpovědět
   Alena Bayerová
   Host

   Dodrý den.Chceme si pojistit dům.Bydlíme na jednom čísle popisném s rodiči.Máme,ale svůj vchod,tedy každý svou domácnost.Ráda bych věděla jestli v tomhle případě si mohu pojistit pouze svoji polovinu.Pokud ano můžu poprosit o nezávazné,předběžné propočítání pojištění.Bydlíme v Sobětuchách.Patří to pod obec Tuřice okres Mladá Boleslav Poštovní směrovací číslo 29474.Předem moc děkuji za odpověd.Bayerová

  • #2346 Odpovědět
   Pojištění.cz
   Host

   Dobrý den,

   bohužel nelze pojistit pouze část nemovitosti, musí se pojistit celá. Je-li více majitelů jedné nemovitosti, je nutno, aby se majitelé dohodli o osobě pojistníka i pojištěného (oprávněné osoby), neboť do pojistné smlouvy nelze uvést více pojištěných.

   Nezávazné srovnání námi nabízených pojišťoven můžete provést na adrese https://www.pojisteni.cz/srovnani/pojisteni-majetku.html

   Přeji pěkný den.

   S pozdravem

   Lukáš Krška

  • #2347 Odpovědět
   a1825
   Host

   Možná by bylo vhodné paní sdělit i skutečnost, že pokud mají v jedné nemovitosti 2 domácnosti, tak by měli mít pojištění domácnosti pro každou rodinu zvlášť….

  • #2348 Odpovědět
   Monča
   Host

   my máme pojištění u pojišťovny Slávia a jsme moc spokojení,už jsme se i setkali s nepříjemností po zimě,kdy nám do domácnosti zateklo střechou a museli jsme malovat a pojišťovna nám ihned vyplatila peníze a nedělala různé caviky,dřív jsem o této pojišťovně neslyšela,poradila mi to kamarádka,která se u nich před 2 lety pojistila a tak jsem to taky zkusila,nejsou totiž drazí,však mrkněte,tady posílám odkaz.
   A je pravda,že půl baráku pojistit nejde:-(

  • #4296 Odpovědět
   Josef
   Host

   Já jsem při hledání vhodné pojišťovny narazil na finanční poradenství Finance Albatros. Velmi ochotně mi pomohli najít nejvýhodnější pojištění pro můj dům.

   http://www.financealbatros.cz/content/text/cz/?produkty/pojisteni/majetkove_pojisteni

  • #4298 Odpovědět

   Pojištění majetku je zatím všude na podobné úrovni sjednání jak odkazujete. Naleznete pár informací a musíte se dotazovat osobně na různé detaily, případně se proklikávat na různé záložky webů. Na našem serveru pojisteni.cz chceme přijít s možností sjednání online, a to opravdu online od A-Z, aby si mohl kdokoli uzavřít pojištění majetku bez nutnosti telefonní konzultace (pokud ji nepovažuje za nezbytnou). Předpokládáme, že i trend pojištění a to nejen povinné ručení, bude v online jednoduchém a úplném sjednání včetně dnes již běžné bezhotovostní úhrady. Vše se již v dohledné době spustí a bude možné využít mnoho zajímavých produktů pojištění.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Pojištění rodiného domu
Informace o uživateli: