Evidenční list ze semináře ZFP

 • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Zuzana a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1500 Odpovědět
   Mr. X
   Host

   Dobrý den. Po absolvování úvodního semináře jsem podepsal Evidenční list nebo nějaký podobný název. Na textu jsem neviděl nic závadného a podepsal jsem. Mé otázky. Tento Evidenční list není Smlouvou o obchodním zastoupení nebo ano? Podepsání tohoto Evidenčního listu mě k ničemu nezavazuje, nemusím nic platit a to ani v případě, že podepsáním tohoto listu veškerá má činnost skončila (nebyla podepsána ani Smlouva o obchodním zastoupení, tedy snad a nebyly uzavřeny ani žádné finanční produkty)? Podepsáním Evidenčního listu jsem získal licenční číslo? A jak se tohoto čísla zbavit, jak se odstřihnout od ZFP? Děkuji za odpovědi.

  • #1501 Odpovědět
   jarda
   Host

   Nevím jak teď podvádějí seminaristy. Mně podvedli formulářem na semináři "Žádost o registraci" s předtištěným pořadovým číslem /říkají tomu licence/. Takže to sice není ta "Smlouva o obchodním zastoupení", ale máte tam svoje osobní údaje, podvodně vylákané, takže jde i porušení zákona. Požádejte v případě nezájmu na účasti brainwashingu o jeho vrácení, i výmaz z jejich databáze, a o navrácení peněz, pokud se cítíte být podveden. A při dalším obtěžování /nátlak a snahu dostat se do bytu, do rodiny ke smlouvám s cílem přepojistit/ okamžitě trestní oznámení, a medializace.

  • #1502 Odpovědět
   Mr. X
   Host

   Ty peníze za seminář beru jako daň za svou blbost. Spíš mi jde o to, abych nemusel nic platit při ukončení činnosti. Asi bude stačit ten výmaz, pokud nebyla podepsána Smlouva o obchodním zastoupení.

  • #1503 Odpovědět
   jarda
   Host

   Na Tvém místě bych požadoval peníze zpět, jde o podvod. Pokud jsi nepodepsal smlouvu o OZ, tak buď rád, na ní likvidují negramotní burani spolupracovníky, kteří nemají o věci šajnu a bojí se jich.

  • #1504 Odpovědět
   alex
   Host

   Dobrý den. Jsem ve stejné situaci jako Mr. X. Byla jsem pouze na základním semináři a dále s touto firmou nespolupracuji. Na základním semináři jsem podepsala nějaký formulář, asi to byl evidenční list, smlouva o obchodním zastoupení s největší pravděpodobností ne, ale stoprocentně jistá si nejsem. Nemá někdo náhodou tyto dva dokumenty k dispozici? Jestliže ano, tak prosím o zaslaní na email alex.ml@email.cz. A dál bych se chtěla zeptat zda někdo žádal o vyřazení z jejich databáze a s jakým jednáním se setkal. Děkuji za odpovědi.

  • #1505 Odpovědět
   jarda
   Host

   Pošlite mi, scanem, co máte a opět gratis ospovím obratem

  • #1506 Odpovědět
   alex
   Host

   Bohužel zaslat nemohu, už ten dokument nemám.

  • #1507 Odpovědět
   Mr. X
   Host

   Dobrý den. Tento Evidenční list mám doma. V pátek nebo o víkendu pošlu. Pošlu i Jardovi.

  • #1508 Odpovědět
   jarda
   Host

   Tak pošli to, co máš, se slovním doprovodem a podpisem, odscanované.

  • #1509 Odpovědět
   jarda
   Host

   Pošli vše, co uznáš za vhodné, a gratis pomohu. Na čase nezáleží u mně. Mám elektronický podpis nejvyššího stupně, tak to odešlu podepsané s klidem na policii, soud, státní zastupitelství…

  • #1510 Odpovědět
   alex
   Host

   Budu ráda za odeslání a děkuji předem.

  • #1511 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Dobrý den, no když to tady čtu, musím se jen smát:D
   Prosím Vás, evideční list je potvrzením, že jste si poslechli seminář a bylo Vám přiděleno osobní číslo, díky kterému v případě zájmu o uzavření nějakého fin. programu, vám vyplatí obchodní partner provizi. Nic víc. Smlouva o obchodním zastoupení je podklad pro smluvní vztah o tom, že provizi od něj převezmete na svůj účet. Jenom tak na ruku bez dokladu nedostanete peníze vůbec nikde. Takhle se to ani nesmí. A to jak ten vyčůraný pan jarda radí, že má paní chtít po zfpa peníze za seminář zpět, tak to je největší tupost, jaká z něj mohla vylézt. Prosím vás, milá dámo, seminář jste si poslechla, dali vám najíst , napít, dostala jste materiály , které vás provázely seminářem a osobní číslo , které můžete doživotně využívat. Ono případné vyrovnání mezi vámi a zfpa by nakonec vyšlo tak, že byste musela ještě pár korun doplatit, protože 2100,- by na to vše nestačilo. Takže se zklidněte. ANi podepsání smlouvy o obchodním zastoupení vás ničemu nezavazuje!!!….mám ve své obchodní síti spoustu lidí, kteří se rozhodli po semináři neřešit vůbec nic, byla to jejich volba a nikdo nemá za potřebí je do něčeho nutit. Tak už přestante vymýšlet scifi. ZFPA nedělá nic nezákoného, jak tu furt dokolečka mele sjetej jarda. Kdyby ano, dávno by společnost nefungovala. Tak už nebudte lidi tupí. Díky.

  • #1512 Odpovědět
   jarda
   Host

   Hmmm, renomované firmy si školí své adepty gratis, absolvoval jsem třeba 14 denní školení v rekreačním zařízení – profi odborníci v oblasti, celodenní strava, ubytování, debaty s vedením, cena cca 80 000 na jednoho – a všechno gratis! A bez jakýchkoliv podmínek! A nevadily jim vstupy do školení – naopak byli rádi za aktivní přístup a rozvíjeli to! Ale nebyli to doopravdy MLM ratardi. Samozřejmě na to měli vysoké odborné certifikované vzdělámí, ne jako tento evidentní blábolící vesnický šmejd.
   Tady jde o strávníky, kteří naletí na sdílenou chamtivost na úkor nejprve vlastní rodiny, a potom na úkor přátel, kamarádů, blízkých a nakonec všech. A někteří s klidem i likvidují lidi… protože mají stále málo. A o to tu jde – lhát, podvátět, krást a vydírat ty – kteří se nenechají, nahánět je retardy po soudech… mám stovky dokladů a pomáhám dnes a denně gratis komukoliv.
   Jen kriminální živly vedou ke kriminalitě a podvádění.

  • #1513 Odpovědět
   Mr. X
   Host

   Zuzana: Dobrý den. Jak se můžu prosím od ZFP odstřihnout, když jsem podepsal ten Evidenční formulář a nevznikají mi "odchodem" ze ZFP nějaké závazky? Děkuji.

  • #1514 Odpovědět
   jarda
   Host

   Těžko v této otázce poradí někdo, který je v zajetí beainwashingu, ale ČNB a orgány činné v trestním konání evidují a řeší všechny pyramidové podvody, a když jsou kombinované s vydíráním, zastrašováním, prostitucí, kuplířstvím a jinou kriminalitou, tak to bude daleko tvrdší, jako třeba …

   Závazky nemáte žádné, a já bych na základě podvodu na Vašem místě žádal vrácení nákladů /vstupné, doprava, ztráta jména a času a odškodné – cca 100 000 Kč.

  • #1515 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Pokud se chcete od ZFP odstřihnout, at už je to z jakéhokoliv důvodu, kontaktujte vašeho sponzora, nebo člověka , který je v obchodní síti nad vaším sponzorem. Ten Vám pomůže s vyplněním výpovědi licenčního čísla. Nebude to žádný problém. Pokud Vám byl umožněn přístup na extranet ZFPA…tak tam dokonce najdete formulář , který stačí vytisknout , vyplnit a odevzdat na kancelář. Nebudete v žádném případě muset nic platit.

  • #1516 Odpovědět
   jarda
   Host

   Daleko lepší je vyhnout se kriminálním živlům a ignorovat je. Není žádný důvod dávat výpověď, přeci jen tu podvodnou smlouvu o OZ nepodepsal, přemýšlí. A nějaké smyšlená pořadové číslo oběti – víte, co si s ním můžete? Ano, přesně to, jo doopravdy na dvě věci, a to doslovně, a už je to cítit všude. SMRAD.

   Takže nemusí nic. A může žádat evidentně podvodnickou firmu o výmaz osobních údajů z jejich databáze a musí jako občan oznámit toto podvodné jednání na policii. A i Vás…

  • #1517 Odpovědět
   Mr. X
   Host

   Paní Zuzano, dokument o kterém mluvíte a který mi poslali mailem i ze ZFP, je výpověď Smlouvy o obchodním zastoupení. Tu jsem ale nepodepsal, podepsal jsem pouze Evidenční list. Poslal jsem na ZFP žádost o výmaz z databáze, odpovědí jsem dostal pouze výpověď Smlouvy o obchodním zastoupení. Tak mi prosím poraďte.

  • #1518 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Tak tu výpověď vyplňte a podepište, oni to potřebují, jako Váš souhlas, že odstupujete od možnosti využívat licenční číslo k případné výplatě provizí. Tím se jakoby stornuje evidenční list. Už nebude pak možné vyhledat Vaše jméno v databázi lidí, kteří navštívili seminář. Nic Vás to stát nebude, ani Vám nikdo nebude vydírat nebo něco podobného, co tady furt mele jarda, nikdo Vás u ZFP nebude držet proti Vaší vůli.

