Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1642
jarda
Host

Martine, co je na tom divné?

Byl jsem na přebírání certifikátu po cca 2 měsících po semináři /byl ještě na Hotelu Hraniční zámeček v Hlohovci, to ještě až tak neomaleně neokrádali a nelikvidovali vlastní struktury/, a běžel mi můj první seminář, hlásil jsem seminaristy v roce 2000 vlastním mobilem do ČR a školil jsem svojí metodou, se vzděláním, pedagogickým minimem, VŠ a PGS na Akademií a lektorskou praxí na VŠ – ve státní komisi na státní zkoušky a s vedením diplomových prací, v Akademickém senátě /opravdové, ne ZFP oblbovačky/. Ani netušíš, o čem to tu vlastně píšeš.

A oficiálně u této firmy se dalo ne přednášet, ale blafat, od pozice 3, a v květnu 2000, kdy začínali bez produktů pyramidovým podvodem. A dávali podle počtu přivedených i pozice 4 /já jsem šel na seminář až v říjnu 2000, takže už mimo tyto jejich podvody. Z pozice 0.

A zkoušky? Naučit se oblbovat jejich metodou, a hodnotil to kdo? Neměli vzdělání / a ani nemají/, a cpala se tom "majitelka" a ten její udělal pod "jejím vedením" zkoušku až po 10 letech činnosti firmy… čistý póvl a humus.

Vše mám zdokumentováno, vedl jsem si na seminářích na notebooku vlastní evidenci, a byl jsem zakladatelem struktury…