Odpověď na téma: Pojištění domácnosti za 1 Kč

#2306
Pojištění.cz
Host

Vážená paní Alice,

jako první bych Vám doporučil si přečíst náš článek na adrese http://www.pojisteni.cz/clanky/a/3/na-co-se-zamerit-pri-pojisteni-domacnosti.html

Dále bych chtěl opravit, u všech námi nabízených pojišťoven lze připojistit povodeň / záplavu, jsou to pojišťovny ČSOB, Wüstenrot, Slavia a připravujeme Triglav.

Čím se řídit při výběru pojištění domácnosti popisujem ve výše zmíněném článku, ale ve zkratce by to bylo těchto pár věcí:

1) pojistná cena – je to hodnota všech věcí v bytě (na našich stránkách ve srovnání na základě Vámi vyplněných údajů si můžete tuto částku nechat poradit)

2) pojistné nebezpečí – je to zmíněné přepětí, povodně atd… Přepětí je důležité, protože je to nejčastější pojistná událost, i když nemuselo být v takovém rozsahu, možná Vás postihlo také.

3) připojištění – za zmínku stojí asi jen připojištění skel (ke kterému se většinou počítají i sklokeramické desky u sporáku) a odpovědnosti v běžném občanském životě, kterou jinde nezískáte.

4) spoluúčast – jediná Wüstenrot pojišťovna nemá žádnou, jinak to bývá 500 Kč a výše.

5) slevy – ty můžete získat za on-line sjednání u nás, za roční platbu a za propojení s pojištěním nemovitosti.

Budete-li uvažovat o propojenosti s pojištění nemovitosti, podívejte se na náš článek na adrese http://www.pojisteni.cz/clanky/a/5/potrebujete-pojisteni-nemovitosti.html, kde se dozvíte, na co si dát pozor.

Každá pojišťovna opravdu nabízí něco, a pokud nechcete pojistit všechno, za co si musíte bohužel připlatit, věřím, že najdete vhodné a výhodné pojištění. Případně si můžete udělat srovnání na adrese https://www.pojisteni.cz/srovnani/pojisteni-majetku.html, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář a my Vám rádi pomůžem najít pojištění přímo pro Vás.

Přeji pěkný den.

Pojištění.cz