  • #1519 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Můžu se zeptat, co je důvodem , proč si nechcete ponechat tu možnost, že byste si případně sjednal nějakou smlouvu přes Vaše osobní číslo, když už jste si seminář zaplatil a poslechl?…..řešil jste po semináři zapojení svých fin. programů do naší kombinace?…nebo jste se rozhodl nic neřešit?…..Ono se opravdu nic neděje, pokud se po semináři rozhodnete, že vše necháte tak, jak máte. Budu se už opakovat, ale mám ve své obchodní spoustu takových lidí, kteří zatím nevyužili možnost sjednání si smlouvy přes svoje osobní číslo. Ale stále ho mají, třeba se jim jednou hodit bude, k ničemu je to nezavazuje.

  • #1520 Odpovědět
   jarda
   Host

   Nepodepsal smlouvu o obchodním zastoupení, tak ji nemůže vypovědět, je to nesmysl a nezákonné, a kdo mu radí to podepsat, tak se řadí do skupiny nesvéprávných psychopatů. Nepodepsal to a má podepsat výpověď – ta rada je pod IQ 60 /debilita/.

   Takže ho chceš donutit podepsat a a tím jsi v mém trestně právním zájmu – podvodník snažící se zlegalizovat zločinecké cíle protagonistů v organizované kriminalitě ZFP za úplatu, paragraraf 250 a výše TZ, a jde následně soudní žádost o zveřejnění informací o nicku Zuzana.

   Tímto žádám správce fóra informovat státní orgány o indiciích nicku Zuzana o jejích aktivitách proti podvedeným spolupracovníkům firmou ZFP.

  • #1521 Odpovědět
   jarda
   Host

   Európsky parlament (EP) dnes rozhodnutím poslancov zriadil Osobitný výbor pre otázky organizovanej trestnej činnosti, korupcie a prania špinavých peňazí.

   Tento nový parlamentný výbor má ročný mandát na prešetrenie prenikania organizovaného zločinu, vrátane mafie, do legálnej ekonomiky, verejnej správy a finančných systémov v EÚ. Následne má vypracovať návrh opatrení na boj s organizovaným zločinom.

   Špeciálny výbor EP bude v priebehu svojho funkčného obdobia vyhodnocovať rozsah organizovanej trestnej činnosti a jej dopad na hospodárstvo a spoločnosť EÚ. Má tiež navrhnúť vhodné legislatívne a nelegislatívne opatrenia, ktoré by umožnili týmto hrozbám predchádzať a čeliť, a to tak na medzinárodnej, ako aj na európskej a národnej úrovni.

   "Zriadenie výboru Európskeho parlamentu na boj proti mafii predstavuje skutočný prelom v dejinách politík Európskej únie. Európa konečne vysiela jasný signál zločineckým organizáciám a gangom: inštitúcie neustúpia organizovanému zločinu," povedala talianska liberálna poslankyňa Sonia Alfanová, ktorá je spravodajkyňou EP k tomuto bodu zasadnutia.

   Dočasný výbor bude môcť v rámci svojho jednoročného funkčného obdobia, ktoré môže byť predĺžené, organizovať návštevy a vypočutia v inštitúciách únie aj jednotlivých členských štátov. Europoslanci budú môcť pozvať zástupcov podnikateľskej sféry, občianskej spoločnosti, organizácie obetí a úradníkov či sudcov zapojených do každodenného boja proti organizovanému zločinu, korupcie a prania špinavých peňazí.

   O poslaneckom zložení nového výboru bude EP hlasovať počas svojho plenárneho zasadnutia 28. – 29. marca v Bruseli. Osobitný výbor by mal začať svoju činnosť koncom apríla 2012.

  • #1522 Odpovědět
   jarda
   Host

   Takže co má vypovědět? NIC. A to ZFP číslo je na nic. Tak, jako i další čísla.

   Jediné, co může udělat, je žádost o navrácení nákladů a odškodnění za podvod a zavádění, což by měli udělat všichni, kteří prošli tím brainwashingovým blábolem, a i u soudu a na policii by uspěli. A také i výmaz jeho dat ze systému. A o veřejnou omluvu ve třech celostátních dennících na první straně od "majitelů".

   P.S. A že jsi nasadila vlastní mluvu, typickou pro firmu, děláš jim radost, xi xi. Konečně reálná a pravdivá reklama /widle v akci/.

  • #1523 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Protože "renomované firmy" si školí pouze lidi, o kterých si jsou jistí, že s nimi budou budou dlouhodobě po té spolupracovat a vědí, že tito lidé jim po té vydělají nemalé peníze. Pracují uplně jiným systémem, tak nesrovnávej hrušky s jablkama, ty blábolící jardo retardo!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 23 vláken odpovědí
Odpověď na téma: Evidenční list ze semináře ZFP
Informace o uživateli: