ZFP Akademie

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 275 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #1546 Odpovědět
   Grace
   Host

   Dobrý den,

   já mám se společností ZFP Akademie jen dobré zkušenosti!

   Poradili mi jak s pojištěním tak s hypotékou.Dostala jsem kontakt
   přímo na jednatelku fimy Danu Čapkovou, která mi se vším pomohla.Nevím jak jiné kanceláře, ale regionální kacelář v Praze můžu vřele doporučit jsou ta opravdu ochotní lidé.

  • #1547 Odpovědět
   Martin
   Host

   ZFP Akademie – tfuj !

   Tato společnost napáchala spoustu zla a ještě určitě napáchá…bohužel. Do té doby, co si nechají lidé radit od tetičky z Horní-Dolní, která je po jednodením školení opravdový expert přes finance :))

   Bohužel potom lidé při zmínce o finančním poradci chytají vyrážku. Hlavně tam nikdo nechoďte, je to pyramida jako prase a nevychází z ní nic dobrého.

  • #1548 Odpovědět
   bibi
   Host

   boha jeho a porovnala jste si tu jejich nabídku s nějakou jinou? Jak můžete tvrdit, že vám dobře poradili, když tomu nerozumíte a jinou nabídku jste si nenechala vypracovat ….

  • #1549 Odpovědět
   Jana Rosenbergová
   Host

   Dobrý den,
   já mám také pozitivní zkušenost se zfp. Seminář mi doporučila kamarádka, tak jsem se na něj šla podívat, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací, které by měl znát každý a uzavřela jsem si u nich životní pojistku, stavební spoření a penzijní připojištění za pomoci finančního poradce nikoliv tetičky z Horní Dolní. Měla jsem i úraz, můj finanční poradce mi se vším pomohl a peníze mi byly normálně vyplaceny.

  • #1550 Odpovědět
   Verča
   Host

   Dobrý den,
   já jsem na semináři byla a poté jsem měla i schůzku s mým sponzorem. Žádné smlouvy mi nerušil, pouze mi poradil kam si spořit aby výnos byl efektivnější než nyní. Se zfp mám velmi dobrou zkušenost.

  • #1551 Odpovědět
   Kate
   Host

   Dobrý den, s firmou ZFP mám také jen dobré zkušenosti, dozvěděla jsem se mnoho užitečných informací které Vám ve škole ani nikde jinde neřeknou a ještě si díky společnosti ZFP přivydělávám při studiu na vysoké škole. Umím si poradit se svými penězi sama a nepotřebuji k tomu žádné poradce, kteří na Vás vydělávají.

  • #1552 Odpovědět
   Jakub
   Host

   Běžte do prdele všichni ze ZFP!!! Podvodníci!!!!! Pozor!!!

  • #1553 Odpovědět
   kaja
   Host

   Naše rodina má se ZFP jen samé dobré zkušenosti. Na semináři jsem byla, informace zde získané jsou nám užitečné. Nastavené programy fungují. Náš poradce je nám kdykoli ochoten pomoci. Já v tom žádný podvod nevidím.

  • #1554 Odpovědět
   Daniel
   Host

   ZFP akademie je vzdělávací společnost, která se místo státu snaží alespoň částečně naučit rozumět lidi financím. A tak je dobré si projít základní seminář, případně boční proškolení, aby člověk opravdu pochopil možnosti jak a kde vhodně investovat, jak získat peníze od státu apod. Každopádně doporučuji.

  • #1555 Odpovědět
   Renča
   Host

   Přidávám se k Vám!!!! Zloději zlodějští……

  • #1556 Odpovědět
   Renča
   Host

   Ještě dovolte příběh….taťka byl v Akademii "dobrý"… získal spoustu lidí, kde pomocí svého sponzora jim založil smlouvy,které oni chtěli…taťka byl tehdy na nízké pozici….pak vyšplhal na vyšší, o 3 stupně…ti lidi pak pojistky zrušili a taťka musel vracet provize ještě vyšší, než vlastně vydělal….bohužel spáchal sebevraždu…důvodů bylo víc,ale jeden z nich a tuším rozhodujících byla akademie…
   Nejen že mu lidi do toho nechtěli jít,tak ani nedostával peníze, i když lidí pod ním nedělali..protože pokud neuzavřel aspoń 3 smlouvy za měsíc, tak peníze za ně nedostal….dokonce snad ještě člověk i když se kolikrát snaží, bohužel někdy se nedaří…podmínky jsou opravdu vražedné,když se do toho vrhnete naplno…. nějaký dluh tam bohužel zůstal a ti zmetci to chtějí po mamči…. já vím,že dluhy se dědí…ale mluvila jsem s dobrým právníkem, a toto chtít po vdově, když v tom podnikal jen taťka, je hyenismus….
   Tak kdo chcete hurá do akademie…

  • #1557 Odpovědět
   ad Lubo
   Host

   Ze Slovenska o úrovni "práce" této brainwashingové bouchací přepojišťovací firmy:
   Dobry den. Chcel by som sa podelit zo skusenostami s firmou ZFP. Vo finnancnictve som uz nejaky ten rocik presnejsie 8a to co som vcera zazil na stretnuti u klienta kde boli " akoze poradcovia zfp " dokonca dvaja tak to musim napisat. Moji klienti rodina xxx mali vytvoreny plan mescne cca 165€ 5000 sk.
   Otec 8 rocne kzp -kapitalku mesacne 16,92€ stavebko pss 30€ mesacne .
   Manzelka mala uzatvorene 6 rocne kzp mesacne 16,92 € v ktorom bola dohodnuta doba na 10 rokov, izp axa comfort plus 25 €mesacne uz treti rok.
   Dieta 1 urobene kžp koopky fj tjprodukt na veno a stipendium s tym ze rodic plati do 18 dietata a poistovna 7 rokov dodovrsenia 25 rokov dietata plus izp aegon na 17€ kzp12,28 € a izp axa 10 €
   Dieta 2 kžp koopka fj 15,66 a izp aegon 17€ a izp axa 10 €.
   A pre manzelku sa mal pripravit este navrh na stavebko od wuestenrotu na rodinne stavebne sporenie kde sa daju premiovo zvyhodnit tak ako manzelka tak aj deti a nepotrebuju platit samostatne poplatky ako v pss.
   Co urobili " akoze poradcovia zo ZFP " urobili kombinaciu vraj vyhodnejsie ako mali predtym. Zrusili uplne vsetko klient mal uz zaplatene poistne 6970 € tj cca 210000 sk o ktore pri storne prisiel.
   A co ma najviac zarazilo bolo ze urobili tie iste izp s tymi istymi parametrami ako mali urobene predtim mam namysli Aegony . Dokonca pozastavili aj stavebko a urobili nove csob a premiovo zvyhodnili manzela . A to je len zlomok toho co este tato skvela particka vyparati u klientov .
   Lubo

  • #1558 Odpovědět
   Josef Korec
   Host

   Stejně jako ostatní ,,makléři" jsou jenom školení na neustálé otáčení pojistek a připravování lidí o peníze za rouškou nezávislého poradenství.Pozor na ně, stejně OVB, Quatro, Partners(extratřída), Broker, atd. Na všechny takové klacek do ruky. Je to jenom spousta firem vytvářejících kapitál podvodem a pomlouvání jakékoli konkurence,hlavně tradičních firem lidma po školách a nadržených po provizích. Od takových bych si nenechal poradit ani jak vybrat rohlík v supáči.

  • #1559 Odpovědět
   jarda
   Host

   Neúplné a klamné zavádějící informace na seminářích je trestným činem.

   Dosazování organizátorů podvodů vůči zákonu 43/2004 Z.z /SR/ do řízení firmy je trestným činem.

   Šíření falšovaných telefonních karet členem představenstva za úplatu je trestným činem.

   Využívání služeb jednotlivců v oblasti prostituce a kuplířství a jejich členství v představenstvu je trestným činem.

   Nevyplácení provizí je trestným činem.

   Likvidace struktur s cílem získat jejich provize je trestným činem.

   Úplatkářství je trestným činem.

   Vybírání záloh na semináře bez daňových dokladů a jejich nevracení je trestným činem.

   Svévolné jednostranné několikanásobné systematické změny smluv o obchodním zastoupení proti zájmu spolupracovníků s cílem obohatit se na nich je trestným činem.

   Mobbing, bossing, zneužívání služeb advokátů proti okradeným vlastním spolupracovníkům s lidskými obětmi je trestným činem.

   Zastupování strany žalované a strany žalující jedním advokátem je trestným činem.

   Klamné výpovědi členů řízení firmy na policii je trestným činem.

   Veřejná propagace zločinecky řízené firmy je trestným činem.

   Vydávání těchto sociopatických praktik zjevných retardovaných chamtivých individuí za "akademii" také není v souladu se zákony. A ty snahy pomatenců dostat se do politiky pro beztrestnost?

  • #1560 Odpovědět
   Karel
   Host

   Radím všem, aby v žádném případě nepouštěli do domu sektu jménem ZFP! Jsou to zloději, podvodníci, kteří z vás vytáhnou peníze podle toho, jak se jim to hodí a pak si jezdí v luxusních autech, podnikají zájezdy za exotikou spojenou s plavbou po moři apod. Vážně, pokud nechete přijít na mizinu, neuzavírejte nic s ZFP akademií.

  • #1561 Odpovědět
   Kuba
   Host

   Dobrý den Karle, můžeš specifikovat svou konkrétní zkušenost se společností? Říci že je někdo podvodník je snadné, dokázat to horší. Osobně mám velice dobré zkušenosti se společností z pozice klienta i pozice spolupracovníka. Myšlenka je to skvělá a pomáhá lidem, asi záleží na člověku jako všude když se jedná s lidmi ale já mohu potvrdit jen spokojenost.

  • #1562 Odpovědět
   jarda
   Host

   Kubo, píšeš jako Kuba, takže negramotně.
   Všichni ví, že existuje Google, kde jsou i podvody podliakovců ze ZFP… a ta myšlenka – není jejich, tupci jsou a jedou i v prostituci a kuplířství, a okradli o cca 9 mil czk majitele o jejich myšlenku – pasák vlastní "manželky"… a dal ji kuplířovi pro svoji svobodu pro další štětky… je to i na netě.

  • #1563 Odpovědět
   Tommy
   Host

   Pyramida nebo Pyramidová hra? Pyramida=tato struktura je všude,u policie,ve státní správě,ve firmě, v politice. Je třeba nazývat věci pravými jmény a zjistit si fakta a ne hned pomlouvat 😉

  • #1564 Odpovědět
   Helena Jouzová
   Host

   Před měsícem jsem byla na základnim semináři v Top hotelu praha. Jsem maximálně spokojená. Provize mi přišli v výši 30 000…pořád lepší než nic, nemyslíte?

  • #1565 Odpovědět
   jarda
   Host

   Za tu dobu nelze ani vybavit náležitosti, a ani získat kvalifikaci na uzavírání smluv, tak asi v přidružené neoficiální činnosti, ne? /sexualharašment?/

  • #1566 Odpovědět
   ferry
   Host

   Před měsícem na semináři a hned provize 30 litrů? To jsi asi měla nohy od sebe 🙂 Mimochodem – provize mi přišly!!!!!

  • #1567 Odpovědět
   Simona
   Host

   Taťky je mi líto,ale bohužel je to tak!!!jsou tam vražedné podmínky….no ani né podmínky ,ale spíš vaší nadřízení, kteří ten směr určují!!!Jou to zmetci, kteří vás dostanou tam kam vy rozhodně být nechcete!!!
   Mám víc než 3-letou zkušenost !!!!a ted mi jen vyhrožujou 🙁 .Proto lidi, vy kteří se rozhodujetetak určitě na ZS ZFP akademie nejezděte….a nebo jo ale jen pro info!!!!nic víc
   jen rada 🙂
   S.

  • #1568 Odpovědět
   slečna L
   Host

   Souhlasím,

   "finančím poradcům" této společnosti vůbec nejde o to rozumět penězům – svým, natož penězům ostatních.
   Smlouvy uzavírají kvůli bodům, které získávají. Mají za to odměny (auta, luxusní dovolené….).
   Bohužel jsem jednu takovou zástupkyni přes práh svého domu pustila. Bohužel jsem byla hloupá a nechala se zlákat na ony provize, na zhodnocení svých financí a na to, že bych mohla i v oné úžasné společnosti být zaměstnáná. výsledek možná tušíte, dodnes mi ona úžasná společnot dluží jeden měsíční plat. Je sice pravda, že nějaké provize přišly, ale když jsem se podrobně začala zajímat produkty, které mi ona slečna "nacpala", zjistila jsem, že je to absolutně na nic, přišla jsem o docela dost peněz, a to nepočítám to co jsem do toho nacpala.
   Jo za blbost se platí!
   Takže nedělejte stejné chyby!!!

  • #1569 Odpovědět
   vlk
   Host

   A uvědomila jste si, že programy typu Aegon jsou proti konkurenci až o 1/4dražší? Příklad: platíte u Aegonu o 500kč víc, než je nezbytně nutné u jiných smluv. 500*12měsíců je 6000kč*20let např je 120tisíc. Furt ještě máte pocit, že se vám vašich 30tisíc vyplatí. Já v té společnosti dělal, tak mi netvrďte, jak je super.

  • #1570 Odpovědět
   Šmery
   Host

   Vážení,přijde mi že někteří si tady vylejvate svy mindraky….ja jsem se spolecnosti ZFP akademie spokojenej jak klient tak i jako spolupracovnik,za tu dobu co to delam tak si nikdo nestezoval ze by jsme ho nejak poskodili,prijde mi to ze sem pisou lidi kteri delaji pro spolecnosti jako je OVB,PARTNERS atd….. a ze jen zavidi ze muzeme lidi vzdelavat,ja jsem treba diky skoleni na ktere mam tu moznost dochazet uspesne slozil zkousky ve skole!
   Nechci ani nikoho urazet ani obhajovat,ale v kazde spolecnosti je clovek ktery svym jednanim poskozuje jmeno spolecnosti,ale za sebe muzu s klidem rict ze jsem rad ze spolupracuju se ZFP..
   PS:At si kazdy udela obrazek sam

  • #1571 Odpovědět
   Šmery
   Host

   a asi jsi se tam neuplatnil tak jsi odesel…:-)))
   nedivim se …ono nekdy to uceni je na cloveka moc…tak se nemas za co stydet ze tomu nerozumis:-)))))

  • #1572 Odpovědět
   Igor Pavlačka
   Host

   Zdravím, já jsem z OVB, proti ZFP Akademii nic extra proti nemám, již jsem se setkal s Vaší prací u klientů, např. 3RG od kooperativy, nebo 7BN s plánovaným 8%ním zhodnocením, tomuhle říkám "mazání medu kolem huby", jo tak se dělají z 500,-/měs miliony na konci smlouvy… Ale, jak říkáte, tohle není problém společností, ale "poradců" s průměrem na smlouvu 50-90 bodů… Já mám např. průměr někde mezi 10-25 body, jelikož u klienta dělám všechno od základu, výhodně, kvalitně a nehledím jen na to kde udělat IŽP, nebo úrazovku, pro mě je IŽP na posledním místě. A jestli mi tu bude někdo vysvětlovat, že je IŽP zastaralé a že je lepší investovat napřímo, může to zkusit. Kdo z nás bude týden co týden sledovat fondy a trhat si hlavu sotva spadnou, navíc, o kolik vyjde lépe přímá investice, než IŽP je to o pár desetitisícovek na konci období, což dle mého soudu na 40ti letech moc roli nehraje. Ale to jsem již odbočil od tématu.

  • #1573 Odpovědět
   Igor Pavlačka
   Host

   ZFP nejsou poradci, co vlastně znamená zfp? Zprostředkování Finančních Produktů, slyšeli jste v názvu cokoliv o poradenství? Me to z toho nijak nevyplynulo… Tím ale nechci hanit ty zodpovědné lidi, co mají v sobě alespoň kousek cti, lidskosti, duchapřítomnosti a nehrnou se pouze za bohatstvím. Dělám OVB, ale neživí mě to, proto to dělám zodpovědně a snažím se lidem pomoct od takových, kterým jde pouze o jejich kapsu. A jsem úspěšný, protože se těm lidem dokážu i po půl roce podívat do očí a vpřípadě, že se někde stane chybka, jsme jenom lidi, tak ji okamžitě napravím. Pakliže by měl někdo zájem o kontrolu jejich stávajícího portfolia zabezpečení-602662800, nemohu se rozkrájet, ale pokusím se pomoci. Jsem z Plzně, na Prahu a ČB mám kontakty na podobně smýšlející lidi, kteří jsou stejně jako já "proklientští".

  • #1574 Odpovědět
   Igor Pavlačka
   Host

   Souhlasím, někteří to takto dělají, je to špatně, je velice složité si vůbec dobrého poradce vybrat. Jinak, v Německu má již skoro každý vlastního poradce, nevím proč je doménou čechů nenechat si poradit a takhle akorát hanit naší práci. Pokud jste nespokojený, tak jste natrefil akorát na "lovce provizí", měl jste smůlu, to se stává. Mě se to stalo také, ale naštěstí jsem odolal a vybral jsem si nakonec správně. Teď jsem spolupracovník OVB, nemám potřebu kritizovat jiné NEZÁVISLÉ společnosti-Broker Consulting, Partners, AWD apod, říkám nezávislé, jelikož Kapitol kope jen za VIG-ČP, ČPP, Kooperativa, a ZFP Akademie-to jsou jen zprostředkovatelé, nikoliv poradci. Takže pane Korče být Vámi přehodnotil bych Vaše výroky, jsou unáhlené a naprosto neprofesionální. Dám Vám radu, najděte si profíka, ne prodejce "vysavačů", pak budete mluvit jinak. S pozdravem Igor

  • #1575 Odpovědět
   Karel
   Host

   Já už si obrázek udělal. ZFP akademie je typické "letadlo". Nalákat co nejvíc lidí, nabídnout jim ty jakoby nejlukrativnější smlouvy, aby z toho papaláši o několik pater výš mohli mít pěkný peníze a jezdit si v luxusních autíčkách. Jo, takhle jsou dneska lidi blbí! Stejně jako jsem byl blbej já. Do baráku si pustí kdejakýho tupce, kterej neumí ani do pěti napočítat, aby jim sestrojil řetězec pojistek a bůh ví čeho ještě. A s nějakýma provizema jděte někam, já je bral taky, ale oni to mají moc dobře spočítaný, takže se jim to na vás několikrát vrátí.

  • #1576 Odpovědět
   Šmery
   Host

   ZFP znamena Znalost Financnich Programu!!!!
   dalsi zamindrakovanej tupec od OVB
   OVB neni jak ty tady pises PROKLIENSTKY….a reklamu tu nedavej:-D

  • #1577 Odpovědět
   petr s.
   Host

   zdravim,nejsem ze zadne spolecnosti,a jiz vim, ze spoluprace s agentem zfp nebylo ode me to nejmoudrejsi co jsem mohl udelat

  • #1578 Odpovědět
   Yetti
   Host

   Dobrý den,

   ráda bych zdůraznila, že práce " fin. poradců " je o lidech. Někdo Vám může pomoci, někdo ne a jde si jen pro provize.
   Moje zkušenost: Má rodinná fin. poradkyně mi radila přes deset let, vždy jsem s ní byla spokojená. Jednoho dne mi poradila nějaké smlouvy zrušit a založit nové. Bohužel jsem po půl-roce zjistila, že byla ve fin. tísni a prostě potřebovala peníze. Nejjednodušší věc: jít za klientem a založit nové smlouvy-pro ni výhodnější z hlediska provizí.
   Rozhodla jsem se tedy porozumět alespoň částečně tomuto systému sama- pouze v oblasti, kterou sama využívám. Šla jsem na ZS ZFPA. Získala jsem své lic. číslo, má sponzorka mi doma zrušila pouze jednu smlouvu, o které jsem i já mělo info, že není kvalitní.
   To, že v ZFP pracují kadeřníci apod. podle mě není nic špatného, anebo máte pocit, že dámy za přepážkou mají zájem na Vašem blahu, když s Vámi mluví 30 minut a pak si na sepsanou smlouvu připíší své číslo??? Mimo jiné i v dalších poradenských společnostech pracují lidé typu: studenti, kterým bylo sotva 18 let, prodavačka, elektrikář atd… Není na tom nic špatného, pokud jsou tito lidé zodpovědní a chtějí mít spokojené klienty. Já mám vystudované 2 VŠ, MBA. Byla jsem ochotna si za službu fin. poradenství zaplatit, až do již zmiňované situace. Nikdo ze ZFP na mě netlačí, nikdo mě nevydírá a já jsem spokojená a klidně si 200 kč za další vzdělávací seminář zaplatím. Je to stále lepší, než jít do jiné fin. společnosti, kde z vás chtějí vychovat fin. poradce a platíte mnohem větší částku, anebo Vás rovnou odmítnou s tím, že pokud nechcete pracovat, máte smůlu.

   S pozdravem

   Yetti

  • #1579 Odpovědět
   Karel
   Host

   To všechno je mazání medu kolem huby. Když něco děláte, tak to děláte kvůli penězům a když ti peníze budete chtít, tak i za cenu, že s ním uzvařete pro vás výhodnou smlouvu. S řečma, že někomu chcete pomoct jděte někam. Šáhněte si na srdce a zkuste si říct, jestli to tak je nebo ne. ZFP akademie je podvod největšího kalibru. Už proto, že do svých řad přijímá studenty a lidi, kteří nemají vystudovanou ani základní školu. Jim je jedno, od koho si vezmou 1500 Kč za základní seminář, stejně tak jim je jedno, jestli někomu uzavře dobré smlouvy nebo ne. Stačí, když je uzavře, protože oni pak z toho mají značné provize. Je to všechno dobře propočítaný. Nebuďte hloupí…

  • #1580 Odpovědět
   Igor Pavlačka
   Host

   I.
   Tohle dokáže opravdu člověka pobavit. Pošlu k Vám pár "spokojených" klientů co měli se ZFP co dočinění, oni Vám to vysvětlí pane "Šmery".
   Ty lidi od ZFP museli býti opravdu velkými "znalci" ve financích. 😉
   II.
   To, že se veřejně přiznám pro koho pracuji neberu jako žádnou reklamu, spíš jen to, že se za to nestydím, jako většina zde, vzhledem k tomu, že jediné co tu zaznělo bylo OVB a ZFP je podle Vás co, další reklama? Už jenom proto, že je to napsáno?… Jestli to takhle berete, tak ano, asi dělám reklamu.
   III.
   Prozradíte alespoň Vaše celé jméno pane "Šmery"? Dáte alespoň tomu, co jste zde napsal nějakou tvář. Dále Vás požádám, aby jste mi vykal, krávy jsem s Vámi nepásl. A jestli máte problém se slovem "proklientsky"… to už je ale ovšem Váš názor. Takovému "uvědomělému" člověku to ani nemá cenu vysvětlovat.

  • #1581 Odpovědět
   Linda
   Host

   Tos musela usavžít alespoň 50 smluv. Já mám za sebou taky ZS a za 4 kombinace a 2 stavebka mi dali kolem 11.000.

  • #1582 Odpovědět
   Jiří Skala
   Host

   Dobrý večer paní Jouzová,
   také jsem absolvoval seminář ZFP Akademie. Musím uznat, že také mi přišly v průběhu posledních třech let nějaké provize. Ale 30 000 to ne, to přišli (iii) snad jen Vám. Muselo to tak stát neskutečné tělesné aktivitě ……, nemyslíte ?

  • #1583 Odpovědět
   Míša
   Host

   :-))))

   taky Tě to štve?

  • #1584 Odpovědět
   jarda
   Host

   Nemám ve zvyku odpovídat prehistorickým smyěleným fikcím, ale co už. Yetti i tak nepochopí, ne? http://en.wikipedia.org/wiki/Yeti

   Neznáim nikoho spokojeneho s podvodnými praktikami ZFP, ale znám stovky, ne – li tisíce podvedených a okradených, a i už "pod drnem" spolupracovníků.

   ZFP nedává žádní licenční čísla, jde pouze o pořadové čísla obětí tzv. "seminářů". Žádný seminarista nemá oprávnění uzavírat pojistné smlouvy, je na to zákon, ale to jistě ani netušíte. Hledejte i na netě… a zákon samozřejmě i spoecifikuje kvalifikaci pro tuto činnost – minimálně maturita. A klient samozřejmě požaduje i VŠ ekonomiskou a bohatou praxi v zaběhnutých finančních institucích. Jiežě ne u těch, kteří jsou vzdělaní jako kadeřníci, pekaři, slektrikáři, lakýrníci a jiné odbornosti, které jsou potřebné jinde, a to tam, co umí dobře, ve svém oboru.

   A samozřejmě nelze míti zodpovědnost za to, čemu nerozumím, do čeho jsem byl podvodně nalákán manipulativním brainwashingovým semenářem, ne?

   Mimochodem nemáte ani ty dvě VŠ, neovládáte ani gramatiku. Tipuji to na tu kadeřnici… a nic si z toho nedělejte, ani majitelé namají VŠ, a podnikají spíše v prostituci, kuplířství a jiné kriminalitě, a jsou trestně stíhaní.

  • #1585 Odpovědět
   Evka
   Host

   měla jsem tu čest se seznámit s dvěma asistentkami z firmy ZFP .Zvali mě na seminář a jako zálohu žádali 19OO Kč,zajímalo by mě, kolik by byl pak doplatek.Nejsem člověk, který jen tak vyhodí peníze aniž bych si o té firmě či jiné ,něco více nedozvěděla.Když ptáčka lapají krásně mu zpívají ale běda jak něco podepíšete.Jsem ráda že nejsem naivní a že hned tak nenaletím .A mám ušetřených 1900 Kč,. hned.

  • #1586 Odpovědět
   Evka
   Host

   Přesně tak.velká opatrnost v podepisování smluv a když, tak si vzít sebou právníka.A provize,nic není zadarmo.naopak dvakrát tolik zaplatíš.

  • #1587 Odpovědět
   jarda
   Host

   Jsem potěšen, že moudrých lidí přibývá, a že je tím existence "vesnického bordelu" ohrožena, a kéžby do konce roku byli v lochu… promiskuitní paraziti. Nevzdělaní dementi. Pasáci, prostitutky, kuplíři, z autoservisu, neschopné sestřičky a jiné neschopné existence ve firemní pozici…/i právníci, advokáti, členové představenstva a majitelé…/ neschopní sedláci, truhláři, z úřadů práce a pohrdající vzděláním, organizující formou zločineckého spolčování ataky na občany a věnující se okrádání důvěřujících obyvatel ČR a SR, slující přídomkem "podliaci".
   .
   Po vzoru všeobecně známého vesnického vošousta, blábolícího nesmysly o podnikání třeba v Číně /tam takové zločince staví ke zdi dnes a denně/, o vlastní bance a jiné dementní bláboly, jak "investovat" nakradené peníze od obětí z řad vlastních spolupracovníků, i pod drnem..
   .
   http://www.blisty.cz/art/61327.html

  • #1588 Odpovědět
   František Dobrota
   Host

   Vážení, každá společnost nese svá rizika a je na každém jednotlivci, jak se nechá zlákat řečmi o pojištění, spoření a zbohatnutí. Kdo začíná je vždy na začátku a na nule neboli v mínusu , pokud se mu nepodaří ukecat další naivní co tomu věří….
   Jak říkají někteří ze ZFP ti co nevydrží to je odpad, což je hnus a bezohlednost, jací se dostávají lidé do těchto firem. Majitelé se už dnes mají hodně dobře :-)))
   Hodně úspěchu společnosti jako je ZFP a podobných dalších…
   Kdo nemá zbytečné peníze ,ať se nezučastňuje takových seminářů a školení, které je jen o psychologii jak z lidí dostat peníze….Vydělávají na lidské hlouposti
   Pozor na ně zdravím všechny co mají zdravý rozum
   František

  • #1589 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Ano, já jsem taky se ZFPakademie naprosto spokojená, neznám moc lidí, kteří by si v mém věku vydělávali tolik, co já. A za to vděčím společnosti ZFP akademie. Jsem přesvědčená, že děláme dobrou práci, neděláme z lidí klienty, ale dáváme jim možnost nahlédnout pod pokličku finančním programům, které oni sami využívají, mohou se pak sami orientovat a rozhodovat o svých penězích. Díky našemu úžasnému vzdělávacímu systému mají možnost získávat užitečné informace a možnost naučit se dobře hospodařit se svými financemi, které mnohdy tak tvrdě vydělávají. Kdo nejlíp vidí do Vaší peněženky?…přece Vy sami. Tak proč spoléhat na to, že Vám nějaký poradce nebo pojišťovák dobře poradí, co máte se svými penězi dělat??

  • #1590 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Nesouhlasím s Vaším názorem, programy Aegon sice nepatří mezi nejlevnější programy, co se týče nákladovosti, ale ve spojení s licencí ZFPakademie, klient vítězí nad poplatky, což se můžete přesvědčit na ukazateli "PER"
   Navíc produkty Aegon jsou naprosto transparetní! Součástí každé smlouvy jsou přesně a jasně psané oceňovací tabulky, ceník všech poplatků, dokonce i výluky pojištění, sazebníky pro jednotlivá rizika……a spoustu dalších informací, které Vám jiné pojišťovny neposkytnou ani na vyžádání. Konkrétně např. na životní smlouvu Aegon, můžete nahlížet na internetu, takže máte absolutní přehled o své smlouvě a nemůže Vás nic překvapit.
   Navíc součástí každé životní smlouvy ZFPživot Aegon je mimořádný účet, na kterém máte garantovaná 4 % zhodnocení Vašich úspor. Já jsem přesvědčená, že Aegon je nejlepší!….ono co je dobré, hold uplně levné nebude, levné věci dobré nebývají….

  • #1591 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Pane Skalo, vy jste s prominutím idiot…….a koho si asi tak myslíte , že by paní měla přefiknout?…a jak by se to asi tak účtovalo, kdyby se jí to mělo projevit v provizích??……je naprosto běžné, že přijdou takto vysoké provize, pokud si v rodině udělají kvalitní smlouvy , tak na tom není vůbec nic zvláštního!…setkala jsem se ve své obchodní síti s lidmi, kteří si díky návštěvě semináře a díky licenci ZFPakademie, přišli jednorázově i na vyšší provize, než paní Jouzová. Partner totiž vyplácí provize , které jsou bodově závislé na výši úložky do fin. programu, to nevíte???!!!

  • #1592 Odpovědět
   Agnes
   Host

   😀 bože vy jste pane uplně mimo:-D
   Klienti neuzavírají nic se ZFP akademií, uzavírají smluvy s obchodními partnery, které ZFPakademie jen zprostředkovává.
   Kdybychom byli podvodníci, tak bychom nafungovali na trhu 17let a neřadili bychom se až na 1.místo.

  • #1593 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Přesně tak:-)) ….. http://www.youtube.com/watch?v=N5UpXzndEdg
   😀 bože toto, mluví za vše:-D
   Nemohu se přestat smát, nejdřív jsem si myslela, že je to recese:-D ale oni to myslí skutečně vážně:-D
   to mě poser:-D božeeee:-D 😀

  • #1594 Odpovědět
   Agnes
   Host

   A kdo Vám jako Simono vyhrožuje?…..já mám např. ve své obchodní síti i lidi, kteří absolvovali seminář , po kterém se rozhodli v jejich rodině nerealizovat vůbec nic. Zkrátka nechtěli ani p semináři zakládat žádné smlouvy a nikdo je do toho nenutil, nevyhrožujeme nikomu a seminář k žádnému uzavírání smluv nezavazuje!!!!!!……Lidé kteří trochu přemýšlí, si sami udělají názor po tom, co si vyslechnou seminář, jestli si ve věcech, do kterých dávají své peníze, udělají pořádek a jak. Sponzor je od toho, aby jim pomohl, oni za to díky licenci dostanou od obchodního partnera, s kterým smlouvu sjednají zaplaceno. To jsou ty peníze, které si např,. u OVB odnese ten člověk, který Vám ten či onen program přišel prodat.

  • #1595 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Karle, vy mluvíte jako typický , jednoduchý iditot……:-D …

  • #1596 Odpovědět
   Agnes
   Host

   no twl…. Jardo , vy jte snad uplně sjetej,….:-D co to melete?…:-D 😀

  • #1597 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Evko, vy budete taky pěkně blbá asi:-D ….než abyste se šla trochu finančně vzdělat a trochu do těchto věcí viděla sama(když jste ochotná fin. programy využívat), tak si radši zaplatíte právníka a budete naivně věřit, jak je ten Váš právník strašně dobrej. A vůbec si ani nepřipustíte, že ten Váš právník může být třeba debil, který ví pomalu to stejné, co vy sama. Tak nebuďte líná a vzdělávejte se , pak si budete moci o svých penězích sama v klidu rozhodovat, beze strachu, že naletíte….

  • #1598 Odpovědět
   jarda
   Host

   Agnes, Agnes,

   finanční vzdělávání je o VŠ ekonomického směru po odborné SŠ ekonomického směru, takže ne u negramotných vesnických promiskuitních retardů likvidujících téměř všechny kolem sebe… a jejich "právníci" a "advokáti" – evidentní banda blbů, však čtěte více, směr "Plzeň" – kdyby zůstali u vaření kvalitního piva, tak by nebyli "podliaci", protože burani by raději pili pivo a neokrádali na pokyn vesnických blbů spolupracovníky, ne? A neorganizovali jejich fyzickou likvidaci, aby měli stále více a více a více… další hotely /bordely/, další oblbnuté nevzdělané negramoty a jejich rodiny a kontakty, aby měl parazit výběr z chamtivých "pipek" do postele a "oná" dalších "obsluhovatelů".
   .
   Takže nejen já jsem naletěl, ale už jsem to pochopil a pomáhám, a Ty jsi na straně organizované kriminality. Počti si v TZ na toto téma /okolo paragrafu 250/, vyděláváš si propagací podvodníků a síhaných zločinců v hodně oblastech na dlouholetou divolenou v "zajímavém" teritoriu /Pankrác, Bory…/.

  • #1599 Odpovědět
   jarda
   Host

   Jako znalý a vysoce kvalifikovaný člověk ve více oborech a první řiditel ZFP na Slovensku s Karlem souhlasím.
   .
   Poštudujte si v psychologii a psychiatrii něco o tom, co jste napsala. Literatury je sice spousta, ale předchází jí min. 6 leté studium na příslušné lékařské fakultě, následná klinická praxe a atestace… chytáte se? Mám poslat více? Linky? VŠ skripta a kontakty? Nebo raději kontakt do Bohnic? /asi to druhé/

  • #1600 Odpovědět
   jarda
   Host

   Jsou desetitisíce podvedených a okradených spolupracovníků.
   .
   Jsou podvedené a okradené partnerské firmy.
   .
   Jsou spousty okradených a podvedených zákazníků.
   .
   Jsou pozůstalí po podvedených, okradených a skonavších spolupracovníků vlivem agresivity majitelů a jejich nohsledů z řad liblingů, některých zaměstnanců a "právmíků, advokátů" a jiných parazitujících chamtivých individuí.
   .
   Počtite si na netových ZRCADLO 0 až 12, máte tam i ostré dokumenty včetně policejních, pouze konktétní nacionále jsem vyčernil. A přijeďte si na soudní konání, a pochopíte…

  • #1601 Odpovědět
   jarda
   Host

   Agnes, opět nemáte pravdu. Toto přímo zločinecké spolčení udělalo paseku ve Slovenské důchodové reformě, a nyní se spoluúčastí zjevně negramotných vesnických promiskuitních parazitů chce okrást o občany ČR, a Vy jim v tom pomáháte. Nestydíte se tak, jako oni lhát, podvádět a krást na úkor sebe, své rodiny, svých známých, kamarádů a kohokoliv? A budete také i "vraždit"?
   .
   Slovenské soudy už prohrávají a prohráli, a jde o miliardy, které bude platit kdo asi" Přeci ti oblbnutí a slabomyslní z ČR, podvedení a okradení ze SR bojují nejen o majetky, ale už i o holé životy…

  • #1602 Odpovědět
   jarda
   Host

   Nemohu tu zveřejnit jména jejich obětí a pozůstalých rodin, a je jich doopravdy dost. Ale net to najde, i v ČR se jeden ředitel oběsil, v SR dokonce na Štědrý den – chcete snad jejich následníky? A svoji spoluúčast na základě veřejné podpory organizované a trestně stíhané kriminality?
   .
   Tam by Vám asi svěrač nestačil…

  • #1603 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Já jsem taky ráda, že spolupracuju se ZFPakademií, jsem přesvědčená, že děláme dobrou práci. Nikoho neokrádáme, to bychom tu nemohli fungovat 17let. Ale závistiví idioti si stejně budou mlet svoje. Dobře jim tak:-D …….jsem hrdá na to, že patřím k ZFP akademii, díky práci tu jsem si splnila své největší sny a to je mi teprve 26 let. Pochybuju, že bych si někde jinde vydělala ve svým věku tolik peněz, abych si mohla jezdit v autě za milion a mohla si koupit, všechno co se mi líbí. Kdybych nezačala se ZFP, tak jsem jen řadový zaměstnanec, který se nechává dál oškubávat státem. …..a pravda je to, že tuto šanci, kterou jsem dostala u ZFP já, může dostat uplně každý….jen se jí musí chytit a tvrdě pracovat. ..Pan a paní Poliakovi jsou mým vzorem, jsou to poctiví a fajn lidi, znám je osobně.

  • #1604 Odpovědět
   jarda
   Host

   Přeci jen veřejně vychvalovat protagonisty jednoho z největších podvodů, a zejména v důchodové reformě – to už je moc. Kdyby jste je znala, tak Vám ani nenapadne psát veřejně jejich jména. Vypadá tato snaha na kombinaci negramormosti, poblouznění, chamtivosti, nenažranosti – a to za jakoukoliv cenu. A kdo se nenechá okrást – tak tomu spílat do idiotů – typický produkt, semenění blbosti.
   .
   Takže svědectví brutálně podvedeného znalého z Košíc:
   .
   openiazoch.zoznam.sk/produkty/pm/nazory.asp? TID=PMZFP&page=3

   16. 2. 2010 Lubo
   #71882 Oznám správcovi
   Dobry den. Chcel by som sa podelit zo skusenostami s firmou ZFP. Vo finnancnictve som uz nejaky ten rocik presnejsie 8a to co som vcera zazil na stretnuti u klienta kde boli " akoze poradcovia zfp " dokonca dvaja tak to musim napisat. Moji klienti rodina xxx mali vytvoreny plan mescne cca 165€ 5000 sk.
   Otec 8 rocne kzp -kapitalku mesacne 16,92€ stavebko pss 30€ mesacne .
   Manzelka mala uzatvorene 6 rocne kzp mesacne 16,92 € v ktorom bola dohodnuta doba na 10 rokov, izp axa comfort plus 25 €mesacne uz treti rok.
   Dieta 1 urobene kžp koopky fj tjprodukt na veno a stipendium s tym ze rodic plati do 18 dietata a poistovna 7 rokov dodovrsenia 25 rokov dietata plus izp aegon na 17€ kzp12,28 € a izp axa 10 €
   Dieta 2 kžp koopka fj 15,66 a izp aegon 17€ a izp axa 10 €.
   A pre manzelku sa mal pripravit este navrh na stavebko od wuestenrotu na rodinne stavebne sporenie kde sa daju premiovo zvyhodnit tak ako manzelka tak aj deti a nepotrebuju platit samostatne poplatky ako v pss.
   Co urobili " akoze poradcovia zo ZFP " urobili kombinaciu vraj vyhodnejsie ako mali predtym. Zrusili uplne vsetko klient mal uz zaplatene poistne 6970 € tj cca 210000 sk o ktore pri storne prisiel.
   A co ma najviac zarazilo bolo ze urobili tie iste izp s tymi istymi parametrami ako mali urobene predtim mam namysli Aegony . Dokonca pozastavili aj stavebko a urobili nove csob a premiovo zvyhodnili manzela . A to je len zlomok toho co este tato skvela particka vyparati u klientov .
   Lubo smile

  • #1605 Odpovědět
   jarda
   Host

   Na rozdíl od Vašeho veřejného nadávání lidem bránícím se těmto podvodům a jejich nositelům jim já pomáhám – účinně a gratis. Jsem na straně zákonů a práva, na rozdíl od Vás. Ono i na Vás také dojde, určitě jste už na seznamu.
   .
   Vec : Sťažnosť
   Na základe môjho trestného oznámenia ČVS: OPP-5397/SE-xxx

   Z podania celkom jednoznačne vyplýva, že ide o trestnú činnosť, lebo :

   1. Firma ZFP, a.s. cestou kancelárie na Štúrovej xxx organizuje v rozpore so zákonmi a etikou v poisťovníctve vyberanie 50,- Sk poplatku za odovzdávané zmluvy a to ešte bez daňového dokladu dlhodobo, čím dochádza k nezákonnému obohacovaniu sa niektorých pracovníkov firmy a aj k obchádzaniu daňových zákonov

   2. Firma ZFP, a.s. porušila zákon 43/2004 Z.z. tým, že zorganizovala uzatváranie zmlúv druhého piliera v podstate kýmkoľvek a brala peniaze od takto školených občanov vo svôj prospech na úkor štátu /licencia bola iba za poplatok 4000,- Sk a za ročný poplatok 1000,- Sk pre licencovaných s licenciou od úradu UFT na základe vykonaných skúšok a vydaniu certifikátu opravňujúceho na uzatváranie týchto zmlúv, čím následne firma poškodila licerncovaných spolupracovníkov, ktorých uviedla do problémov riešených NBS, políciou a súdmi v SR, pretože školila za poplatok 200,- Sk viazaný na uzatvorenie zmluvy doplnkového dôchodkového sporenia – tzv. tretí pilier, alebo za 500,- Sk, kohokoľvek. Je vedené trestné stíhanie políciou SR za túto činnosť.
   Bola aj relácia v Slovenskej televízii TA 3 – v dňoch 18 až 20.6 2006 ako aj správy v celoštátnej tlači.

   3. Advokátskou kanceláriou „xxx“ z Bratislavy je mi vyhrážané súdnym konaním so zaplatením úrokov a trovov, čo ohrožuje moju rodinu nielen finančne, ale aj spoločensky – ide o poškodenie mena môjho a mena mojej rodiny v zmysle účasti na uzatváraní zmlúv v rozpore so zákonom 43/2004 Z.z s následnou pokútou od NBS vo výške do 20 miliónov Sk za jednu takto nezákonne uzatvorenú zmluvu.

   4. Ide evidentne o nezaplatenie provízií mojej manželke v sume cez 20 000,- Sk aj o nereagovanie firmy ZFP, a.s. na žiadosti o vyplatenie provízií, čím došlo opäť k nezákonnému obohateniu sa niektorých pracovníkov tejto firmy na môj a manželkin úkor.

   5.Ide evidentne o neodovzdanie statusných symbolov na základe publikovaných a prednášaných pravidiel firmy ZFP, a.s – zlatého pera s mojou pečiatkou v hodnote cca 2500,- Sk a koženého kufra s logom firmy v hodnote cca 6000,- Sk.

  • #1606 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Je to o lidech , ne o společnosti , jako o celku, jsou dobří i špatní poradci, já bych tento konkrétní případ řešila uplně jinak.
   Vzhledem k tomu, že máme akreditaci od ministerstva školství tělovýchovy a mládeže, řešíme vše podle ideálního doporučení, které souvisí s řešením poklesu příjmu v penzi a z toho vyplývající rizikový plán. Vše v závislosti na příjmu jedince. Snažíme se vždy držet ideálního doporučení nebo se mu aspoň co nejvíce přiblížit.Samozřejmě toto vše zároveň s požadavky, potřebami a možnostmi klienta.

  • #1607 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Že by si teda cíleně vybírali, koho okradou??…mě, ani nikoho z mého okolí neokradli, tak že byste se jim Vy třeba nelíbil?….je to dost možné:-D

  • #1608 Odpovědět
   jarda
   Host

   Jasně že o lidech, a o těch nahoře především, těm ten bordel vyhovuje.
   Nevíte o "firmě" doopracdy nic. Vstoupil jsem do ní svým výběrem jako výjimka v době, kdy Vám bylo cca 15. A i teď píšete tak, jako kdyby jste toho moc "nepobrala" – píšete jako firma, což není dobré.
   .
   Akreditaci má kdekdo. Já jsem byl už nežádoucí, protože jsem jim dávno viděl do karet. A to jsem byl na všech společenských akcích – na založení a.s., na prvním plese jsem dokonce i tancoval s "majitelkou" a ptala se mých řídících a lektorů, co mi je…, takže tolik o znalosti podstaty firmy. Samozřejmě znám i ty, kteří byli "odejití", jezdil jsem po SR i ČR, řídil jsem semináře /první vlastní jsem měl v pozici 2 s 55 seminaristy z mých struktur…, vozil jsem meotary, staral se o vzdělávání lektorů, udržoval kontakty se všemi firemními strukturami, vedl vlastní databázi tvořenou na seminářích.
   Byl jsem i na českých ZS a mám i české ZFP číslo a českou smlouvu o OZ také, nejen slovenské. Dokonce mi dali i český cetrifikát.
   .
   Vzhledem k detailním znalostem o spoustách podvodů na konkrétních podvedených, okradených a nezákonně napadaných spolupracovníků na soudech, z nichž někteří tuto nezákonnou agresivní situaci nezvládli a již nejsou mezi živými, těmto garatis a úspěšně pomáhám. Jeden se dokonce oběsil na štědrý den.
   .
   Moudrý člověk, který vidí způsoby práce "firmy" by měl procitnout z toho stavu poblouznění a začít něco pozitivního dělat pro svou rodinu a rodiny svých spolupracovníků, které ve stavu zjevné pomatenosti dovedl do zločinecky řízené firmy, ne? A čím dříve, tím méně bude obětí v ČR, už i u Vás se jeden ředitel oběsil.
   .
   Zkuste popřemýšlet, jak dále, toto je špatná cesta, a jste mladá. Přeci jen jíti cestou zločinu…

  • #1609 Odpovědět
   jarda
   Host

   Kápla jste na podstatu.
   .
   Nepotřebují nikoho ve vyšších pozicích, a od 5 jdou už cílevědomě po krku, nechají si pouze pomatené sfanatizované, kteří poslouchají na slovo a mají na ty podvody žaludek. Lektory potřebují mladé, naivní a nezkušené. A i nejlepší spolupracovník, který se dostal do situace vyšších příjmů na shodné pozici s majitelem, na to neměl žaludek a šel mimo firmu tak, jako spousty dalších, kteří byli i u založení firmy. A čistky budou pokračovat dále, i mezi tzv. "sedmi statečnými" – stav vzájemné nevraživosti vyhovuje hádejte komu? Kdo z toho má prospěch a vyšší provize a peníze do fondu firmy z odstavených a vyhozených spolupracovníků? Nemá nikdo nic zaručeno a je odstavitelný kdykoliv.
   .
   Dokumentů od těch, kteří mně požádali a žádají o pomoc i z ČR mám hodně a samozřejmě je dávám v prospěch pomoci všech tam, kam je to potřebné, a s úspěchem. A s klidem pomohu i Vám, až budete na řadě. Raději si vyhlédněte seriózní firmu a přejdite i se strukturou, a konkurenční doložky se nebojte. Je to slátanina, a nemají žádnou šanci. Jejich "právníci a advokáti" – na obdobné úrovni. Ve stylu lidových rčení, lidová moudrost je spolehlivým ukazatelem. Cituji třeba "Jaký pán, taký krám". A nebo "Ryba smrdí od hlavy" a jiné.
   .
   Něco z ČR:
   .
   Další vysoce postavený ředitel okradený majiteli a jejich nohsledy, v jehož struktuře se zakladatel a lektor na Štědrý den oběsil, psychicky nezvládnul tu chamtivost, agresivitu a podvody majitelů a jejich "pučmidrátů". Tento chce žít.
   .
   Individuum mimo systém to vše likviduje, protěžuje chamtivé, negramotnost, sešxualharašment, liblinga… bere útokem české struktury a pořad Suma Sumárum na ČT 1 sponzoruje z nakradených peněz ze Slovenska pro to, aby se dostali k dalším penězům, k dalším naivním méně přemýšlejícím a nevzdělaným naivním jedincům z řad mladých, sázejí na chamtivost a to s jediným cílem – dostat se do politiky pro beztrestnost. Mít další a další nevolníky.
   .
   Mail ředitele s přílohou o ukončení činnosti /tu dávám pouze kriminální policii, soudům a jiným orgánům činným v trestním řízení/.
   .
   Vážený pane Plxxx,
   že Vaše povaha a jednání je takové jaké je, to je Váš problém. Ale považuji za naprostou drzost a Vaši neomalenost, aby jste si dělil a rozděloval moje struktury, aniž by jste znal moje rozhodnutí a stanovisko po skončení mé PN. Vůbec jste nevěděl , zda hodlám pokračovat v ZFP nebo ne a už rozdělujete moje lidi a ještě jim lžete, že jste mně i s p. Maxxx volali a zvali na jednání a já jsem odmítla přijít. Naprostá lež od Vás. Ale v této disciplíně Vy jste opravdový odborník. A zrovna do Popradu, kde se snažíte mé lidi přidělit do Košic, jezdím pravidelně a spolupracujeme. Naštěstí moji spolupracovníci jsou daleko serioznější než Vy a odmítli Vám podepsat nějaký panflet dříve než budou hovořit se mnou.A zrovna v následujícím týdnu jsme jeli do Svitu k paní M na poradu a celou záležitost jsme si objasnili. Moji lidé stojí za mnou a NE za Vámi.
   Vy by jste se předně měl zamyslet sám nad sebou co jste pro mé struktury udělal Vy sám a jestli vůbec víte co je to podpora struktury, která Vám, Maxxx i Poxxx přinesla tučné zisky z 650 000 bodů. Kolik Vás stály tyto struktury na odměnách ?? Kolik jste jim přispěl na kanceláře, na činnost, na jejich podporu. !! Peněženky Vás všech zůstali zavřené, jen jste každý měsíc brali a brali a ani trochu jste se nestyděli. A teď si rychle chcete rozdělit práci jiných. Jak se Vám s těmito lidmi bude pracovat. ?? Asi jste si už tuto otázku položil zda by vůbec s Vámi pracovat chtěli. Možná jen pan Oxxx, ale ten je v Popradě sám. Jeho struktura už dlouho pracuje se mnou a bez něho. A proto je raději chcete přidělit do Košic.
   Pamatujte – Boží mlýny melou. Melou, někomu rychleji a někomu pomaleji. Někomu hodně, někomu málo. Vy si sám vyberte co by měli udělat s Vámi. Jak Vás v životě odmění.
   Začíná mně vadit čím dál více skutečnost, že jsem s Vámi vydržela tak dlouho spolupracovat a hlavně, že jsem Vám tak dlouho tolerovala Vaše podrazy.

  • #1610 Odpovědět
   Agnes
   Host

   Jsem na pozici 5 a nikdo mi po krku nejde. Můj sponzor mi od začátku pomáhal a podporoval mě, bez něj bych úspěch nepoznala. Protože to není o tom, aby mi někdo dával peníze jen tak , podnikáme přece každý sám na sebe, takže vím, co je potřeba udělat proto, abych se uživila. Ti "nahoře" jak je nazýváte, mi pomohli moje podnikání rozjet.
   Abxch pravdu řekla, ani jsem nedočetla Váš komentář do konce, protože mě to v půlce už nebavilo, nic , co by dávalo souvislosti.

  • #1611 Odpovědět
   jarda
   Host

   Zatím… a to, že jste to nedočetla – moudré je učit se na chybách jiných a ne na vlastních. Dal jsem list ředitele z ČR v pozici 8,x, takže objasní, o co vlastně jde. Fanatismus je problém, a potom s tím už nic neuděláte.
   .
   Přidávám jednu z mnohých obětí, řešenou soudně – a precedens – zlekli se a "zbaběle zdrhli" a zaplatili podvedené AXE to, co chtěli po jimi podvedené licencované, a chtěli po ní ještě zaplatit to, co nikdy nedostala!
   .

   Váž.pani Ing.Gxxx.
   S Vášou firmou som sa v živote nestretla, nikdy som o jej existencií nepočula a žiadné služby preto som si neobjednala.Preto ma prekvapilo, že ste mi zaslala dve faktúry z roku 2005 – č.250100519 v sume 128 145.-Sk s dátumom vyhotovenie 17.12.2005 a dátumom splatnosti 31.12.2005 a faktúru č. 250100287 s dátumom vystavenia 6.12.2005 a spatnosťou 20.12.2005 v sume 27 090.- Sk.
   Nakoľko sa venujem aj účtovnícstvu , zaslanie faktúr z roku 2005 v marci / 28.3./ roku 2006 je ozaj zaujímavé .Neviem o čo Vám vlastne ide. Uvedené faktúry ignorujrm a neželám si, aby ste ma naďalej obťažovali .
   Vzhľadom k tomu , že vo Vašom liste z 28.3.2006 boli aj iné dokumenty, ku ktorým som sa už vyjadrila aj s citáciou z UFT s tým, že nesúhlasim aby ste zneužívali moju licenciu pre II.pilier dôchodkovej reformy /každy sme mali rovnaké možnosti si ju urobiť/ a Vaše infatilné snahy ignorujem , nakoľko daňové priznanie som už mala odovzdané a Vaše tzv. " Záväzky " vo výške 1 031 610.- Sk ma vôbec nezaujímajú , táto zmluva je podľa názoru právnika neplatná ,sfalšovaná a nezákonná.
   Je vrcholne neetické obťažovať ma takýmito nezákonnymi snahami ešte aj po smrti môjho manžela, ktorý mal nepríjemné skúsenosti s firmou pre ktorú pracujete. Dotyčnú korešpodenciu som postupila právnikovi k ostatnej korešpodencií.
   Ostavam s pozdravom.
   xxx

  • #1612 Odpovědět
   Uffesa
   Host

   1) Seminář ZFP je z 20% o představení produktů a ze zbylých 80% o propagaci ZFP a vymývání mozků
   2) Proč jsou poradci ZFP učeni, že po semináři(nejlépe hned na místě)mají s klientem sednout a hned sepisovat? (odpověď je na vás)
   3) Když mám něco bez rozmyšlení hned podepsat, jaká je asi kvalita této služby? (odpověď je na vás)
   4) ZFP nabízí převážně Aegon IŽP, protože firma na tento produkt dává poradcům více bodů a tím si i více vydělají
   5) Proč jít raději do přímých investic? Protože u spousty firem mám jistotu, že vyberu alespoň to, co jsem vložil a tato jistota u IŽP nikdy není. (tohle ale ZFP nikdy neudělá, protože IŽP je pro poradce a jejich výdělky klíčové)
   6) Návrhy se 7% zhodnocení jsou lež,ale taky dost běžně užívány ZFP
   7) Proč když nechci spořicí část u IŽP nemůžu u této společnosti dostat jen RŽP? (pokud nemají někoho nového nasmlouvaného, tak to nešlo)
   8) Provize? Smlouva Aegon je tak drahá, že když to udělám přes jiné společnosti, které jsou na trhu, tak pojištění dostanu mnohem levněji. Dostanete sice u ZFP provize, ale ty rozpustíte během prvních dvou let…Proč, protože sice máte provize, ale za tyto smlouvy platíte mnohem více a když vezmu rozdíl 500Kč krát 12měsíců krát např.30let trvání smlouvy, tak zaplatíte 180tisíc navíc(beru v porovnání dvou stejných smluv, ale každá u jiné společnosti.Má zkušenost)…Nevím, jestli se někomu 10tisícová provize vyplatí 🙂
   9) Gratuluji všem, kteří nenaletěli jako já, protože když jsem si vzápětí nechal zpracovat od jiné společnosti návrh na věci, které jsem si přál, tak jsem všechno od ZFP zrušil, s radostí vrátil provize a byl koneckonců rád, že jsem neprojel ještě více peněz.
   10) Pokud si někdo myslí, že kecám, tak ať do toho jde. Nakonec vlastní zkušenost je ta nejlepší 🙂

   PS: Všimli jste si, že v žádném srovnání kvality poradenských firem(internet,noviny, časopisy), nikdy nepřizvávají ZFP a to je jedna z největších na trhu? Proč, protože se nejedná o poradenství, ale prodej smluv. Poradenství vypadá jinak a i o tom jsem měl možnost se přesvědčit.

   Mějte se pěkně

  • #1613 Odpovědět
   Katka
   Host

   ZFP znám jen z doslechu a od kamarádky co se snaží hledat nové klienty.. proto jsem se rozhodla si přečíst nějaké názory a zkušenosti.. jedno, ale nechápu, Proč když jsou to podvodníci proč jsou tu již 17 let, proč když teda obírají naivní lidi o peníze, proč už je dávno všechny nezavřeli, a firmu nezlikvidovali?? Má někdo odpověď?? Děkuji

  • #1614 Odpovědět
   jarda
   Host

   Je vícero hledisk.

   1. Mrtví nemluví. I v ČR se jeden ředitel oběsil…
   2. Podvedení se stydí, že naletěli, tak jsou ticho.
   3. Podvedení raději oželí několik tisícovek až desetitisíců, než by se vláčili po soudech.
   4. Vydírání a zastrašování – kdo se tomu postaví?
   5. Šíření přes rodinné příslušníky a známé – hrozí rozbití rodin.
   6. Neznalost zákonů a práva.
   7. Drahé zastupování právníky a advokáty.
   8. Časová náročnost.
   9. Ovlivněnost braiwashingem. neuvědomění si podvodů /sektářství/.
   10. Chamtivost a snaha vydělat na jiných.
   11. Až x…

  • #1615 Odpovědět
   Alena
   Host

   Konečně dobrá reakce!!!! Já jsem do ZFP vstoupila nedávno. A mám zatím jen dobré zkušenosti-poradce opravdu poradil kam s naspořenými penězi,kam investovat, co si zařídit. Vše je v lidech!!! Pokud si do domu pustíte někoho komu jste ochotni okamžitě něco podepsat není to jeho blbost, ale vaše. Nakonec si všichni můžete udělat čas a přečíst si před podpisem podmínky. Ale to se nikomu nechce a pak nadává na poradce! Sami se zamyslete kdo je ten blbec!!

  • #1616 Odpovědět
   Alena
   Host

   Díky Yetti, jsem téhož názoru a také (krátce) v ZFPA. Je to všechno v lidech. Já chci svoji práci odvádět tak, aby byl spokojený klient a pak budu samozřejmě spokojená i já! Ještě jednou díky.

  • #1617 Odpovědět
   Alena
   Host

   Když si čtu názory pisatelů na ZFPA-podívejte se na jiné podniky.Třeba pracovnice pošt jsou nuceny nabízet produkty u přepážek. Pokud si nesplní limit…..(psalo se o tom v novinách) A myslíte si, že se zabývají tím, co nabízejí. Snad některé, ale většina je ráda, že splní limit a má pokoj. Smlouvy jim podepisují babičky a dědouškové, kteří na to nevidí a ani neví co podepisují-taky je to o lidech!
   My, kteří jsme svéprávní a trochu myslící si umíme poradit i se špatným poradcem a nemusíme si potom v takovémto fóru stěžovat na vlastní blbost- na rozdíl od těch staroušků,ti si s tím musí chudinky poradit sami:-(

  • #1618 Odpovědět
   Alena
   Host

   Katko,reagovala jsem už na některé připomínky a musím se opakovat-každý má právo na svůj nazor. Jsou to ale mnohokrát takové komentáře jako jsem slyšel…,prej..,někdo říkal… apod.
   Já jsem u ZFPA od listopadu. V současné době se začínám víc zapojovat. Já chci tuhle práci dělat tak, abych se mohla klientovi podívat i po čase do očí a sama do zrcadla. A pokud to takhle vidí víc lidí ,proč do toho nejít.Ve všech sférách se najdou dacani a pokud jsou na takových místech jen pro peníze,pak to dopadá jako v těch komentářích.Nakonec když se podíváme na naše zákonodárce…A není kolem toho takový humbuk. Přitom nás okrádají daleko víc a nestydí se.
   Já jsem do toho šla s tím, že konečně nebudu sedět a kývat našemu poradci(je to ta světlá vyjímka slušných poradců 🙂 ) na něco čemu nerozumím, ale chci tomu rozumět. A proč si u toho nevydělat. V zaměstnání co mám jsem spokojená i finančně, takže peníze opravdu nebyly hlavní motiv, ale když se dají vydělat kdo by toho nevyužil. Já do toho vlastně taky investuji čas a vzdělání, které si k tomu doplňuji(ne zadarmo)
   Asi je třeba do toho nakouknout a pak komentovat. Darebáci jsou opravdu všude,taky mám zkušenost s rádobyporadci, ale proto se v tom chci vyznat!!!Přišla jsem na 2 pojistkách o pro mě významnou částku, ale byla to moje blbost a do téhle situace už se NEDOSTANU.Teď to vypadá jako dobrá agitace, ale fakt jsem tam krátce a s přesvědčením, že pokud jsem seriozní není čeho se bát.Než mě pošle první klient do řiti:-D

  • #1619 Odpovědět
   jarda
   Host

   Paní Aleno, to jste vážně až tak naivní, že Vám nestačí všeobecně známé fakty o jedné z nejhorších firem v tomto oboru, evidentně zločinecky řízené? Proč si myslíte, že právě Vás neoblbnou a neokradou, když je to jejich nepsaným krédem? V prospěch pouze několika jednotlivců? A ani se nestydíte do těch balamucení dávat svoje jméno, o které takto přijdete, a bude se Vám i Vaše rodina vyhýbat?

   Přikládám jeden z listů oběti, krerá byla nejlepším lektorem, v pozici 6, a zakázali mu vše, okradli ho a jeho strukturu, a psychicky to nezvládnul. Ani kytičku na hrob mu nedali tak, jako jejich dalším obětem…

   Ing. xxx, 040 11 K O Š I C E
   ZFP x7129 / 20×590
   Košice, 11. 07. 2006
   P. T.

   Ing. Mgr. Dita Schneiderová
   generálny riaditeľ
   ZFP, a.s.

   Námestie mieru čís. 4
   908 51 H o l í č

   Vec : Pokus o zmier vo veci nevyplatených provízií II. pilier Aegon

   Dňa 21.04.2006 zaslal pán Bc. xxx elektronickou poštou cit. „ Zoznam zmlúv Aegon v prílohe, ktoré spadajú do mesiaca marec 2006 “, ktorý obsahoval mimo ďalších zmlúv II. piliera SDS spolu 33 zmlúv, ktoré boli vyprodukované obchodnými zástupcami : Ing. xxx, paní xxx, paní xxx , Ing. xxx, pan xxx , MUDr. xxx, pamí xxx, Ing. xxx. Uvedený zoznam z pôvodného mailu je v prílohe originálu tohoto pokusu o zmier.

   Postupne bolo overené u jednotlivých sporiteľov, že všetky uvedené zmluvy boli spoločnosťou Aegon skutočne akceptované a bolo zistené, že akceptované boli aj ďalšie vyprodukované zmluvy týmito obchodnými zástupcami, v rovnakom termíne, ako uvedené zmluvy, ktoré však neboli na spomínanom zozname pána Rumana. Prevážna väčšina týchto zmlúv sa týka osôb v závislej činnosti, resp. odvody pravidelne platiacich SZČO. S výnimkou 11 zmlúv neboli za tieto zmluvy zaplatené žiadne provízie. Z uvedených 11 zmlúv bol doplatok 2 body realizovaný u 6 zmlúv. Štyria obchodní zástupcovia nedostali ani korunu. U troch zmlúv, kde boli vyplatené priame provízie obchodným zástupcom, nebola vyplatená medziprovízia nadriadenému obchodnému zástupcovi. Konkrétne údaje o predmetných zmluvách sú špecifikované na reklamačných listoch, ktoré boli odoslané prostredníctvom regionálnej kancelárie 1009 a ktorých kópie sú prílohou originálu tohoto pokusu o zmier. Ďalšie reklamačné listy budú nasledovať po preverení akceptácie spomínaných ďalších zmlúv.

   Akýkoľvek finančný nárok je vymožiteľný súdnou cestou ( žalobou ), čo všetci dotknutí obchodní zástupcovia, v prípade neúspešného domáhania sa svojich práv, nepochybne využijú. Podľa príslušných ustanovení Zákona číslo 40/1964 Zb. ( Občiansky zákonník ) a Zákona číslo 513/1991 Zb. ( Obchodný zákonník ) je splatnosť akéhokoľvek záväzku vyplývajúceho zo zmluvy viazaná na uplynutie termínu, alebo na splnenie podmienky a zároveň okolnosti, že sa druhá zmluvná strana o splnení podmienky dozvedela. Tieto podmienky boli preukázateľne splnené. Podľa judikatúry a výkladu niektorých ustanovení zákona, pokiaľ niekto prijme akékoľvek plnenie, vrátane finančného a za toto plnenie neposkytne v rámci zmluvných vzťahov, z ktorých toto plnenie vyplynulo, primeranú náhradu tej zmluvnej strane, bez činnosti ktorej by k uvedenému plneniu nemohlo dôjsť, ide o neoprávnené deponovanie, resp. zadržovanie tohoto plnenia, čo môže naplňovať skutkovú podstatu niektorých trestných činov.

   Z uvedených dôvodov Vás vyzývam, aby ste v lehote do 7 dní po obdržaní tohoto pokusu o zmier poukázali na účty dotknutých obchodných zástupcov provízie a medziprovízie týkajúce sa zatiaľ konkrétne, v reklamačných listoch, uvedených zmlúv II. piliera Aegon. V opačnom prípade podám na Generálnu prokuratúru SR podnet na preskúmanie zhody Vášho konania s niektorými ustanoveniami Zákona číslo 300/2005 Z.z.

   Zároveň Vás vyzývam, aby ste všetky ďalšie provízne nároky realizovali bez neopodstatnených omeškaní v zmyslu príslušných právnych predpisov a zmluvy o obchodnom zastúpení.

   S pozdravom

   Ing. xxx

   Prílohy podľa textu ( iba k originálu )

   Co Predstavenstvo ZFP, a.s.
   Regionálna kancelária 1009

  • #1620 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Panebože, Jaroslave, 😀 vy jste vážně legrační, jakoukoliv diskuzi na téma ZFPakademie navštívím, tak tam narazím na Vás a na ten Váš urputný "boj za spravedlnost":D ….nechcete už toho nechat? stejně jte většině rozumným lidem jen pro smích. Navíc jestli jsem správně pochopila, "bojujete" zadarmo, nic z toho nemáte, ničeho nedocílíte, tak proč tu Vaši energii nevěnujete raději něčemu užitečnému……:D

  • #1621 Odpovědět
   jarda
   Host

   Zuzanko, asi mně nečtete, protože nerozumíte tomu, co dělám. Nejde o legraci, ale o likvidaci organizované kriminality, třeba ale pochopit nejdříve právo, zákony, a především člověka.

   Jsou trestní stíhání podle cca 6 paragrafů trestního zákona /je i na netě/ na protagonisty ZFP a jejich nohsledy, paragrafy jsou i na netě /zejména 250 – podvod/
   .
   Jsou i oběti – říká se tomu "mrtvoly" vlivem činnosti této firmy – půjdeme do klasifikace – vražda, zabití, a do metod vlivem chamtivosti, chtíčů a parazitismu.
   .
   Moje činnost je v souladu se zákony nejen SR a ČR. A Vaše je evidentně v prospěch podvodníků, ne? Takže dejte nacionále a uvidíte, že neznalost zákonů neomlouvá /IP je zaznamenané…/, a v base smích? Vyzkoušíte si to s nimi? /spodek paragrafu 252 je 10 roků, a k tomu dejte prostituci a kuplířstí – v USA 250 roků, islám – ukamenování štětky a oběšení jejího pasáka – žádná společnost netoleruje kriminálníky a negramotné parazity/.
   .
   Užitečné je pomáhat lidem proti organizované grupě kriminálních živlů. Znáte je? Já osobně…

  • #1622 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 ……..že IP je zaznamenané…:D…:D……jste směšný pane Jardo…:D………i když se budu zastávat společnosti ZFP akademie, i když je budu bránit a říkat, že jsem s touto společností spokojená, tak nikdo! mi nemůže absolutně nic!!!:-D 😀 ….a Vám z toho evidentně , s prominutím hráblo 😀 …..že si dovolujete takto dětinsky vyhrožovat…..:D ……..směju se Vám.
   Kdyby byli tak neskutečně špatní, jak vy furt , jak blázen vykládáte, tak by dávno v té base seděli, i bez Vaší "pomoci"……:D……tak už nechte těch vašich hloupých keců. Nikdo na ně není zvědavý.

  • #1623 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Prosím Vás, společnost ZFP akademie, je naprosto seriózní společnost!….kdyby tomu tak nebylo, tak by tu nefungovali 17 let!
   Ty bludy , co tady furt dokolečka valí jarda, jsou nesmysly, podle mého názoru mu hrabe. …..to je můj bezvýznamný názor. 🙂

  • #1624 Odpovědět
   jarda
   Host

   Evidentně svěrač funguje /3 příspěvky samana sebe – podliakovština/, a to je dobré, dochází Vám, že "pracujete" pro vesnickou mafii. Ještě je pouze neznáte, ještě Vás neokradla negramotná promiskuitní socoopatická dvojice "podliakovců", kterými pohrdají i jejich rodinní příslušníci. Dejte mail, a pošlu i to… bude sranda, ale neoběste se, please…
   .
   Sponzor u ZFP – moje zkušenosti.
   .
   Sám jsem si našel firmu, sám jsem volal do centrály s paní, se kterou jsem se domluvil na spolupráci. Dala mi kontakt, kam jsem měl přijít jejím jménem. Učinil jsem tak, jenže dotyčný jen kecal nesmysly, takže jsem ho odbyl. Po měsíci jsem to zkusil znovu, a řekl jsem si, že to zkusím. Zaregistroval mně ale jinam, a mimo tu paní, nikdy jsem nedělal MLM a netušil jsem, o co se jedná. Takže první podvod podvodného sponzora. Vesnického sexuálního úchyláka, ze kterého se postupně vyklubal obšťastňovatel žen – manželek spolupracovníků, zaměstnankyň a "majitelky"… jinak vesnický hospodský, bez vzdělání, prostě vošoust po vzoru "majitele", jeden z mnohých v řízení "firmy".
   .
   Byl jsem nejrychlejším na Slovensku, zavedl jsem svůj systém školení jako bývalý VŠ kantor, do roku pozice 5. Ale to jsem ještě netušil, že "majitelé" jsou promiskuitní negramotní chamtivci, a že pochopoli MLM v pojišťovnictví jako podvod, že lžou, podvádějí a kradou, a že jdou i přes mrtvoly /jejich slova/.
   .
   Takže to sponzorství ke mně – 5 roků tvrdé práci v teritoriu, kde neměli šanci, 1.5 mil. SK v nákladech, 2000 spolupracovníků, 8 lektorů, blízké osobní vztahy – a i tak mně ta negramotná prostituující "vesničanka" se svým vesnickým "pasákem" podvedla, zničila před mými strukturami hodně dalších před mojí a i po mojí, jsou za ní nejen podvedení a okradení a mrtví, ale i její rodina, vlastní děti pomlouvá. Přeci len negramotná agresivní promiskuitní "osoba" by měla být v patřičném zařízení na státní náklady, a ne se plést do řízení firmy, protože potom je z toho zákonitě jen bordel. A to se všim všudy.
   .
   Ty nakradené miliardy a snahy dostat se pro beztrestnost do politiky, včetně podvodného proniknutí do ČT1 /Suma sumárum/ – to je jen folklór, kterým zašlápnou všechny kolem sebe jako "přísedící" do svého světa – kriminálu, v rozsahu paragrafu 252 TZ /10 roků spodek/.. Kladným efektem je fakt, že s sebou stáhnou další chamtivce, parazity a úplatkáře.
   .
   Takže do toho… to je to sponzorství ZFP.

  • #1625 Odpovědět
   jarda
   Host

   Od xxx

   Krajská prokuratúra Košice
   Mojmírova 5
   041 62 Košice

   Vec : Trestné oznámenie na pracovníkov firmy ZFP, a.s. Holíč

   Na základe skutočností, ktoré vznikly nezodpovedným prístupom pracovníkov tejto firmy mi ako invalidnému dôchodcovi vznikly vážne problémy.

   Bol som spolupracovníkom tejto MLM firmy, ktorá sa prezentuje tzv. „Rodinným finančným poradenstvom“ – vzdelávaciou akadémiou. Do tejto činnosti som zapojil aj svoju manželku pani Darinu Hrehorovou, bytom Boliarov 28. Na seminároch tejto firmy nám bolo prezentované, že je všetka ich činnosť v súlade so zákonmi a že všetci dostanú vyplatené provízie a aj statusné symboly za dosiahnutú pozíciu v MLM systéme.

   Podal som na základe vážnych problémov pre moju rodinu vzhľadom k tomu, že firma ZFP,a.s. nereaguje na moje zákonné požiadavky, trestné oznámenie dňa 8.11.2007 na Okresné riaditeľstvo PZ č. 10 v Košiciach a bolo mi povedané, že treba podanie dať na Prokuratúru. /strana 3/

   Na základe školenia som uzatvoril zmluvu II piliera pre moju dcéru Eriku Hrehorovú /strana 3/ a uhradil som poplatok podla školenia poštovou poukážkou dňa 30.1.2006 /podacie číslo 00258 pošta Kecerovce – kópie na strane 4/. Zmluva je potvrdená a platná, čo dokladuje jej prijatie, prístup internetom na účet a telefonát s AEGON DSS v Bratislave, Mostová 2.

   V prvej polovici októbra 2007 som obdržal poštou list z kancelárie Malata, Pružinský, Hegeduš & partners z Bratislavy, kde je po mne požiadavané vrátenie provízie vo výške 1945,65 Sk z dôvodu storna tejto zmluvy. /strany 11 – 12 tohoto podania/

   Informácie z AEGONU potvrdzujú, že je zmluva platná a zákon 43/2004 Z.z. ani neumožňuje zrušenie tejto zmluvy a návrat do prvého piliera. Splnil som presne všetky podmienky prednášané na seminároch firmy ZFP,a.s aj pokyny pana RSDr. Jána Zbojeka z kancelárie ZFP na Štúrovej 17 v Košiciach, čo dokladujú strana 5 – 7 tohoto podania.

   Na strane 8 je moja sťažnosť firme ZFP,a.s vzhľadom k tomu, že po mne v kancelárii ZFP na Štúrovej 17 v Košiciach bolo vyžiadavané za každú odovzdávanú zmluvu po 50,- Sk – o čom sa nikdy nehovorilo, poisťovne nič takého nevyberajú a ani som nedostal žiaden daňový ani iný doklad.

   Na strane 9 tohoto podania je moja sťažnosť firme ZFP,a.s vzhľadom k tomu, že som nedostal statusný symbol, na ktorý som mal nárok podľa pravidiel firmy a ktorého hodnota je cca 6 000,- Sk

   Na strane 10 je reklamácia mojej manželky firme ZFP,a.s., pretože jej firma postupom od roku 2001 dlhuje cez 20 000,- Sk

   Na strane 13 je moje stanovisko k týmto problémom.

   Na strane 15 je opakovaný list z Kancelárie „Malata, Pružinský, Hegeduš & partners z Bratislavy, kde je po mne požiadavané vrátenie provízie v odlišnej výške – 1942,- Sk a je odosieľaný z Holíča s pečiatkou ZFP,a.s., čo je tiež zaujímavé. /strana 14/

   Všetky tieto aktivity ma obťažujú a mám za to, že sa firma ZFP,a.s. snaží dostať aj k ďalším mojím peniazom aj cez fakt, že našej rodine už dlhodobo dlhuje a že ráta s tým, že sa ja – nemajetný invalidný dôchodca – nebudem súdiť a že sa nechám zastrašiť vyhrážaním sa cez advokátsku kanceláriu – cez súd aj s úhradou trovov a úrokov z omeškania.

   Žiadam Vás týmto o pomoc a o zastavenie takéhoto konania ZFP,a.s.

   Košice 21.11.2007

  • #1626 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 …a co , nějakej trouba si stěžuje , ani jsem nepochopila na co, nedává to hlavu , ani patu. 😀 …

  • #1627 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Neuvěřitelné, ZFP je ze strany odborníku nejhorší zprostředkovatelská firma v ČR. Ale pořad má dost naivních klientů a spolupracujících oveček. Během 7let co tuto společnost znám, se strategie servisu několikrát změnila a nikdy žádný klient na tom nevydělal. Lidé jsou nespokojeni, ředitelé a manažeři o tom píšou už několik let, včetně poškozených lidí. Na internetu se píše o podvodech z důchodové reformy, ale pořád se najdou lidé, kteří věří. Ale to je jedno, čas ukáže své. Když jsou lidé hloupí, ať se klidně nechávají oblbovat. Když máte peníze, můžete v této zemi podnikat a obcházet zákony.

  • #1628 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Posilám článek, který poukazuje na nevýhodnost produktů, které jsou dnes odbornou veřejnosti označovány za retro produkty. A ve většinu případu nevhodné. Doporučuji přečíst do konce. Článek by Vás měl upozornit na to, že produkty podporované státem není to pravé ořechové. ZFP ale mnoho let, tvrdí něco jiného a to i přesto že negativní změny těchto produktu jsou stále častější.

   Článek:

   Asi každý zaznamenal negativní změny ve stavebním spoření. Za změny paradoxně nemůže ani tak stát, jako spíše zprostředkovatelé zastupující stavební spořitelny, kteří produkt nabízeli na volné využití a to i přesto, že změny byly i v minulosti, které napovídali o tom, že se ministerstvu financí nelíbí zbytečné plýtvání peněz daňových poplatníků. Přitom stavební spoření už v názvu srozumitelně napovídá o tom, k čemu je produkt určený. Pokud by se stavební spoření, respektive státní dotace využívaly k tomu, k čemu se předpokládalo, že jsou určené, nenašel by stát dostatečně silný argument ke změnám ,, proč by stát měl podporovat v už tak obtížné rozpočtové situaci dovolenou pro celou rodinu nebo nákup vozu“ Navíc se na rok 2013 plánuje státní dotace vyplácet pouze těm, kteří dotaci využijí na bydlení a to i zpětně na již existující smlouvy. Zásadní změna, která bude mít negativní dopad na stavební spořitelny, bude z velkou pravděpodobností už v roce 2015. Změna se bude týkat otevření trhu se stavebním spořením i pro univerzální banky. Asociace českých stavebních spořitelen se bouří, tato změna může stavební spořitelny negativně ovlivnit ještě více než součastné změny.

   Už i tak stavební spořitelny pociťuji odliv klientů. Spořitelny uzavřely za první polovinu letošního roku necelých 400 tisíc nových smluv, minulý rok to přitom bylo o 38 tisíc víc. Pokles je zaznamenán i v objemech úvěrů. Stavební spořitelny jich během prvního pololetí sjednaly celkem za více než 22 miliard korun. To poukazuje na meziroční propad o 28 procent. Je velmi pravděpodobné, že banky budou klientům nabízet vyšší složený úrok, a tím budou pro veřejnost více zajímavé, než-li stavební spořitelny.

   Do roku 2015 je daleko, ale již dnes lépe informovaní klienti přemýšlí jak jinak uložit peníze, bez dlouhé zavazující lhůty, či zvýšenému riziku ke změnám, kterých za poslední dobu bylo více než dost.

   Za poslední období zaznamenáváme neustále negativní změny ve stavebním spoření. Tentokrát se článek bude týkat penzijního připojištění, které využívá více než 4,5 milionu občanů v ČR.

   Stát od ledna 2013 podpoří penzijní připojištění vyššími státními příspěvky. Vyplývá to z návrhu zákona o doplňkovém penzijním spoření, který na webu vlády zveřejnilo ministerstvo financí. Podmínkou, ale bude, že lidé budou dobrovolně spořit vyšší částky, než dosud. Což není pro většinu občanů dobrá zpráva.

   Od ledna 2013 návrh počítá například se zvýšením minimální úložky pro získání státního příspěvku a to ze 100 Kč na 300 Kč. To znamená, že pokud minimální úložka bude pod 300 Kč, nemá klient nárok na státní příspěvek a tím se vytrácí zásadní výhoda u nižších vkladů. Na druhou stranu, pokud klient bude moci měsíčně vkládat 1000 Kč a více, může získat až 230ti korunový státní příspěvek.

   Vzhledem k tomu, že se průměrná měsíční úložka do penzijních fondů v ČR pohybuje pod 500 Kč měsíčně, bude nový návrh pro většinu občanů nevýhodný. Stát chce donutit občany k vyšším měsíčním úložkám, bohužel se už nikdo neptá na to, jestli je penzijní připojištění pro všechny vhodným investičním nástrojem. Dnes je mnoho jiných možností a je otázkou, jakým způsobem budou penzijní společnosti hospodařit. Z dlouhodobého hlediska je daleko důležitější složený úrok, nežli státní příspěvky, které navíc stát může kdykoliv snížit, či dokonce zrušit.

   Pokud klient nemá více jak 50let, nebo mu na penzijní připojištění dostatečně nepřispívá zaměstnavatel, je penzijní připojištění nezajímavé. Inflace totiž prostředky v tomto konzervativním produktu znehodnocuje. Otázkou je, jestli klienti budou v budoucnu i přes časté negativní změny, důvěřovat produktům, které jsou státem podporované.

  • #1629 Odpovědět
   jarda
   Host

   Typická reakce zfanatizovaného "spolupracovníka", která těží z naivity lidí. Až Vás také okradou, tak mně budete žádat o pomoc, a i tak Vám, pomohu. Proč? Na to přijdete časem. Momentálně jste mimo, v sektě buranů, pasáků, úchyláků a štětek, viz i mailová komunikace představenstva, ze které jsem vyeditoval nacionále parazitů.
   .
   Toto koluje po strukturách jako ukázka "práce s lidmi"
   Aby jste procitli z toho dlouhodobého spánku, posílám Vám něco, co s Vámi sice zatřepe, ale je to v podstatě veřejné a koluje to po strukturách jako důkaz věrolomnosti, intrik a zjevného zločineckého řízení, obvyklého třeba u mafiánských struktur. Lhát, podvádět a krást, a to za jakoukoliv cenu, život člověka nic neznamená…

   Je zarážející, k čemu jsou vlastně zaměstnanci "firmy" vedeni, motivováni a dokonce za to ještě i placeni. Kolaps se zjevně blíží. Veřejný proces pod kamerami a s médii.

   Od:
   Komu: "Mxxx RK 5 soukroma"
   Odesláno: 29. září 2009 12:59
   Připojit: Vxxx – dopis AFIZ – verze Svaťa.doc
   Předmět: FW: Vxxx – dopis AFIZ
   Stránka 1 z 2
   1.10.2009
   Dobrý den pane Mxxx,
   v příloze zasílám konečnou verzi dopisu pro pí Vxxx, který tato pošle na AFIZ (případně může i
   na ČNB). Dále jsme se s Mgr. Hxxx domluvili, že by bylo vhodné, aby klientka uvedený dopis zaslala na
   vědomí i naší společnosti (abychom to pak mohli p. xxx tzv. „omlátit o hlavu“, že svým jednáním
   poškodil ZFPA).
   Prosím tedy o vytištění a předání klientce, nepřeposílat mailem (viz níže). Za Vaši spolupráci předem
   děkuji.
   S pozdravem a přáním hezkého dne
   Zxxx
   vedoucí oddělení xxx
   a člen představenstva
   ZFP akademie,a.s.
   17.listopadu 12, 690 02 Břeclav
   Tel: +420 519 361 xxx
   Mob: +420 733 xxx xxx
   z.xxx@zfpakade­mie.cz

   From: Kxxx
   Sent: Monday, September 28, 2009 10:06 AM
   To: Mxxx RK 5 soukroma
   Subject: Vxxx – dopis AFIZ
   Dobrý den pane Mxxx,
   omlouvám se, ale dovolil bych si Vás požádat, aby jste s tím dopisem pro paní Vxxx, který jsem
   Vám včera zaslal, prozatím nic nedělal – z pokynu generální ředitelky jsem ještě upravil písmo (aby to
   nevypadalo jako dopis ze ZFPA) a ještě se na to musí mrknout Sxxx. Nejpozději zítra Vám ten dopis
   pošlu.
   Děkuji za pochopení a přeji hezký den
   Zxxx
   vedoucí oddělení xxx
   a člen představenstva
   ZFP akademie,a.s.
   17.listopadu 12, 690 02 Břeclav
   Tel: +420 519 361 xxx
   Mob: +420 733 xxx xxx
   z.xxx@zfpakade­mie.cz

   From: Kxxxx
   Sent: Sunday, September 27, 2009 5:54 PM
   To: Mxxx RK 5 soukroma
   Subject: Vxxx- dopis AFIZ
   Dobrý den pane Mxxx,
   v příloze Vám zasílám upravený dopis pro pí Vxxx. Dovolil bych si Vás však požádat, abyste dopis
   vytisknul a dal jej klientce pouze fyzicky na papíře – prosím nepřeposílejte jej, z každého souboru lze poznat,
   kdo a kdy jej vytvořil – byl bych nerad, aby se jméno naší společnosti pak někde ocitlo, že jsme někoho
   k něčemu naváděli ………… apod. Opatrnosti není nikdy dost.
   S pozdravem a přáním hezkého dne
   Zxxx
   vedoucí oddělení xxx
   a člen představenstva
   ZFP akademie,a.s.
   17.listopadu 12, 690 02 Břeclav
   Tel: +420 519 361 xxx
   Mob: +420 733 xxx xxx
   z.xxx@zfpakade­mie.cz

  • #1630 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   :D……nebojte se, Vaši pomoc potřebovat nebudu, ….a vůbec , mě by teda zajímalo, komu a jak jste již"pomohl"……..:D 😀 ……

  • #1631 Odpovědět
   jarda
   Host

   Lidová moudrost napoví, třeba i "nehodnoť den přes jeho koncem"…

   Jména obětí – jsou jich desetitisíce.

   Konkrétní jména jsou na policii, prokuratuře/státním zastupitelství a na soudech všech stupňů, a určitě Vám je nikdo nedá, proč také? Ale můžete přijít na konkrétní jednání na soud, pokud to bude veřejné. Precedens je, a negramotný vesnický promiskuitní podvodník po mém svědectví na soudě urychleně zaplatil to, co chtěl po podvedeném a okradeném spolupracovníkovi na základě jeho podvodu ve slovenské důchodové reformě po vdově jím podvedeným. V současné době platí i další nakradené peníze za nezákonně vymáhané jím nakradené peníze, ale jen ty menší sumy, ty nakradené miliardy zatím ne přišel by o vše, a to nechce. Takže hledá cesty pro získání imunity a cpe se do politiky, ale nemá šanci. Přeci jen negramotné chamtivé agresivní individua typu "nadržená chodící neřest" nejsou žádané, poutají pozornost orgánů činných v trestním konání.

  • #1632 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 ..že do politiky:D …..to slyším poprvé, další Váš výmysl:D, který mě pobavil:D
   No sice mi do toho nic není, ale čím vy se živíte?..:D , když tenhle"dobrovolnický sci-fi boj za spravedlnost" děláte zadarmo.
   Máte asi spoustu volného času, když vymýšlíte furt takové nesmysly:D
   Prosím Vás už nebuďte trapný, kdyby spol. ZFPakademie byla tak šíííleně špatná, jak tu furt dokolečka , jak blázen omíláte, tak nefunguje 17. let.
   A to, že Vašimi bludy a stěžováním si, v každé internetové diskuzi , jedině značí Vaši slaboduchost.
   Vždyť Vaše problémy nikoho nezajímají, tak je všem pořád nenuťte a nezahlcujte internet Vaší negací. To, že veřejně urážíte manžele Poliakovi, z Vás borce neudělá!:D ….akorát si o Vás všichni rozumní lidé řeknou, že jste blázen.

  • #1633 Odpovědět
   jarda
   Host

   No vidíte, že nic nevíte, a ví to v podstatě celá firma, a i já, který je od roku 2005 mimo – píší mi to i vysoce postavení ředitelé z ČR, kteří nechtějí jít s nimi do lochu…

   Já jsem si svoje odpracoval, a život není jen o penězích, stačí skromnost a pomoc potřebným pro naplnění smyslu života.

   Píši jen prověřené a zdokladované věci, jinak bych přeci byl trestně stíhatelný – a nejsem. Je to naopak, pomlouvají Vaši mecenáši, mají to jako zbraň proti čestným lidem, kteří se nechtějí zapojit do jejich podvodů.

   Je více špatných věcí, které přetrvávají věky, jde pouze o chamtivost a nenažranost za každou cenu. Proto se "lidé" mezi sebou okrádají a vraždí. Jde jen o metody. A jde o celosvětový problém, ne můj. Proto je také represivní aparát, aby se ti kriminálníci nerozmnožili. Však to záhy poznáte na vlastní kůži, stačí jen vydržet ve veřejné obhajobě kriminálních živlů.

   Konstatování faktů a pomoc podvedeným a okradeným není urážka. Máte to v hlavičce nějak popletené, ne? A na rozdíl od Vás já nejmenuji…

   Ing. xxx 040 11 K O Š I C E
   ZFP 47129 / 208590
   Košice, 11. 07. 2006
   P. T.

   Ing. Mgr. Dita Schneiderová
   generálny riaditeľ
   ZFP, a.s.

   Námestie mieru čís. 4
   908 51 H o l í č

   Vec : Pokus o zmier vo veci neplatnosti právneho úkonu

   Dňa 02.06.2006 Vám bola preukázateľným spôsobom doručená moja predžalobná výzva k neplatnosti právneho úkonu zo dňa 30.05.2006, ktorou som namietal neplatnosť právneho úkonu od jeho počiatku – zmluvy o obchodnom zastúpení typu S, uzatvorenej medzi účastníkmi : Ing. xxx, ako zástupcom a ZFP, a.s., Námestie mieru 4, Holíč, ako zastúpeným, zo dňa 07.04.2006, z dôvodov v tejto výzve uvedených. Z týchto dôvodov som žiadal upravenie províznych výpisov za tie zúčtovacie obdobia, v ktorých mi boli z titulu tejto zmluvy počítané nulové medziprovízie z podriadených štruktúr a doplatenie týchto provízií v zmysle upravených províznych výpisov v zmysle platnej zmluvy o obchodnom zastúpení.

   Na základe pokynu riaditeľa obchodnej siete pána xxx, som Vám 19.06.2006 zaslal originál namietanej zmluvy o obchodnom zastúpení typu S, ktorý Vám bol preukázateľne doručený 21.06.2006, v dobrej viere, že mimosúdne akceptujete moju výzvu a splníte Vaše záväzky voči mojej osobe vyplývajúce z neplatnosti uvedeného právneho úkonu od jeho počiatku a teda nepretržitej platnosti právneho úkonu – pôvodnej zmluvy o obchodnom zastúpení, teda doplatíte nevyplatené medziprovízie. Podľa príslušných ustanovení Zákona číslo 40/1964 Zb. ( Občiansky zákonník ) a Zákona číslo 513/1991 Zb. ( Obchodný zákonník ) je splatnosť akéhokoľvek záväzku vyplývajúceho zo zmluvy viazaná ma uplynutie termínu, alebo na splnenie podmienky a zároveň okolnosti, že sa druhá zmluvná strana o splnení podmienky dozvedela. Tieto podmienky boli preukázateľne splnené.

   Z uvedených dôvodov Vás vyzývam, aby ste v lehote do 7 dní po obdržaní tohoto pokusu o zmier poukázali na môj účet nevyplatené medziprovízie z vyúčtovaní ZFP, a.s. číslo 0603 – 208590, 0604 – 208590, rekapitulácií ZFP, a.s. číslo 0603 – 208590, 0604 – 208590 a vyúčtovania ZFP, s.r.o., organizačná zložka číslo 0604 – 208590, ktorých fotokópie sú prílohou originálu tohoto pokusu o zmier.

   V prípade neakceptovania mojej požiadavky v uvedenej lehote odovzdávam túto záležitosť na riešenie právnikom D.A.S. Poisťovňa právnej ochrany s požiadavkou žaloby o neplatnosť právneho úkonu a všetkých z tejto neplatnosti vyplývajúcich dôsledkov. Nevylučujem ani domáhania sa ochrany svojich práv po trestno – právnej línii z hľadiska môjho uvedenia do omylu.

   S pozdravom
   Ing. xxx

   Prílohy podľa textu ( iba k originálu )

   Co Predstavenstvo ZFP, a.s.
   Regionálna kancelária 1009

  • #1634 Odpovědět
   jarda
   Host

   Chápu, že není příjemné probrat se ze stavu poblouznění, ale raději dříve, než později. Mně to trvalo 5 let… viděl jsem pohledy podvedených a okradených, ale nic mi to neříkalo, byl jsem v jednom kole, a nenapadlo mně to. Byl jsem 5 let na každém semináři – a to na celém Slovensku a i v ČR, skladoval jsem v bytě meotary, vozil jsem je na semináře, instaloval, přednášel, řídil…

   Co Vy o tom vlastně víte? Nic. Jste ve stavu poblouznění, a kdekoliv jinde je to řízeni podle zákonů – gratis i se stravou. Tady jde právě o tu stravu a o prodej složek k ničemu. Měla by jste zvážit, že je všechny osobně znám, a že nejen mně podvedli a okradli a poštvali na mně "advokáty" – stejné křupany, jací jsou sami. A nemají šanci.

   Ani svědectví obětí Vám nic neříká, a to je na pováženou. Váš pád bude tvrdší, než bývá. A až potom to pochopíte, ale bude pozdě. Nepotřebují nikoho – 7 statečných hrabe jen pro sebe, a i mezi sebou se likvidují. Zkuste popátrat po autorovi firmy – toho původního, VŠ docenta, kterého tato sebranka podvedla o cca 9 mil. ČK a strukturu 720 lidí, a vydává to za svoje dílo,banda "vidláků" bez vzdělání…

  • #1635 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Vy furt dokolečka melete ty stejné nesmysly, jako blázen.:D …:D ..:D …….už nereagujte , stejně nemáte šanci ty Vaše bludy někomu vnutit. Rozumný člověk se Vám jen směje.

  • #1636 Odpovědět
   jarda
   Host

   Rozumný čkověk není v ZFP, ale kdekoliv jinde. Ne u kurev a jejich pasáků.

  • #1637 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Rozumny clovek je tam.kde se mu nejvic dari. ..Kdo umi. umi….aneb .kazdy.sveho stesti strujcem…..

  • #1638 Odpovědět
   jarda
   Host

   Zneužívat nevědomost lidí pod chimérou takzvané "akademie" bez akademiků, spíše s vesnickými promitivy – to je doopravdy silné kafe.

   Přeci jen pod vedením evidentní prostitutky, která si vydržuje kuplíře – znalí svěří svoje finance vzdělaným lidem,a ne podvodníkům.
   .
   Přeci jen – necháte se třeba léčit šarlatány? Bude Vám operovat nohu tupec bez vzdělání a praxe, nebo kvalifikovaný doktor? Toto je ve věci. Křupani mlží a vydávají se za odborníky ve financích, a veřejně obtěžují lidi tím názvem.

   Neznáte tu grupu sociopatů a myslíte si, že budete také lidi oblbovat a okrádat, ale nemáte prostě šanci.

   Třeba:

   Váž.pani Ing.Gxxx. S Vášou firmou som sa v živote nestretla, nikdy som o jej existencií nepočula a žiadné služby preto som si neobjednala.Preto ma prekvapilo, že ste mi zaslala dve faktúry z roku 2005 – č.250100519 v sume 128 145.-Sk s dátumom vyhotovenie 17.12.2005 a dátumom splatnosti 31.12.2005 a faktúru č. 250100287 s dátumom vystavenia 6.12.2005 a spatnosťou 20.12.2005 v sume 27 090.- Sk. Nakoľko sa venujem aj účtovnícstvu , zaslanie faktúr z roku 2005 v marci / 28.3./ roku 2006 je ozaj zaujímavé .Neviem o čo Vám vlastne ide. Uvedené faktúry ignorujrm a neželám si, aby ste ma naďalej obťažovali . Vzhľadom k tomu , že vo Vašom liste z 28.3.2006 boli aj iné dokumenty, ku ktorým som sa už vyjadrila aj s citáciou z UFT s tým, že nesúhlasim aby ste zneužívali moju licenciu pre II.pilier dôchodkovej reformy /každy sme mali rovnaké možnosti si ju urobiť/ a Vaše infatilné snahy ignorujem , nakoľko daňové priznanie som už mala odovzdané a Vaše tzv. " Záväzky " vo výške 1 031 610.- Sk ma vôbec nezaujímajú , táto zmluva je podľa názoru právnika neplatná ,sfalšovaná a nezákonná. Je vrcholne neetické obťažovať ma takýmito nezákonnymi snahami ešte aj po smrti môjho manžela, ktorý mal nepríjemné skúsenosti s firmou pre ktorú pracujete. Dotyčnú korešpodenciu som postupila právnikovi k ostatnej korešpodencií. Ostavam s pozdravom. xxx

   Takže ako to vlastne je ?

   1. Zavádzajúce informácie a nátlakové metódy pri prezentáciách
   2. Vyžiadanie zálohy na seminár, bez daňového dokladu, ktorá je nevratná
   3. Zavádzajúce a povrchné informácie na „základnom seminári“, psychická manipulácia na tému tzv. „finančnej nezávislosti všetkých seminaristov“ v čase podľa ich snaženia
   4. Obchádzanie zákona o elektronických registračných pokladniciach
   5. Nátlak na okamžité uzatvorenie zmlúv tzv. „Kombinácie“
   6. Vyžiadanie dodávania poistných zmlúv a seminaristov pre možnosť ďalších informácií
   7. Nevyplácanie provízií pri nedosahovaniu určitého počtu produkcie – bodov
   8. Motivácia seminaristov verejným vyplácaním odmien podľa počtu privedených seminaristov – typický znak pyramídových hier
   9. Nedodržiavanie prednášaného – nedodávanie statusných symbolov a provízií
   10. Nefunkčná kombinácia
   11. Likvidácia spolupracovníkov, predovšetkým tých riadiacich, a aj skúsených lektorov
   12. Vyhľadávanie korumpovaťelných, bezcitných a všetkého schopných pre riadenie
   13. Verejná prezentácia amorálností
   14. Vyhrážanie, zastrašovanie, vylučovanie z firmy s cieľom obohatenia sa o ich následné a udržiavacie provízie, o statusné symboly
   15. Využívanie firemného časopisu INFO ku prezentácií aj tých amorálnych a porušujúcich zákony
   16. Zneužívanie mien ministerstiev školstva a kultúry, zavádzanie názvom „akadémia“ a činnosť bez vzdelania v tejto náročnej oblasti, často aj bez maturity
   17. Uplácanie rozličnými formami – cez sjetinu, zvýhodňovaním za rozbíjanie štruktúr, sexualharašment
   18. Potláčanie úprimných, vzdelaných a rozhľadených ľudí odmietajúc ich porušovanie zákonov, morálky a etiky
   19. Zneužívanie stavebného sporenia – štátnych príspevkov na bývanie /vystúpil s tým aj technický riaditeľ ČSOB na veľkej porade v sídle firmy v Holíči/
   20. Motivácia k antidatovaniu poistných zmlúv a likvidácia tých, ktorí na to upozornia
   21. Organizovanie porušenia zákona 43/2004 Z.z.
   22. Organizovanie prepoisťovania klientov II piliera, podaktorí ani o tom nevedeli, boli „podpísaní“ niekým pre jeho provízie
   23. Vysoko pravdepodobné ovplyvňovanie niektorých jednotlivcov v stavoch PZ, súdov a prokuratúry zručnými manipulátormi s potrebnými kontaktami
   24. …
   25. …

  • #1639 Odpovědět
   jarda
   Host

   Dobrý den.
   Stejně jako spousta lidí zde jsem se zúčastnil základního semináře. Nejprve se mi zdálo, že firma je solidní a opravdu se u ní dají přivydělat zajímavé peníze. Dokonce jsem (já hlupák) podepsal Smlouvu o obchodním zastoupení. Začal jsem se zajímat o to, co by mi přinesla vlastní kombinace. Aniž bych o to žádal, tak pro mě můj nadsponzor připravil smlouvy a zahájil tvrdou nátlakovou taktiku, jejímž cílem bylo donutit mě k podpisu. Já jsem však člověk od přírody skeptický, proto jsem se chtěl (jakožto student) nejprve poradit doma s rodiči. S tím však pánové od ZFP nesouhlasili. Neustále na mě tlačili a osočovali mě, že prý si z nich dělám srandu a mé jednání je velmi neseriózní – ať okamžitě podepíšu nebo se mnou končí. Dokonce mi vyhrožovali tím, že po mě budou chtít proplatit čas, který do mě investovali. Celá tato nátlaková taktika mě od všeho odradila a donutila mě dát ruce od ZFP pryč. Teď se jen děsím toho, že budu muset platit obrovské pokuty, protože jsem uzavřel SOZ, ačkoli žádná pojištění a podobné ne. Doufám, že vše dobře dopadne. Nemáte někdo podobné zkušenosti?

   P.S.: Lidé v ZFP vždy tvrdí, že lidé, kteří firmu na internetu pomlouvají jsou ubozí, protože nikdy neuvedou své jméno. Proto jej já hrdě uvádím (ačkoli firmu nepomlouvám, pouze uvádím holá fakta): Tomáš Lázna
   Wiros

   Se společnosti ZFP akademie mám zkušenosti,tudíž si dovoluji o ní mluvit.Dostala jsem se na základní seminář díky svému kamarádovi(ted už se tomu tak říci nedá)..naprosto jsem mu věřila.Jela jsem na základní seminář,byla jsem z toho nadšená,asi tak,jako vy všichni co tady píšete,jak jste tam byli a jak jste i vy nadšeni.Hned po základním semináři chtěli se mnou probrat vlastní kombinaci a schůzi u rodiny.Byla jsem z toho tak nadšená,že jsem vlastně ani nevěděla co mi budou uzavírat,hlavně,že z toho budou peníze.Naštěstí moji rodiče mě s tímto hned odpálkovali,ale já si vlastní kombinaci stejně uzavřela..proč?protože bez ní,bych nemohla na další proškolení a především mi z toho prý kápne takových 10.000,-…a tak jsem začala domlouvat schůzi,tahat do toho svoji rodinu,kamarády a okolí..musela jsem říkat všem,jak mi to vynaší(přitom mi to nic nevynášelo prozatím)..a přesvědčovat je,jak je to super.Je to vše jejich promyšlená psychologie.Nicméně po nějaké době jsem si uvědomila,že já přesvědčuji své blízké o něčem,čemu sama nevěřím a musím dělat ze svých blízkých blbce.Dnes je to tak,že si kombinaci ruším,protože mi nastavili poměrně vysokou měsíční částku na to,že jsem studentka a nevydělávám.Abych se ještě dostala k té provizi…ze slíbené provize 10.000,- mi přišli směšné 3.000,tak akorát na to abych zaplatila další měsíc.
   Co z toho plyne..jestli jste mladí a potřebujete peníze,vydělávat si..zvažte zda je právě ZFP společnost ta vhodná,jelikož já jsem díky ní právě ted spíše ZADLUŽENÁ!
   Denčaaa

   Další vysoce postavený ředitel okradený majiteli a jejich nohsledy, v jehož struktuře se zakladatel a lektor na Štědrý den oběsil, psychicky nezvládnul tu chamtivost, agresivitu a podvody majitelů a jejich "pučmidrátů". Tento chce žít.

   Individuum mimo systém to vše likviduje, protěžuje chamtivé, negramotnost, sešxualharašment, liblinga… bere útokem české struktury a pořad Suma Sumárum na ČT 1 sponzoruje z nakradených peněz ze Slovenska pro to, aby se dostali k dalším penězům, k dalším naivním méně přemýšlejícím a nevzdělaným naivním jedincům z řad mladých, sázejí na chamtivost a to s jediným cílem – dostat se do politiky pro beztrestnost. Mít další a další nevolníky.

   Mail ředitele s přílohou o ukončení činnosti /tu dávám pouze kriminální policii, soudům a jiným orgánům činným v trestním řízení/.

   Vážený pane Plxxx,
   že Vaše povaha a jednání je takové jaké je, to je Váš problém. Ale považuji za naprostou drzost a Vaši neomalenost, aby jste si dělil a rozděloval moje struktury, aniž by jste znal moje rozhodnutí a stanovisko po skončení mé PN. Vůbec jste nevěděl , zda hodlám pokračovat v ZFP nebo ne a už rozdělujete moje lidi a ještě jim lžete, že jste mně i s p. Maxxx volali a zvali na jednání a já jsem odmítla přijít. Naprostá lež od Vás. Ale v této disciplíně Vy jste opravdový odborník. A zrovna do Popradu, kde se snažíte mé lidi přidělit do Košic, jezdím pravidelně a spolupracujeme. Naštěstí moji spolupracovníci jsou daleko serioznější než Vy a odmítli Vám podepsat nějaký panflet dříve než budou hovořit se mnou.A zrovna v následujícím týdnu jsme jeli do Svitu k paní M na poradu a celou záležitost jsme si objasnili. Moji lidé stojí za mnou a NE za Vámi.
   Vy by jste se předně měl zamyslet sám nad sebou co jste pro mé struktury udělal Vy sám a jestli vůbec víte co je to podpora struktury, která Vám, Maxxx i Poxxx přinesla tučné zisky z 650 000 bodů. Kolik Vás stály tyto struktury na odměnách ?? Kolik jste jim přispěl na kanceláře, na činnost, na jejich podporu. !! Peněženky Vás všech zůstali zavřené, jen jste každý měsíc brali a brali a ani trochu jste se nestyděli. A teď si rychle chcete rozdělit práci jiných. Jak se Vám s těmito lidmi bude pracovat. ?? Asi jste si už tuto otázku položil zda by vůbec s Vámi pracovat chtěli. Možná jen pan Oxxx, ale ten je v Popradě sám. Jeho struktura už dlouho pracuje se mnou a bez něho. A proto je raději chcete přidělit do Košic.
   Pamatujte – Boží mlýny melou. Melou, někomu rychleji a někomu pomaleji. Někomu hodně, někomu málo. Vy si sám vyberte co by měli udělat s Vámi. Jak Vás v životě odmění.
   Začíná mně vadit čím dál více skutečnost, že jsem s Vámi vydržela tak dlouho spolupracovat a hlavně, že jsem Vám tak dlouho tolerovala Vaše podrazy.

  • #1640 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 zase ty Vaše historky:-D , které už ani nedočítám do konce, protože mě nudí to neustálé oslíčkování dokolečka:-D
   No jo no, když oni si lidi myslí, že pujdou na seminář a pak jim někdo bude sypat penízky jen tak, bez toho, aniž by hnuli brvou. Tak to je pak pro ně nemilé překvapení, když zjistí, že pro to, aby si vydělali, budou muset pohnout zadkem . To se jim pak nelíbí, takoví jsme zkrátka my češi…….stále jaksi nemůžeme pochopit, že bez práce nejsou koláče a pak pomlouváme a kritizujeme, když okamžitě něco nedostaneme zadarmo.
   Ona SOZ se podepisuje pro případnou výplatu provizí, nikdy jsem se nesetkala s tím, že by někoho k něčemu zavazovala. Já sama mám ve své obchodní síti lidi, kteří se po semináři rozhodli, nic nového si nezakládat. I když jejich Flexi životky, Dynamiky a podobné hlouposti stály za prd, rozhodli se nic na tom neměnit. ….nikdo je k ničemu nátlakem nenutil, je to jejich věc , jejich rozhodnutí, jejich peníze. Já na ně za to určitě nezanevřu, nevykrkám je ze své obchodní sítě, stále jsem jejich sponzorem a udržuju s nima přátelské vztahy, informuju je o novinkách, které by pro ně mohly být užitečné, o akcích, kterých mají možnost se zúčastnit……stále jsou "moji" lidé. A představte si, že i když si nic po semináři neuzavřeli, tak se na mě rádi obrací s žádostí o radu nebo rádi využijí toho, že si díky licenčnímu číslu, které mají proto, že navštívili seminář, mohou udělat velmi výhodné povinné ručení, mnohdy o polovinu levnější, než měli do teď. A jsou spokojení.

  • #1641 Odpovědět
   Martin
   Host

   Kamo ty jsi trochu mimo ne?…..pozice 2 s 55 seminaristama ,trošku divné ne?….a pokud si to dobře pamatuju z mé spoluprace s firmou tak lektorovat se da tuším až od 5 pozice a dosažení mnoha zkoušek neniliš pravda?

  • #1642 Odpovědět
   jarda
   Host

   Martine, co je na tom divné?

   Byl jsem na přebírání certifikátu po cca 2 měsících po semináři /byl ještě na Hotelu Hraniční zámeček v Hlohovci, to ještě až tak neomaleně neokrádali a nelikvidovali vlastní struktury/, a běžel mi můj první seminář, hlásil jsem seminaristy v roce 2000 vlastním mobilem do ČR a školil jsem svojí metodou, se vzděláním, pedagogickým minimem, VŠ a PGS na Akademií a lektorskou praxí na VŠ – ve státní komisi na státní zkoušky a s vedením diplomových prací, v Akademickém senátě /opravdové, ne ZFP oblbovačky/. Ani netušíš, o čem to tu vlastně píšeš.

   A oficiálně u této firmy se dalo ne přednášet, ale blafat, od pozice 3, a v květnu 2000, kdy začínali bez produktů pyramidovým podvodem. A dávali podle počtu přivedených i pozice 4 /já jsem šel na seminář až v říjnu 2000, takže už mimo tyto jejich podvody. Z pozice 0.

   A zkoušky? Naučit se oblbovat jejich metodou, a hodnotil to kdo? Neměli vzdělání / a ani nemají/, a cpala se tom "majitelka" a ten její udělal pod "jejím vedením" zkoušku až po 10 letech činnosti firmy… čistý póvl a humus.

   Vše mám zdokumentováno, vedl jsem si na seminářích na notebooku vlastní evidenci, a byl jsem zakladatelem struktury…

  • #1643 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Martine, prosím Vás, vůbec ho neberte vážně, …..pan jarda je uplně mimo…..:D Vykládá tu ty svoje historky furt dokolečka , jak blázen. Vlastně ani neví, na co si stěžuje, furt mele dokola, jak ho někdo okradl a jak zadarmo pomáhá "okradeným"….ale z reálného hlediska mele nesmysly…

  • #1644 Odpovědět
   jarda
   Host

   Informace jsou veřejně na netě i tu http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CB8QFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.finmag.cz%2Fcs%2Ffinmag%2Ffinancni-poradenstvi%2Fsouboj-pojistovaku%2F&ei=Lg8XT-6sJsbN4QTivsCYBA&usg=AFQjCNG4evLdyH-g7Wng3BkTjILE-Nx-Ag&sig2=XR6wg80YZWWZJnedZyOo8w

   a přidávám pár úryvků ze soudního svědectví, aby jste viděli, kdo lže, podvádí, krade a likviduje spolupracovníky…

   Jediným cieľom bolo zo strany majiteľov ZFP a ním získaných niektorých organizátorov iba osobné obohatenie sa na úkor licencovaných spolupracovníkov proti zneniu zákona 43/2004 Z.z.

   Cieľom niektorých z CSLP bolo získať rozhodujúci podieľ v zmluvách II piliera oproti ostatným d.s.s. A to tiež bez ohľadu na dikciu zákona. Takže nielen neeticky, ale podvodne, protizákonne.

   Následne sa ale situácia vymkla z rukou ako aj ZFP, tak aj CSLP. Na tieto zjavne zločinecké aktivity reagovali ostatní licencovaní spolupracovníci, ktorí dodržali zákon a ktorí boli ukrátení o možnosť uplatnenia svojich licencií vzhľadom k faktu, že ZFP organizovala na svojich seminároch „školenia“ pre uzatváranie zmlúv pre nelicencované fyzické aj právnické osoby a následne začala organozovať prepojisťovanie ku inej d.s.s. s cieľom získať nezákonne ďalšie provízie.

   Takže je zjavné, že majitelia firmy ZFP nielen že zorganizovali spolu s CSLP komplot proti zneniu zákona 43/2004 Z.z., nielen že za to brali od CSLP špeciálnu odmenu /dá sa klasifikovať ako úplatok/, ale stále sa im to málilo. Tak sa pustili aj do okrádania vlastných licencovaných spolupracovníkov nepreplácaním ich provízií, a dokonca sa to dostalo do takých rozmerov, že slečna obchodná riaditeľka ZFP Dita Schneiderová popri organizácii týchto podvodov zdokladovaných dokumentmi z porád vedenia spoločnosti ZFP v Holíči /doložím v texte/ ako aj mailami medzi kanceláriami ZFP a licencovanými spolupracovníkmi /tiež zdokladujem/ sa ešte aj vyhrážala kvalifikovaným spolupracovníkom a lektorom. Konkrétny prípad /doklady dodám/ je aj pan Ing. Jozef Nemec, ktorý nevydržal ten neľudský nátlak formou bossingu a mobbingu, a už nieje medzi živými. Bol to citlivý empatický zdravý človek, jeden z najlepších lektorov, priateľ, ktorému pani Poliaková cestou zamestnancov ZFP zakázala všetko… tak, ako aj mne a iným spolupracovníkom. A toto všetko iba preto, že na porade v Holíči mal prípomienku ku verejnému navádzaniu spolupracovníkov na antidatovanie poistných zmlúv /bol som u toho tiež/.

   Sú tisícky podvedených a oklamaných spolupracovníkov ZFP, ktorí nemajú peniaze na súdne podania. V ČR sa vplyvom ďalšej zmeny podmienok spolupráce siuácia dostala vplyvom nezákonnej konkurenčnej doložky v zmluve o obchodnom zastúpeniu /zjavne s cieľom likvidácie ďalších tisícok spolupracovníkov a tým aj okradenie ich o udržovacie provízie v prospech jednotlivcov, tzv. „siedmych statočných“/ do stavu, kedy cez 2 000 spolupracovníkov nepodpísalo túto zmluvu, takže im firma odmieta vyplácať provízie. Títo organizujú hromadnú žalobu proti ZFP. Je precedens z najvyššího súdu ČR z júna t.r. U obdobnej sprostredkovateľskej firmy.

  • #1645 Odpovědět
   Henry
   Host

   Jardo!

   Na to jak nás tady tak pěkně moralizujete jaký jsou to zloději tak nám řekněte kolik let jste dostal za tu zlodějnu a pastvu kurev.

  • #1646 Odpovědět
   jarda
   Host

   Henry, máš to pomýlené, já jsem na straně zákonů. Pomáhám obětem. Jsem na straně žalujících, straně svědků, straně zneužitých, zneuctěných, okradených a pronásledovaných lidí zjevnými parazity a podvodníky.

  • #1647 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Proboha jaké "Informace na netě"…:D …….tohle nejsou žádné informace , tohle jsou další vaše scifi historky!!!…Kdyby ZFP udělala něco tak "strašně "proti zákonu, tak dávno neexistuje!!…..už se konečně proberte!!

  • #1648 Odpovědět
   jarda
   Host

   Mrtví Tě už neslyší, jejich rodiny mají jiné starosti, podvedení licencovaní mají problémy s nezákonnými soudy a je po nich vyžadováno to, co nakradli majitelé a jejich nohsledi – někteří převedli domy a byty na rodiny /aby nepřišli o všechno/ a jiní se brání s pomocí znalých a nedají se vydírat sociopaty, pasáky a kuplíři, ale to je přeci všeobecně známé. Jen oblbnutí to nevidí, a nebo jsou také v této pozici. Je vidět, že si nečetla ani jeden doklad svědectví z vyhraného soudu. Precedensu, na základě kterého byly zastaveny nezákonné procesy těchto podvodníků proti jimi podvedeným a okradeným spolupracovníkům. Nezbývá, než padnout na vlastní hubu, tak to v životě prostě chodí. Bude překvápko… a zasloužíš si ho.

  • #1649 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Takže za prvé mi netykejte!vy "jardo"
   A za druhé, kdyby byly "zastaveny nezákonné procesy" …..nebo co to tady furt melete, tak by asi firma nefungovala.
   Tak už těch Vašich historek trapných nechte, jste už vážně legrační, jde vidět, že nemáte nic jinýho na práci, než vymýšlet takové sračky.

   A jestli je vůbec pravda to, že jste s firmou spolupracoval, tak bych se ani nedivila, že s Vámi rozvázali spolupráci….:D …….To udělali jedině dobře:-D

  • #1650 Odpovědět
   Henry
   Host

   Juraji
   A jak jste daleko máte nějaké rozsudky od soudu. Jak je možné že mají akreditaci Ministerstva školství to jsou tam taky tak nevzdělaní že nepoznají že je to podvod. Podívejte se na statní zakazky tuneli velkých společností kdo to zaplatí. Je to normalní byznys a ještě k tomu legální. Žijeme tu všichni ve lži a v bordelu a vyhrává ten kdo se v tom trochu zorientuje

  • #1651 Odpovědět
   jarda
   Host

   Tykání na fórech je základem.
   Lenost a nepřemýšlení není dobrá kombinace. A to stačí jen sledovat zkušenosti konkrétních lidí, třeba i:

   Re: ZFP akademie

   22-04-09 07:08, —.vychcechy.adsl-llu.static.bluetone.cz
   13

   ZFP je společnost, která rozhodně nesleduje klientův prospěch, ačkoliv se tak snaží tvářit.
   Před 4 roky navštívil zástupce ZFP mého zaměstnavvatele. Nabídl možnost sjednat životní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele. Firma všem zaměstnancům nabídla příspěvek 8000Kč/rok na životní pojištění.
   Zástupce ZFP zároveň tvrdil, že pokud si zaměstnanci chtějí přispívat na své životní pojištění, musí uzavřít další smlouvu, že nejde mít jednu smlouvu s příspěvkem firmy + příspěvek vlastní.
   Tak jsem uzavřel 2 smlouvy, jednu s příspěvkem zaměstnavatele a jednu s příspěvkem vlastním.Obě smlouvy byly prezentovány,tak že kryjí riziko "Smrt".

   Zástupce ZFP doporučil uzavřít smlouvu s KOOPERATIVOU.
   Po 3 letech jsem zašel do KOOPERATIVY, zeptat se na stav smlouvy. V té době mi firma přiuspěla 27000 a můj příspěvek byl 10000.

   Tehdy jsem začal valit oči. Na pobočvce KOOPERATIVY mi řekli, že to není smlouva uzavřená podle pojistného plánu KOOPERITIVY, ale že v ní platí podmínky, které jsou odlišně upravené. Tam jsem se dozvěděl, že smlouva neobsahuje riziko "Smrt", tzn, že se jedná o smlouvu typu "Dožití věkem" a že se tedy jedná o čistě spořící produkt.

   Na dotaz, kolik mám uspořeno, mi bylo řečeno, že obě smlouvy jsou aktuálně v mínusu a odbytné je nulové.
   Tak jsem to zrušil.

   Obrázek o solidnosti ZFP ať si udělá každý sám.
   Prostě jsem naletěl a příště si smlouvu pořádně přečtu.

   Petr

  • #1652 Odpovědět
   Filip
   Host

   Dobrý den,

   když si tady pročítám diskuzi na téma ZFP, tak opravzu "žasnu".
   Z vlastní zkušenosti vím, že ZFPA dělá nekalosti a zmatky u klientů když jim chtějí vnutit "prodat smlouvu".
   Již několik let pracuji na manažerské pozici v jedné velké společnosti zabývající se pojištěním (doufám, že pochopíte když nezveřejním). A na to, že musím denně řešit stížnosti typu: "obchodní zástupce ZFP mi zrušil vaši smlouvu, protože je špatně koncipována" nebo "jak je možné, že si platím na produktu uzavřeného přes ZFP životní pojištění se spořením a po 4řech letech tam nemám nic naspořeného" nebo "proč když jsem si uzavřela Váš produkt přes ZFP se mi Vaši poradci nevěnují", a takových je spousty…

   A řeknu Vám, že když musím nebo moji poradci klientů vysvětlovat proč to tak je, tak se mi z toho dělá zle, protože jim nemohu ze zákona říct pravdu. Kdybych jim řekl, že tam nemají naspořeno, protože min.4 roky platí ZFP provize za sjednání nebo, že ZFP ruší i dobře sestavené smlouvy jen kvůli tomu, že chtějí za každou cenu s klientem něco uzavří a vydělat na tom. I přes to, že klient na tom hodně ztratí nebo ho poškodí. A co se týče následného servisu "klientského", tak obchodního zástupce ZFP už neuvidí nebo výjímečně po dvou letech kdy mu příjde změnit pojištění a zruší mu to co mu sjednal sám "obchoďák ZFP" jen aby si na klientovi zase vydělal a "zase ho poškodil".
   Kdybych mohl toto všechno klientovi říct a nebyl za topotrestán na základě etického kodexu o pojišťovnictví "hanění konkurence" (tak jak to dělá ZFP), tak jim to hned řeknu! Protože mě mrzí jak kazí jméno/vizitku pojišťovacím poradcům, kteří svou práci dělají poctivě a pro klienta.

   Jenom jestli Vám mohu poradit. Vykašlete se na uzavírání smluv doma od nějakého obchodního zástupce, který je pochybný…. A radějí si zajděte na "kamennou" pobočku přímo pojišťovny, kterou znáte (alespoň z reklamy nebo z banky), pak máte jistotu, že budete spokojení a nenecháte se nachytat. Samozřejmě je důležité si zjistit i informace o konkrétní pojišťovně.

   Děkuji Vám za čas strávený na tímto vstupem

   * pokud by jste potřebovali pomoci nebo poradit nebo hledáte práci, tak mi napište na kapo003@email.cz

  • #1653 Odpovědět
   Karel
   Host

   paní Zuzano, jste hloupá a časem na to přijdete. myslím, že jediná poblázněná jste tu vy. ZFP akademi je podvod největšího kalibru a na vás si ti papaláši nahoře hrabou peníze a jezdí si v luxusních autech.

  • #1654 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 ….tak ty máš fakt dost:-D…:D 😀 😀
   * pokud byste potřebovali pomoct nebo poradit, nebo hledáte práci, tak mi napište….kapo003@email.cz…….:D 😀 ….
   Zapomněl jsi dopsat: " Rád si na vás vydělám prachy a ještě radši budu, když budete pracovat pode mnou:D 😀 😀
   Ty seš fakt trapnej:D

  • #1655 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Karle, vy jste hloupý.
   Protože taky nejezdíte v luxusním autě..?
   Kdyby to byl podvod, tak společnost dávno nefunguje, přemýšlejte trochu. Z vás jasně mluví jen závist.Vydělávat spoustu peněz a jezdit v luxusním autě mě baví a "papaláš" nejsem. ……
   No jo no, každý mám právo výběru. Já jsem si vybrala a nelituju toho. Dokonce se mi to líbí. …..

  • #1656 Odpovědět
   jarda
   Host

   A co chceš? Jak dlouho fungoval a kolik lidí zlikvidoval jakýkoliv ratadovaný likvidátor na úkor všech lidí ve vlastní prospěch… doplň si jména z historie. A podívej se i na davovou hysterii. Pokud máš mozek. A pokud to přežiješ.

   Lidé nemají peníze ani na potraviny, a ty je tu lákáš na podvody sociopatů trestně stíhaných – to se budete všichni navzájem oblbovat a okrádat, vzájemně se přepojišťovat…

  • #1657 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Tak teda vis co.ty jaryne? 😀 ….nechapu.jak
   muzes furt dokolecka mlet o tom.ze jsou trestne
   stihani.kdyz to neni pravda. …a to soudis podle se sebe.
   kdyz tvrdis.ze lidi nemaji ani na potraviny??? nebo to jsi kde
   zas vycetl? nebo .ze by to taky davali v tom scifi na pokracovani.
   ktery ty sledujes? ….lidi penize maji.penez je dost.akora
   se musi pracovat.aby neubyvaly a nejlepe jim clovek musi
   trochu rozumet.aby vedel.jak s nima hospodarit tak.aby
   je stale mel……..tak se prober!!

  • #1658 Odpovědět
   jarda
   Host

   Jsi naivní.

  • #1659 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Henry na soudní rozsudky si mnohdy musíte počkat léta. O černých praktikách z důchodové reformy se veřejně ví. AXA a ZFP se soudily, pokud později nastal nějaký smír, to netuším. Jak už jsem psal, když máte peníze vytěžené z černých praktik, tak se podniká v ČR jedna radost. Pojďme se pobavit o tom jak to ZFP vůbec dělá. Znáte pořad suma sumárum, vždy když tam byl nasazený člověk ze ZFP, dozvěděli se lidé jenom klamné informace, taky to vyvolalo mezi odborníky negativní pohled na samotný pořad. Mohu zde uvést par omylu, které pořad odvysílal pokud budete chtít. Co říkáte na zavazující smlouvu, kterou lidé podepisují? Lidé si to nečtou, protože obchodníčci jim tvrdí, že je smlouva k ničemu nezavazuje. Dokonce již dnes mému klientovi si to dovolili napsat do mailu. Podal výpověď, která se táhla měsíce a pak mu ještě poslali dopis, který ho upozorňoval na to, že i po skončení smluvního vztahu se zavazuje. Pokud poruší podmínky, bude pokutován. Pan byl pouze na základním semináři. Mého klienta to tak rozhořčilo, že dokonce uvažoval o žalobě, protože byl uveden v omyl v mnoha směrech. Nebyla mu smlouva ani dodána. Pokud chcete, mohu zde zveřejnit zarážející podmínky této smlouvy, které jsou v rozporu s dobrými mravy a mohou způsobit na základě závislé rozhodčí doložky nemalé problémy v budoucnu. Co říkáte na servis? Mohu Vám zde udělat hodně dlouhou zpětnou vazbu o tom jakým způsobem ZFP sjednávala produkty. Mohu Vám doložit mail, který dostávala má klientka od dnes možná už i ředitelky ZFP, nebudete chápat. Maily , které mám k dispozici jsou důkazem toho, že samotní vysoce postavení lidé z této společnosti nemají dostatečné finanční vzdělání. Akreditaci Ministerstva školství může dostat jakákoliv firma, dokonce akreditaci má již více zprostředkovatelských firem. Ministerstvo školství dává akreditaci na základě vzdělávání, je jim jedno jestli společnosti dělají tak, nebo onak. Nebo Vás zajímá důchodová reforma? Není problém, mám informace z první ruky. ZFP ji prezentuje samozřejmě tak, aby se nabouchalo co nejvíce smluv, ale jak se říká není všechno zlato, co se třpytí.

  • #1660 Odpovědět
   Juraj
   Host

   ZAČÁTEK KAUZY PŘED DVĚMA ROKY
   Celý spor začal na Slovensku v roce 2006. Na jaře toho roku AXA, tehdy ještě Winterthur, zjistila, že jí odcházejí tisíce klientů, které do pojišťovny přivedla firma ZFP, respektive její zprostředkovatelé. V roce 2005 pracovalo pro ZFP zhruba šestnáct tisíc zprostředkovatelů. Po některých nyní AXA chce nazpět provize za klienty, které o rok později ZFP přesvědčila, aby šli do Aegonu.

   „Pokud jde o přestup klientů, chceme zdůraznit, že je to právo každého klienta a že je jen jeho věcí, zda je využije, nebo nevyužije. Současně však chceme poukázat i na to, že společnost AXA údajně na přestupech klientů získala více, než ztratila,“ píše se v prohlášení společnosti ZFP.

   Dalším problémem je, že mnozí, dnes už bývalí agenti-zprostředkovatelé ZFP okamžitě poté, co od firmy AXA dostali výzvu k vrácení provizí, uvedli, že je od ZFP nikdy nedostali. Po některých přitom AXA žádá i statisícové částky, protože jejich jméno je na smlouvě u klientů, kteří odešli ke konkurenci tím způsobem, že porušili smlouvu.

   Vyděšení makléři proto okamžitě kontaktovali vedení ZFP, aby si spor s Francouzi vyřešilo samo. Vedení ZFP se navíc snažilo spolupracovníky své obchodní sítě uklidnit výzvou, kterou má týdeník EURO k dispozici. V ní předseda představenstva ZFP Vladimír Poliak slibuje svým makléřům, že je firma připravena převzít závazky ve věci storna provizí, ke kterým vyzvala AXA.

   CHCEME 80 MILIONŮ
   V současné době je celý spor ve fázi, kdy se obě firmy vzájemně obviňují. AXA tvrdí, že ZFP vytunelovala speciální účet, kam jí tehdejší Winterthur posílal provize a ze kterého měla platit jednotlivé makléře. Jenže ti žádné peníze kvůli nejasnému systému odměňování v ZFP nikdy nedostali.

   ZFP zase nařkla firmu AXA z neférového obchodního jednání. ZFP dokonce podala několik žalob. Například žalobu na ochranu dobré pověsti. Kromě toho se ZFP u soudu domáhá zrušení dohody o stornu provizí. Tedy té části smlouvy, která umožňuje firmě AXA požadovat nazpět provize za klienty, jež ZFP přivedla do Aegonu.

   Náhrady, které v těchto žalobách požaduje po pojišťovně AXA, činí téměř 80 milionů slovenských korun. Celou kauzu rozhodne až soud. Jisté je zatím jen to, že se Aegon může radovat. Díky této kauze pojišťovna získala slušný počet nových klientů.

   Článek vyšel v týdeníku Euro č. 17/2008.

  • #1661 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Co na to říkají lidé ze ZFP? Nic, buď o tom nevědí , nebo tomu nevěří. Co se vůbec dělo na Slovensku? Jak je možné, že chtěli provize po někom, kdo provize vůbec nedostal? Článek pouze oznamuje to, co se dělo, ale už se nezabývá hlavním problémem. Ředitel ze Slovenska dokonce tvrdil a podal pádné argumenty a důkazy o podvodech. Dokonce se po internetu šiří info. Zrcadlo kde jsou fotografie, různé foto dokumenty atd. Ale opět se to nějak ututlalo a lidé chodí na semináře vesele dal. Docela by mě zajímalo, jestli ZFP svým ovečkám vysvětluje důchodovou reformu tak, jak má. Věřte mi, že lidé nad 35let budou tlačeni do důchodové reformy bez ohledu na příjmu a to v prvním pololetí 2013. Pro koho je důchodová reforma doopravdy výhodná, pokud pominu budoucí ekonomické a politické nebezpečí? Do 35let nadprůměrnými příjmy. Jaké budou provize? V ČR naštěstí pouze kolem 800 Kč za jednu registraci, na Slovensku to bylo až 10 000 slovenských korun, ovšem zprostředkovatele dostali jenom zlomek částky.

   Jak je možné, že ZFP inkasuje od svých lidí více než zprostředkovatele dostali? Podle právníku je to obohacování, což je v rozporu ze zákonem, ale ZFP to dělá vesele dál. Jak je možné, že není ZFP pokutovaná od ČNB? Potkal jsem spoustu lidí, kteří nejsou zapsaní pod ČNB a přitom vykonávají zprostředkovatelskou činnost a jsou podporování manažery. Úsměvné je i to, že ZFP je v AFIZ. Odborná veřejnost na základě špatných členů, AFIZ odepsala.

  • #1662 Odpovědět
   jarda
   Host

   Henry, pošli mi informace na jedlicka.j@gmail.com v prospěch podvedených a okradených spolupracovníků této "firmy".

  • #1663 Odpovědět
   jarda
   Host

   Kriminálníci v akci

   Des | 26. 01. 2012 13:55 | [195.22.50.xxx]

   Diskuzí se obvykle neúčastním, ale neodpustím si nenapsat, že ZFP nemá žádnou úroveň! 2100 kč vyhozených za “školení“ a pozor – přijít někoho “doškolit“ bez upozornění v úterý ve 21:30 hod večer do domu a zároveň co nejrychleji v rámci “školení“ sepsat smlouvu o ŽP – NO kde to jsme?!?! Ano, uznávám, že jsme udělali velkou chybu už jen pro to, že jsme je domu vůbec pustili a hned je nevyrazili !! Jedna věc se jim musí opravdu nechat – člověka zaskočit a vydělat na něm – v tom jsou teda jedničky. Navíc kolikrát že to slíbili, že se ještě ozvou na “doladění“ některých věcí a???… KDE NIC TU NIC a néé děkuji ale s takovými podvodníky už nikdy víc Jen škoda, že jsem si tyto diskuze nenašla o něco dřív, abych zabránila dříve dalším možným problémům se stornem sjednané smlouvy!

  • #1664 Odpovědět
   to je mazec
   Host

   😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 borec na konec s palcem dolů…

  • #1665 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 …..to je něco tebe jardo co?:D …..uplně tě vidím, jak máš z této stupidity radost:D …..no jo, asi neuměli domluvit no:D ……

  • #1666 Odpovědět
   jarda
   Host

   Zuzanka, neblbni, jak mohu mít radost z toho, že negramotní sociopati okrádají a likvidují své spolupracovníky, a jsou po jejich "akademii" i mrtví? Jsem na straně zákonů a práva, a dopřeji jim zákon. TZ 250 a výše.

   Kriminálníci do kriminálu, ne?

  • #1667 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Kdyby byli byli zločinci , tak jsou v kriminále dávno, …..tak si už nehrej na scifi a dělej něco užitečnýho. A pořád tu nebreč, jak tě někdo okradl, kdoví, jak to bylo…..:D …..jestli jsi byl vždycky tak prásklej , tak se ani nedivím, že s tebou někdo odmítl spolupracovat…:D

  • #1668 Odpovědět
   jarda
   Host

   Vydrž a dočkáš se, nemohu dát ostré dokumenty… a převeď si strukturu jinam. Se mnou kriminální živly nespolupracují… jsem na straně zákonů.

  • #1669 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 jo to jsi vlastně říkal:D …..že seš na straně "zákonů"….a že za to nedostáváš ani korunu, ..:D ….by mě teda zajímalo, z čeho žiješ? 😀 ….

  • #1670 Odpovědět
   Lucas
   Host

   Henry, směl bys te mi také poslat nějaké ty usvědčující materiály ZFP? Díky moc – chatboy85@seznam.cz

  • #1671 Odpovědět
   Lucas
   Host

   Souhlasím s Vaší reakcí na příspěvek Z.F.P. Káže zde a přitom se sám chová nemorálně a neeticky…

  • #1672 Odpovědět
   Lucas
   Host

   Plně souhlasím s Vaší reakcí na příspěvek Filipa. Káže zde a přitom se sám chová nemorálně a neeticky…

  • #1673 Odpovědět
   michaela
   Host

   Nezlobte se na mne, ale na Vás by mělo být podáno trestní oznámení za pomluvu. Se Zfp jsem naprosto spokojená, již několik let jsem jejím klientem. A nejen já.

  • #1674 Odpovědět
   jarda
   Host

   Z důchodu, a jsem skromný a dcery VŠ už dostudovaly

  • #1675 Odpovědět
   Mari
   Host

   Tak na pobočce také sedí lidé a prd o tom ví…takže si člověk nepomůže :(. Vl.zkušenost. Vše je o lidech!!!

  • #1676 Odpovědět
   andrea
   Host

   Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak to funguje na tom úvodním semínaři již budu registrovaná u ZFP? nepochopila jsem z vaseho clanku co mel ten pan za prolem jestli si sjedla produkt u nich nebo se uvazal k tomu seminari?
   Předem děkuji za odpověď

  • #1677 Odpovědět
   Bezusch
   Host

   Seš trouba, když Ti stačí pobočka. Tam se nikdy nic pořádnýho nedozvíš a co je pro Tebe nejvýhodnější, Ti samozřejmě nenabídnou. Nemluvě o poradcích, kteří sice mají cedulku na dveřích a třeba i kancelář, ale prodají Ti produkt, který je nejvýhodnější PRO NĚJ, ne pro Tebe (velmi negativní zkušenost se zástupkyní Wustenrootu na Kladně). ZFP jistě nabídnou leší cenu a spolupracují s většinou bankovních domů v ČR, ne s jedním. A že z toho mají provizi? Ty bys něco dělal zadarmo? Pokud vím, 80% provize se vrací pojistníkovi, 20% zůstane v ZFP. Což je fér, protože od poradců ani od přepážek neuvidíš asi desetník. Pro zajímavost: při uzavřeným stavebním spoření na 300000,-, platíš 1% za uzavření smlouvy. Tomu se nevyhneš nikde. Z těch 3000,- se Ti zhruba 1200,- vrátí. Nevím jak Ty, ale já je na ulici nenajdu.
   Bezusch

  • #1678 Odpovědět
   jarda
   Host

   Dovoluji si opětovaně upozornit na fakt, že veřejná propagace organizované trestné činnosti je rovněž trestným činem, že je trestní stíhání podle cca 5 paragrafů trestního zákona /140/1961 S.b./, že jsou mrtví a jejich pozůstalí, že jsou nezákonně těmi evidentními psychopaty /Sološnice – Bílovice – Břeclav/ pronásledováni jejich oběti podvodníky a jejich spolupachateli i z řad spolupracovníků, zaměstnanců a advokátů, a že je tato činnost sledovaná na všech úrovních. ZFP zorganizovalo jeden z největších podvodů v důchodové reformě a hledá naivní a chamtivé sociopatické individua, které takto za ně zaplatí jimi nakradené miliardy. A že jde o souběh dalších závažných tresných činů /vydírání, zastrašování, prostituce, kuplířství, nevyplácení odměn a provizí, nedání statusních symbolů, navádění k zavádění a podvodům…/

  • #1679 Odpovědět
   Bezusch
   Host

   Další zkopírovaný spam z nějakých podobných diskuzí…… To jsem četl již několikrát stejné písmeno po písmenu. A ty jardo (úmyslně píšu malá písmena) jsi na 99% pojišťovák od konkurence, protože to píšeš všude. Já ze ZFP nezastávám, já pouze zkonstatovat fakt.

  • #1680 Odpovědět
   jarda
   Host

   Jsem prvním ředitelem ZFP na Slovensku, podvedený a okradený také manžely Poliakovými a jejich nohsledy, svědkem na policii, soudech a prokuratuře SK/ČR… a naháněný jejich negramotnými retardy po soudech. Čti více, a soudy jsou veřejné. Takže na www soudů jsou termíny… pojednávání podání podvodníků proti vlastním spolupracovníkům, které podvedli a okradli, a chtějí všechny jejich peníze a majetky, a po některých i jejich životy, už i v ČR se ředitel oběsil, tak si na to počkej, je to doopravcy pro každého hluchého, slepého a negramotného chamtivce.

  • #1681 Odpovědět
   Hanka
   Host

   Jardo, jsem v situaci, kdy mi poslali dopis, abych uznala pohledávku za provizi, kterou jsem nedostala a vyhrožují mi, pokud nebudu reagovat do 15 dnů, že ji postoupí advokátovi a budu platit další náklady (600 Kč + 9600 Kč!!!)uf. to je síla…poradíte mi, jak na ně? Dík za zprávu na hali@blansko.net

  • #1682 Odpovědět
   jarda
   Host

   Pošli mi odscanované doklady a obratem gratis pomohu, poslal jsem mail

  • #1683 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   jardo už drž prosim Tě hubu, seš trapnej!!! …..mám sto chutí Tě nahlásit policii, protože to co tady pořád dokolečka meleš, ty odporné lži a pomluvy, to svědčí jedině o tom , že jsi nejspíš uplně zfetovanej. Špiníš jméno společnosti, křivě obviňuješ manžele Poliakovi z krádeží a podobných výplodů tvého chorého mozku a to se nedělá. Tančíš na hodně tenkém ledě. Dej si pozor.

  • #1684 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Jasně souhlasím, jarda (s malým j) plní svými bludy všechna diskuzní fóra. Je nejspíš důchodce narkoman. 😀

  • #1685 Odpovědět
   jarda
   Host

   Posluž si. Mám i veřený blog, jsem i svědkem na soudech a je i precedens. A nezapomeň na trestní zákon /140/1961 S.b./, není to sranda takto mi veřejně vyhrožovat… IP bylo zaznamenané…

  • #1686 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   jardo, twl prober se, že veřejně vyhrožovat:D 😀 ……přečti si pár svých výplodů a pak si to srovnej v té tvojí zfetované palici, kdo komu tady vyhrožoval:D 😀 ….ty s tím tvým "IP bylo zaznamenáno" …:D 😀 😀 …………bože, ty máš vážně IQ uplně na bodu mrazu… 😀 😀

  • #1687 Odpovědět
   Jitka
   Host

   Před několika roky jsem si přes poradce ZFP uzavřela životní pojištění. Poradce mi vykládal, že ZFP má speciální smlouvy a programy pro klienty, protože uzavírají hodně smluv, tak je to takový "bonus". Že takhle budu mít podmínky smlouvy daleko lepší než bych měla i přímo u pojišťovací společnosti. Teď, po několika letech placení pojistného, jsem zjistila, že například u vážných chorob mám asi polovinu nemocí, než je běžné u stejných pojištění stejné společnosti. Takže ty jejich bonusy, jsou drahé smlouvy, kde ve finále nejste pojištěni na nic. Dále jsem zjistila, že můj poradce už není aktivní a proto mě tedy nemůže informovat o novinkách… to je ten servis každé dva roky… Takže jdu předělávat smlouvu přímo k zástupci pojišťovny a hlavně už neposlouchám řeči jako "přece bych ti neradil špatně". Tykání bylo na místě, znali jsme se několik let.

  • #1688 Odpovědět
   jarda
   Host

   Je tu doopravdy jen jeden malý problém – řádí tam dva retardovaní vesničtí sociopatičtí vidláci – prostitutka se svým pasákem, a potom vošoustovic kolokvium prostitutek /harém/, které dává jako úplatek dalším chamtivým blbům, i jejímu kuplíři, aby nemusel dělat ty trapné pohyby s nehezkou nadrženou a zjevně i dementní a přesto namyšlenou vesnickou poběhlicí a mohl se věnovat přítelkyni někoho z rodiny, potom ji předat dalšímu vidlákovi a stanovit si s ním diagram obšťastňování… WIDLE, to je věc. Chytli burana vydávajícího se za notáře pro milenku, a kdo teď ji bude obšťastňovat… tak to je na soudě, a bude sranda. A zatím se vtírá do jejich "podnikání" – takže asi i další z harému?

   Dokukmenty na soudech, veřejně přístupné.

  • #1689 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Je ZFP podvod?

   Samotná společnost tvrdí, že ne a hájí se na svých stránkách zde http://www.zfpa.cz/o-spolecnosti/zfp-a-podvod/

   Problém je ten, že samotná společnost podává argumenty, které nevyvrací podvody. Argumenty jsou směšné a bohužel společnost se nikdy oficiálně nevyjádřila k podvodům, které se vyskytly především na Slovensku (důchodová reforma). Firma jako taková podvod není, to snad ani nejde. Jde o vnitřní problematiku firmy. Kdo zná časovou historii firmy a lidi, kteří tam pracovali, tak ví, že ZFP od počátku špatná nebyla, ale finanční trh se neustále zdokonaloval a především vedení ZFP svým postojem a svojí nenažraností učinila kroky, které zanechaly za sebou pohromu i lidské oběti o kterých se na internetu taky můžete dočíst.
   Nebudu zde psát o podvodech o nichž se píše, to nechám bývalým manažerům a ředitelům této společnosti, ale dovolte se vyjádřit k argumentům, které tato společnost uvedla na svých stránkách.

   Zfp: Copak by mohla společnost tak dlouho existovat, kdyby prováděla podvody?
   Pravda: Proč ne? Jsou společnosti s delší historii a jsou známe svými podvody. Historie není vizitka kvality. Navíc nikdo netvrdí, že ZFP prováděla podvody již od počátku založení.

   ZFP: ZFP akademie má navíc zastoupení i na Slovensku a to je dalším důkazem, že v této společnosti nejsou dovoleny žádné podvody.
   Pravda: Velmi zábavný argument, právě na Slovensku byly zaznamenané největší podvody soudem řešené a ne jenom soudem.

   ZFP: ZFP akademie spolupracuje s významnými institucemi jako jsou ČSOB, KB, Česká spořitelna, Allianz, atd., které by žádné podvody nedovolily.

   Pravda: ZFP je zapsaná pod ČNB jako pojišťovací agent. Finančním institucím je úplně jedno jestli ZFP má na krku nekalé praktiky, jde o obchod . Finanční instituce nehlídají své externí sítě, od toho by měla být ČNB. ZFP svým tvrzením poškozuje dobré jméno pojišťoven, které s tím nemají co dočinění. V ČR zaniklo už mnoho pochybných společností, které dělaly pro významné finanční instituce. Může pro ně dělat kdokoliv, jakákoliv firma a nikdo se jich nebude ptát jaké mají úmysly, nebo jakým způsobem vykonávají svojí činnost a vůbec je nezajímá jestli dodržují zákony.
   Dále společnost tvrdí, že negativní komentáře píší pouze ti, kteří na semináři nebyli. Pravda je ta, že negativní příspěvky píši samotní klienti a dokonce samotní manažeři a ředitelé z této společnosti.

   Dále Vám společnost dala možnost se zeptat přímo zakladatele společnosti, bohužel pokud jste se zeptali na podvody, byli by jste smazání. Takže se zanechaly pouze dotazy pozitivního charakteru.

   Až společnost veřejně vyvrátí podvody o kterých se veřejně debatuje na internetu a vyvrátí i pádné důkazy, veřejně se omluvím za tento komentář. Ale nic takového nečekám, protože firma nikdy tak neučinila a ani neučiní a dobře ví proč.

  • #1690 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Více na http://blisty.cz/art/61327.html

   V závěrečných titulcích jsem se dočetl, že pořad nevyrobila sama ČT, ale pro ČT ho vyrobila firma K.A.Production.

   Zašťoural jsem trochu víc a vykulil oči. Sponzorem cyklu je firma ZFP akademie a.s., která se zabývá poradenstvím v oblasti spoření a pojištění!

   Šéf K.A. Produciton, Karel Arbes, sám přiznává osobní vztahy s Vladimírem Poliakem, zakladatelem ZFPA.

   Firma ZFPA je kontroverzní. Školí finanční poradce na základě tzv. Multi-Level Marketingu. Poradcem se tak může stát kdokoliv po absolvování víkendového kurzu. Jak varuje tisk, výsledkem je tak mimořádně nízká kvalita poradenství.

   Přes špatnou pověst vykazovala ZFPA v minulých letech miliardové obraty, největší ze všech podobných firem v ČR.

   K.A. Production spolupracuje také s patrně největší českou PR agenturou AMI Communications. Pohled na případové studie této agentury ukazuje, že se často jedná o „vzdělávací“ pořady, které mísí užitečné informace s propagací zájmů klienta. Výsledkem je smazání hranice mezi objektivní publicistikou a reklamní kampaní.

   Nemám pochyby, že cyklus Suma sumárum přináší divákům užitečné informace a může finanční gramotnost zvyšovat. Stejně tak je nepochybné, že přinejmenším díl pojednávající o odchodu do důchodu, přináší polopravdy a emoční manipulaci (strašení), které pomáhají prodávat penzijní finanční produkty. Nejvtipnější na tom je, že ČT za takový typ reklamy platí, místo aby za ni zaplaceno dostala.

   Cyklus Suma sumárum zaštiťují známé osobnosti z oblasti ekonomie, jako je např. prof. Jan Švejnar. Vědí tyto osobnosti, kdo cyklus sponzoruje?

  • #1691 Odpovědět
   Juraj
   Host

   To lidé podepisují první až druhý den po semináři. Jak někdo může tvrdit, že smlouva nikoho nezavazuje????????? Na takového člověka bych podal žalobu. Doporučuji smlouvu přečíst, pak pochopíte. Je tam spoustu omezení, podmínek a ještě více pokut.

   Konkurenční doložka
   ZFP využívá opět velmi širokou, ale jednoduše formulovanou, konkurenční doložku. Pokrývá celé území ČR na dobu 12 měsíců.

   Smluvní pokuty a sankce
   Nejvyšších pokut se chtějí domáhat společnosti ZFP Akademie a OVB. ZFP Akademie má sankce za jednotlivé porušení smlouvy od 15 tis. Kč do 1 mil. Kč, OVB dokonce od 500 tis. Kč do 1 mil. Kč. „Toto je absurdní a nepřiměřené ustanovení smlouvy,“

   Rozhodčí doložka!!!!!!!!!!!!!
   Rozhodčí doložka přenáší případné spory mezi poradcem a finančně poradenskou společností na rozhodce. Tím může být prakticky kdokoli a jeho rozhodnutí je závazné – na základě jeho rozhodnutí lze provést i exekuci. Čím více oblastí smlouvy je přenášeno z kompetencí soudu na rozhodce, tím je smlouva rizikovější.
   Rozhodčí doložka ZFP Akademie je tvrdá. Rozhodce si zvolila pouze společnost a může rozhodovat o veškerých majetkových sporech, které mohou ze smlouvy vyplynout. Týká se tedy i smluvních pokut a penále!!!!!!!!

   Celkové hodnocení
   Nejhoršího hodnocení se dostalo smluvám se širokými konkurenčními doložkami a vysokými smluvními pokutami – OVB (4) a ZFP Akademie (5).

  • #1692 Odpovědět
   Jelimán
   Host
  • #1693 Odpovědět
   Dr. ZFP
   Host

   Čekal jsem zde nějakou odbornou debatu kde bych se i přes své znalosti mohl dozvědět něco nového.
   A koukám ,že to tu je zase jen tlampárna jednoho naštvaného neúspěšného chudáka. Který to se snaží zamořit český internet svou ubohostí zastřenou na své největší slabosti. A když ho zakážou na jedněch stránkách tak opruzuje jak trn v prdeli někde jinde.
   Sám paní Zuzanu nemám rád. Za to co mi řekla na manažerské akademii ji pravděpodobně nikdy neodpustím. Nicméně to co tu píšete o ní je hnus.
   Naštestí ZFP není firmou jednoho člověka a vzhledem k tomu, že v ZFP je opět zpátky duch firmy bude tato opět vzkvétat za podpory mě a mého týmu.

  • #1694 Odpovědět
   Juraj
   Host

   A kdy začnete dělat kvalitně? Není Vám hloupé to, že konkurence již učinila kroky k lepšímu a ZFP je stále považovaná za retro firmu? Ale určitě zastáváte názor, že v jednoduchosti je síla, bohužel finance jednoduché prostě nejsou. Duplikujete ty nepravé, ale jednou na to dojdete, ostatně jako všichni kolegové, kteří dnes pracují pro konkurenci za mnohem vyšší provize a kvalitnější práci. Poradci si už z toho dělají legraci.

  • #1695 Odpovědět
   Dr. ZFP
   Host

   A vy si opravdu myslíte, že peníze jsou složité? Opravdu tomu věříte?
   Možná to je důvod, proč se vám nedaří v oblasti financí jak byste potřeboval nebo chtěl. Peníze jsou jednouduché. Je jen touhou ekonomů a dalších lidí to co nejvíce zesložitit běžným lidem.
   Nevím za co tu "bojujete", ale je mi jasné, že do úspěšného spokojeného člověka, který může jít příkladem máte hodně daleko.

  • #1696 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Peníze složité nejsou, ale finance ano. Jste hlupák když to tak zjednodušujete. Opravdové odborníky přes finance znám 3 a to ve finanční sféře působím 7let. Některé kvalitnější firmy se o to pokouší a jsou na dobré cestě. Není to o nějakých retro produktech, jako je penzijní připojištění, nebo st.sp. není to o žádné vaši kombinaci ani o nějakých exkluzivních produktech. Pochopte, že když prodáte životní produkt, tak to není o tom, že tam bude mít klient jednou možná peníze. ZFP učí lidi strkat peníze do retro produktů, které jsou rozšířené v ČR jako mor. Navíc pro Vaší informaci, ve světě lidé investují do vlastního portfolia, ZFP učí lidi strkat peníze do cizího. Je mi jasné, že tomu nerozumíte a proto bouchejte a vydělávejte peníze na úkor lidí, jednou Vám poděkují. Určitě se těšíte na důchodovou reformu, na důchodovou reformu se těší pouze zloději a méně informovaní lidé.

  • #1697 Odpovědět
   jarda
   Host

   Pro individuum titulující se "Dr. ZFP" to doopravdy není problém. Tipuji to na osadníka s nedokončenou 7 třídou ZŠ, protože ani netuší, že titul Dr. neexistuje a že ho používají řízením strany paraziti z dob dávno minulých, a často bez maturity, RSDr…

   Na odbornost ve financích je doopravdy potřebné nejprve střední odborné ekonomické vzdělání, potom VŠ ekonomického směru, letitá praxe v oboru, což žádný blb ze ZFP nemá, ani majilelé a neschopáci praktizující sexualharašnent rozličného uspořádání, i s přítelnyní synovou předanou dalšímu psychopatovi vydávanícím se za notáře, a kuplířem zjevné poběhlice veřejně ventilující manželovu nevěru…

  • #1698 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Ale Jardo, finance přece nejsou složité, tak jak zde píše odborník přes finance ze ZFP:-) Oni vnímají pouze provize a všechno ostatní přece není důležité…

  • #1699 Odpovědět
   jarda
   Host

   Jasně, a kdo se nenechá zastrašovat a vydírat, tak toho nechají zlikvidovat, že Vladimíre, Jarmilo, Dito, představenstvo…

  • #1700 Odpovědět
   Marek
   Host

   Prosím Vás lidi, nevěřte tomu co tu píše ten Jaroslav Jedlička. Kdysi byl na semináři společnosti ZFP, to ano, ale nedokázal se prosadil a uspět a navíc krátce na to se regulérně zbláznil a od té doby již po 7 let je jeho životním smyslem zakládat a živit lživé fóra o této společnosti.
   Bohužel díky tomu, že byl kvůli své diagnóze zbaven svéprávnosti ( cituji ze spisu odborného psychiatra : paranoidní psychóza, nadprůměrně inteligentní,není fyzicky nebezpečný, trpí přeludy, že se stal obětí komplotu… ) a nemůže být stíhán, musely být všechny trestní oznámení na jeho osobu pozastaveny. Takže ve výsledku si tato ztroskotaná osoba, nebohý blázen a lůzr, žijící ze sociálních dávek našich slovenských spoluobčanů krátí své dlouhé dny užíváním psychofarmak a psaním hloupostí na internetu.
   Opravdu vznešený život…

  • #1701 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Myslíte Jaroslava Jedličku bývalého ředitele ze Slovenska, který zde píše? Je těžké se někde prosadit, když Vám strkají klacky pod nohy:-) Proč to co píšete nenapíše veřejně i ZFP??? Proč ZFP nechce podvody vyvrátit??? Všichni, kteří mají špatné zkušenosti jsou blázni a neúspěšní lidé, chápu:-) Tady nejde jenom o p. Jedličku, je spoustu lidí, kteří si stěžují na jednání této firmy. Kolega musel dokonce povolat právníka, protože ZFP žádala 1000 000,- pokutu a věřte, že kolega blázen nebyl:-) Poškozených bylo mnoho, naštěstí smlouva, která se podepisuje není až tak platná jak se tvrdí a je možné ji napadnout. Co Vám říká důchodová reforma? Proč se o tom nikdo nechce bavit? Samotní lidé ze ZFP, tvrdí že společnost oslabuje. Spoustu úspěšných lidí odešlo a pracují pro konkurenci. Kdy Vám to konečně všechno dojde???

  • #1702 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Ano, Marku, přesně tohle jsem si myslela. Každý rozumný člověk , který si to tu přečte, si udělá jasný obrázek….

  • #1703 Odpovědět
   jarda
   Host

   Marku, jsem vzdělaný i v oboru psychologicko – psychiatrickém…

   Pozývám všechny na veřejné soudní konání na den 16.4.2012 do Košic v 11.00 na soud Košice 1, budu tam osobně a pochybuji o tom, že tam bude ten vesnický pasák se svojí štětkou a jejím kuplířem… jedině jejich pomatený "advokát", který provozuje z panelového bytu několik firem, asi i ze záchodu…blb "MGr"
   mail: jedlicka.j@gmail.com tel: +421903902857
   Berte i kamery a novináře a TV, bude sranda…

  • #1704 Odpovědět
   jarda
   Host

   Všsk přijeď také na soud Košice I 16.4.2012 v 11.00, ale debilci z představenstva a majitelé tam nebudou, nebyli na soudech nikdy, bojí se kriminálu, který je na druhé straně soudu…

  • #1705 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   No jasně Marku, 😀 copak Vy Marku nevíte, že jarda je ten nejvzdělanější z nejvzdělanějších?? ….:D je strašně vzdělaný v oboru financí, psychologie, psychiatrie a bůhví, v čem ještě…:D myslím, že na něj nikdo z nás nemá…:D……nene:D ….

  • #1706 Odpovědět
   Marek
   Host

   Juraji odpovím vám pěkně po pořadě:

   Ano myslím tohoto Jedličku.
   V ZFP vám nikdo klacky neháže, pokud si je pod nohy nehážete sám. Myslím, že toto víte velmi dobře, proto tam máte toho smajlíka.
   Zfp nechce podvody vyvrátit protože nebyly žádné prokázány.
   Všichni nejsou blázni, ale konkrétně chudák Jary ano.
   Stěžovatelé budou vždycky… Statistiky uvádí že pouze 5 % uspěje všichni ostatní tvoří skupinu, která si ráda stěžuje
   Kolega dostal pokutu jen tak nebo něco provedl?
   Jestli někdo má potřebu napadnout smlouvu ať to udělá nebo ať ji nepodepisuje.
   Co mi říká důchodová reforma? Asi to že bude a že je to příležitost, kdo chce at ji využije kdo ne at sedí doma a sleduje Novu, nic víc nic míň.
   Opravdu nemám pocit, že se o tom lidé nechtějí bavit.
   Pokud srovnáme čísla z výročních zpráv je těžko prokazatelné , že by společnost oslabovala, ale samotní lidé tento pocit mohou mít, když se flákají…
   Fluktuace bude vždycky, k ZFP přišlo také spousta lidí od konkurence.
   Pravděpodobně nedojde. Nevím co mi má dojít :-))
   Tato odpověd není do diskuze nemusíte na ni odpovídat. Jen věřím, že oceníte, že jsem vám věnoval čas.

  • #1707 Odpovědět
   Marek
   Host

   Jaroslave,odkud my se známe, že mi tak samozřejmě tykáte?
   Jinak jste mě nasral, že jste mi to o tom soudu sdělil až tak pozdě, Teď díky tomu, že jsem dostali od ZFP nějaké bonusy tak jedu do Alp ještě za sněhem, už to máme zaplacené. Tudíž v pondělí se nemohu zúčastnit. Udělejte to prosím za mě. Je to velká škoda. V Košicích jsem ještě nebyl, mohl to být pěkně strávený den. Mohli jsme se setkat a udělat spolu rozhovor a přípravu na publikaci: "Kdo je Jaroslav Jedlička? Fakta nebo fikce?" Tuto publikaci by poté měl dostávat každý nový účastník semináře k nebo ještě lépe místo knihy Nejbohatší muž v Babylóně. Protože to co říkáte by měl každý slyšet a ihned po semináři by měl mít možnost přidat se k vám a zahájit další trestní stíhání 🙂

  • #1708 Odpovědět
   jarda
   Host

   Na netě se nevyká, a ostatně by bylo trapné říci někomu "Vy vole", ne?

   Jednání soudů je veřejné a ta zločinecká firma jich má dost, a Google funguje i pro burany, ne? A sněhu je dost i v kriminále, a lopaty také mají, ne?

   Na knihu nemáš s těmi psychopaty z lontu, ne? Jedině na téma "Přitroublý blbeček ze Sološnice s prostitutkou" a jiné blafy… jak okrásat bližní své a ještě se jim veřejně vysmívat se svými negramotnými chamtivými burany na netě… akademiku bez maturity, tuhláři /truhlíku, osadníku/.

   Jak se do hory volá…

  • #1709 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Hezky……..souhlasím s Vámi, podvedeni se cítí akorát hloupí lidé, kteří si mysleli, že když navštíví seminář, tak jim pak někdo bude sypat penízky bez práce. Seminář není jen o možné pracovní příležitosti pro lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat, je pro všechny. Našim cílem je motivovat lidi, aby dokázali sami rozumně přemýšlet o svých penězích a aby měli hlavně neustále dostatek čerstvých informací, díky kterým mohou ušetřit něbo vydělat.

  • #1710 Odpovědět
   jarda
   Host

   Máš problém, "soudružko", přijet na soudní jednání 16.4. do Košic?

   Budeš to mít z prvé ruky a se záznamem /nahrej si to/… a uvidíš, kdo jsem – nejsem ani promiskutní vesnický vidlák, a ani pasák…, nelžu, nepodvádím, nesmilním, nekradu… a nejsem ani ze Sološnice, Břeclavi, Bílovic, Vodňan. Jsem jen obyčejný člověk, který má alergii na psychopaty, pasáky, štětky a podvodníky, a dopřeji těmto spravedlivou odměnu ze zákona. Přijeď, a bude i Tobě přáno… /paragraf 250 TZ a výše/. Stačí Ti lístek jednosměrný – do Košic…, zbytek bude zajištěný Tvými pomluvami na fóře. A doprovodím.

   Okresný súd Košice I

   Štúrova 29
   PSČ: 041 60
   Obec: Košice I
   Tel. číslo: 055/7269111
   Fax: 055/7269420

   JUDr. Čiževský Miron

   Konanie o 11.00 16.4.2012

   //www.justice.gov.sk/Stranky/Pojednavania/PojednavanieZoznam.aspx

   16.04.2012 11:00 123 20C/186/2007 ochrana dobrej povesti právnickej osoby – predbežné opatreni

  • #1711 Odpovědět
   Marek
   Host

   Zuzano já jsem opravdu nevěděl, že je Jarda až tak vzdělaný. Že je vzdělaný a chytrý to jsem věděl a nepochyboval. Nicméně až tak a v tolika oblastech, to je úžasné. Možná bychom ho měli deportovat do české republiky a dát ho na hrad 🙂
   No rozhodně je o několik levelů výš než já s inteligencí. Protože já číst umím, ale z porozumění Jardových textů bych ve škole dostal za 5, protože nikdy pořádně nevím o čem se to vlastně točí. Je to jak hlášení od nějaké vyšší duchovní bytosti 🙂
   A Jaroslave na každou svini se vaří voda tudíž i na Vás. A doufám, že hned v pondělí půjdete pod ostrahu. A i kdyby ne, my se od Vás zastrašovat nedáme!

  • #1712 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   😀 ….no já se s ním také rozhodně rovnat nemůžu, vždyť jsem jen "dealer" od ZFP :D, 8 vysokých škol (nebo kolik vlastně:D) jako jarda sice nemám, ale už teď jsem si jistá, že na stáří nedopadnu tak zoufale, jako ty jardo. Já na sobě totiž tvrdě pracuju a jedině díky ZFP jsem za tu dřinu kvalitně placená. Já se nebudu spolíhat na státní důchod, natahovat ruce a stěžovat si na všechno okolo, jako ty. Tak se už prober a uvědom si, že tento tvůj "boj za spravedlnost" je ubohá špinavá trapárna. Každý si za svoje štěstí může sám. I ty!….

  • #1713 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Milá Zuzanko a Marku, je vidět, že opravdu nečtete a nemáte žádný přehled o tom co se děje. Doporučuji se zaregistrovat na stránkách poradci sobě a pokuste se tam obhajovat ZFP, dostanete takový kartáč, že si to za rámeček nedáte. Možná právě tam pochopíte o čem je poradenská činnost. Tam máte možnost se bavit s odborníky s dlouhou praxi.

   Která konkurence přešla do ZFP? ZFP, že platí dobře? Mám Vám zde ukázat, jaké jsou provize u konkurence? Mám Vám ukázat, jakým způsobem dělá konkurence servis? Mam zde udělat zpětnou vazbu toho, co ZFP dělala? Proboha jste opravdu tak neinformovaní?

   Můj kolega nic neudělal, odešel kvůli tomu, že chtěl dělat opravdové poradenství a už nechtěl kopat za značku, které se nedá věřit. ZFP ho nechtěla pustit a vyhrožovala 1000 000,- pokutou a podotýkám, nebyl jediný. Bohužel ZFP smluvními podmínkami drží každého a to i toho, kdo je na 1pozici. Jaký máte názor na zavazující smlouvu?

   Asi ani netušíte, kolik lidí odešlo. Pozastavení provize, vyhrožování bylo na denním pořádku. U storen chtěli více, než samotní poradci dostali – to je porušování zákona.

   Jaroslav by Vám měl poslat některé vydání zrcadla, ale Vy si to zase přeberete podle svého.

   Co se týče důchodové reformy, tak podle toho co jste napsal, dokazujete svoji neinformovanost a necháte se ovlivňovat firmou, která se na důchodovou reformu vyloženě třepe a zneužívá důchodovou reformu jako lákadlo. Jestli potkáte mého klienta, poletíte hlavou ze schodů a to si nedělám srandu.
   Podporujte nesmysl a vydělejte si na důchodové reformě, pokud budete mít oprávnění, protože PPZ Vám stačit nebude. Vy to budete svým klientům vysvětlovat. Dá se to dělat daleko lépe, přitom nemusíte podporovat takový nesmysl jako je důchodová reforma a můžete na tom vydělat i mnohem více, ale Vy asi rádi posloucháte naše nejvyšší a necháte se uspokojit pozitivní kampaní.

   Když si vezmeme výroční zprávy, tak je právě evidentní, že společnost oslabuje, stačí se podívat, kde se penízky nahonily. Navíc výroční zprávy dokazují i to, že kombinace není využívaná tak, jak se tvrdilo. Chcete snad, abych Vám zde ten důkaz předvedl???

   Marku, nevíte ani 1% toho co vím já a proto Vaše příspěvky jsou přinejmenším zábavné. Z koho si lidé dělají srandu je právě ZFP.

   Sjednáváte ještě IŽP na investice, nebo už to směřujete do nemovitosti – Slovensko?
   Co budete bouchat teď, když PF budou zregulované a provize bude max. kolem 870,- pro Vás tak 400,- ?
   Pořád si firma myslí, že je PF Aegon nejlepší?
   St.sp. už taky moc nejede, že?
   Co produkty na důchod (IŽP), ještě frčí?

   Ta vaše odbornost je k smíchu.

  • #1714 Odpovědět
   jarda
   Host

   Nic si z toho nedělejte, ta lůza mně nahání už dlouhé roky, a stále na rozdíl od jiných jimi uštvaných žiji…

   Zájem i dění ve vícerých oblastech pouze odkrývá netušené a neznámé, a vede spíše ke skromnosti a úctě k životu, a nevede k hromadění majetku a okrádání jiných lidí a také k vulgárnostem na fórech kriminálními chamtivými nenažranými živly.

   Pomoc, to lidé potřebují, a nezištnou o to více.

   Smysl života někteří nepochopí nikdy. Podstatou vzdělání je třeba i zjištění Sokratovské – "Vím, že nic nevím"

  • #1715 Odpovědět
   jarda
   Host

   Někdy je to těžké a chamtivost se přenese i do okrádání těch nejbližších, a o tom tato "firma" je. Rodině každý věří, a proto je to také tak nebezpečné. Zkušenost //www.upnito.sk/subor/4a82292b21543d8f6e12f65c90001354.html zrcadlo 7. Málokdo pochopí, e jo chce podvést a okrást jeho nejbližší. A to i přes falt, že nejvíde problémů a vražd je právě v rodinách – i kvůli třeba půlmetrovému pozemku… závist a nenávist.

  • #1716 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Juraji a jardo v jedné osobě 😀 …za prvé, nejsme ani tak poradci, jako zprostředkovatelé, to je dosti zásadní rozdíl.Což ovšem neznamená, že bychom se nesnažili svoji práci dělat dobře a o své klienty se starat s nejlepším vědomím a svědomím.
   Co se týče toho, jak ZFP platí…..já jsem naprosto spokojená ,vydělávám si slušně a práce mě baví, takže nevidím důvod, proč bych si v tomto ohledu měla na něco stěžovat.
   A k důchodové reformě mám informací víc, než vy si myslíte, samozřejmě vím o tom, že zprostředkovat 2.pilíř můžu pouze se smluvním vztahem SVZ (OS)….ale lidem nic nezatajujeme, mají příležitost si na tom vydělat i jako tipař. Je jasné, že důchodová reforma u nás nebude taková, jako na SLovensku, ale příležitost to je. Záleží na každém, jak ji využije nebo jestli ji vůbec využije.
   Takže se starejte o sebe a věnujte svůj čas něčemu užitečnému, protože to, o co se snažíte na všech diskuzních fórech , je pouze zoufalství a jste směšný jardo …:D

  • #1717 Odpovědět
   Juraj
   Host

   To, že nejste poradci, ale zprostředkovatelé vím, jen Vaši kolegové píši něco jiného:-) Dokonce někteří tvrdí, že je ZFP makléř, což je lež. Asi vaši kolegové mají jiné informace. Jste spokojena za almužny? Tak to Vás opravdu obdivuji. U mě začátečník dostává jako u Vás manažeři na pozici 5:-) A zkušený poradce jako u Vás ředitelé na pozici 8,2. a jednorázově! + příspěvek na kancelář a další bonusy. Když jste tak informovaná tak určitě víte o nevýhodách tohoto paskvilu (důchodová reforma). Ale Vám to nevadí, protože vám jde jenom o peníze. A co budou dělat vaši tipaři? Četla jste zrcadlo? Aby jste neskončila stejně. Zuzanko, co jste Vy a ZFP udělali proto, aby MF snížila nákladovost II pilíře? Konkurence bojovala a dokázala nákladovost snížit. Pouze si hrajete na to, že lidem chcete pomáhat. Na jednu stranu tvrdíte, že se státu nedá věřit a na druhou stranu podporujete jeho kroky, které jsou nesmyslné. Jiné státy od toho už dávají ruce pryč. 80% lidí nechce důchodovou reformu, firmy se chystají proti kampaní a věřte, že bude těžké vydělat. Doporučuji helmu a chrániče:-)

  • #1718 Odpovědět
   Marek
   Host

   Zuzko,
   no je to ubohé, být pouhým dealerem… 🙂
   Ale i takové kapacitě jako je samotný Jarda trvalo roky než se vyšvihl na vrchol všech spamerů a učinil spravedlnosti zadost. Myslím,ale určitě,že můžeme ocenit odvahu s jakou do toho šel (nebo nedostatek rozumu), že se jen tak nenechal zastrašit a trapně spamoval dál a dál co to jen šlo.

  • #1719 Odpovědět
   Marek
   Host

   Juraji, vy jste Jardova pravá ruka?
   A za koho vlastně kopete? Tipuji Partners…
   Mě přijdete docela omezený ve svém myšlení když pořád napadáte nabídku konkurenční společnosti. Zkuste si zajít do autosalonu Mercedes a vyptávat se jestli si myslí, že Mercedes je nejlepší, že vy jste oproti nim borec protože kdybyste chtěl tak prodáváte Dacie. Poplácají vás jistě po rameni a řeknou, že jste borec. haha
   A když jsou programy o kterých píšete špatné (stavební spoření, penzijní přip., životní programy) Co nabízíte vy? Který PF je podle vás nejlepší? Nebo jste jeden z té pokrokové společnosti Ertrag?
   Juraji připadáte mi jako někteří moji (bývalí) kamarádi ti také věděli a vlastně ví všechno akorát nic neudělali kromě toho, že vedli chytré řeči,
   A i kdybych, jak říkáte četl, prohlédl ap. Myslíte si, že půjdu dělat k nějaké trapné konkurenci jako je Partners, OVB, AWD , Fincentrum ap. ? Jste normální!?!
   Nedávno jsem potkal lidi – nováčky z Partners a byly docela překvapeni jak funguje výplata provizí, že oni ze své práce ještě neviděli ani korunu.
   Vy asi nevíte kolik peněz kromě standardních provizí dostávám jako bonusy pro sebe a pro kancelář.
   Na co jste vlastně naštvaný? Že vám někdo ze ZFP zrušil klientovu smlouvu a vy jste měl storno? Já lidí, z OVB a ap. společností, kteří mým klientům zrušili smlouvy snad ani nespočítám. A to se nebavím o tom, jakých lží a výmyslů k tomu použili.
   Vůbec mi uniká co je vaším cílem?

   Možná byste měl popřemýšlet sám nad sebou a spíš než dokola opakovat něco co se vás netýká a co nemůžete změnit začít něco dělat a pracovat na sobě na svých cílech ať je z vás úspěšný člověk a máte nějaký přínos pro společnost.

  • #1720 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Já si nemyslím, že můj příjem je almužna 😀 …..upřímně, neznám moc lidí v mém věku, kteří by si vydělávali tolik, co já. Ale rozhodně nemám potřebu se ani s nikým srovnávat a zjišťovat, jestli bych náhodou někde neměla víc. Jsem spokojená a po několikáté opakuji, že práce u ZFPa mě baví, jsem přesvědčená, že to, co děláme, je pro lidi přínosné. Vy nás tu neustále kritizujete za to, jak nám jde jen o prachy, ale obratem si protiřečíte, že děláme za almužnu…:D …….upřímně, já pracuji, abych si vydělala, vy pracujete(teda jestli vůbec pracujete) proč?…..taky pracujete zadarmo , jako jarda:D ….jen pro "dobro" lidstva?: D:D ….takže na vás taky děláme my? daňoví poplatníci?:D …..no tak aspoň nedržkujte a buďte rád, že na vás děláme.

  • #1721 Odpovědět
   Marek
   Host

   Zuzko, k tomu není co dodat. Jen snad mohu potvrdit, že lidé kteří tvrdí, že peníze jsou špatné a lidi, kteří chtějí peníze také, tak na ty je potřeba si dát zvláštní pozor. Protože těm jde o peníze nejvíc ze všech. A příklad? Moje bývalá přítelkyně mi to strašně vyčítala, že dělám za provize a dokonce to chci po ostatních, aby i oni si vydělali něco navíc, když ona je ta správná a pracuje za pár peněz ve státní správě. A když jsem ji nedávno potkal tak první a vlastně jediné co ji zajímalo jestli jsem po tátovi něco podědil a hlavně kolik . KOLIK ?!!!
   Je to k smíchu.
   A celé duo Juraj -Jarda také

  • #1722 Odpovědět
   Juraj
   Host

   S konkurenci se normálně bavím, ale ZFP není konkurence:-)
   Marku, nejsem u Partners, ani u žádné podobné firmy. Jsou to sice daleko kvalitnější firmy než je ZFP, ale neuznávám firmy, které mají postavený systém na vymývání mozku. Budete se divit, ale nepotřebujete mega velkou firmu k tomu, aby jste svoji práci dělal kvalitně a za mnohem zajímavější provize. Smlouvy od ZFP se krásně napadají, jsou sjednané naslepo. ZFP nepoužívá žádné plánovací software. Dokonce už i pojišťovny – interní síť začíná používat pojistné plány. Ertrag je další společnost pro naivní obchodníčky -chudáci klienti.

   Netvrdím, že jsou vyloženě špatné (stavební spoření, penzijní přip., životní programy), problém je ten, že je prodáváte jako rohlíky. Stavební spoření zažilo regulace, právě kvůli firmám jako je ZFP. Penzijní připojištění sjednáváte mladým lidem, což je ubohost a jestli neznáte jiné řešeni, tak jste prostě neinformovaný. Životní produkty jsou vhodné pouze na rizika, ne na investice, tak jak se u Vás prodávají. Co nabízím? OPF,CERTIFIKÁTY, FF, ZF, ETF vše dle investičního profilu. Životní produkty u kterých klient nepociťuje provizní zátěž. Někdy i IŽP na rizika pokud není jiné řešení. Penzijní připojištěni nenabízím, je mnoho důvodů, chcete je znát? Pokud bych neřešil PF do hloubky, tak zatím nejlépe vypadající fond je od Allianz, nemá velké náklady a je v tomto směru nejstabilnější, připisuje dlouhodobě čisté výnosy. Aegon připisoval umělé zhodnocení, velká nákladovost, uváděl zprostředkovatele a klienty v omyl atd. Ale pochybuji, že Vám to něco řekne.

  • #1723 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Zuzanko, nejste moc chytrá. ZFP inkasuje pohádkové provize a Vám platí almužnu. Jiné společností inkasují menší provize od finančních institucí, ale vyplácí poradcům daleko vyšší provize. Je rozdíl dostat za vlastní produkci 50 000,- nebo 100 000,- za mnohem kvalitnější a přínosnější servis. Kolik musíte vydělat, aby jste se dostala na pozici 8,1 tady teprve začínají slušné provize. Kdy se na tu pozici dostanete a kolik Vám společnost vezme za vaší práci? Raději nepočítejte, je to hodně. Plníte sny firmě, ne sobě. Pracuji za peníze, ale můj servis s vaším servisem se nedá srovnávat. Kdyby jste poznala jinou práci v jiné společnosti za mnohem vyšší provize, psala by jste jinak. Ale věřte mi, jednou všechno pochopíte.
   Shrnutí: Děláte nekvalitní servis za nízké provize, lidé Vás nemají rádi a píše se o Vás jako o nemoci, ale jste spokojená. Co dodat, nechápu Vás.

  • #1724 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Milej Juraji, tak je tu potom jasné, kdo jde jenom po těch největších penězích..jste to vy! ale uvědomte si, že všichni lidé nemají tolik peněz, aby Vám je mohli narvat do dlouhodobých investic!!!…pro lidi, kteří žijí téměř od výplaty k výplatě, jsou např. takové penzijní fondy ideálním řešením, jak si něco naspořit a přitom mít co jíst. Jinak tomu bude po 1.1.2013, ale do teď to bylo ideální, že při stovkové úložce dostanou 50 Kč. Řekněte svobodné mamince s dvěma dětmi, která je ráda, že utáhne nájem, aby si posílala prachy do investic….pošle Vás někam. Pro takovou je např. ŽP s pokrytím rizik a PP a ST SP …ideální v kombinaci…..naprosto vhodné. Investice jsou super….ale jen pro ty, kterým zbývají peníze navíc.

  • #1725 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Zuzanko, jak dlouho děláte ve financích? Za 500,- máte 5 investičních fondů. Dnes můžete investovat od 100,-. Ale v ZFP Vám tvrdí něco jiného, že? Osobně lidem, kteří nemají peníze, sjednávám investice zdarma, beru si provize pouze za HAV/POV , život atd. Mezi mé klienty patří i chudí občané, řeším i insolvenci. Státní příspěvky je pouhý příslib, dostat je nemusíte. Časem to dopadne podobně jako ze státní dotací. Zuzanko, kombinace nic neřeší. Nechcete zde obhajovat kombinaci, že ne! To raději ani nedělejte, o kombinaci Vám mohu napsat knihu:-) Co se týče těch provizí, proč bych nemohl dostat za vlastní práci provize, které mi patří? U Vás si je vezme vaše firma. Byl bych blázen abych se nechal okrádat. Uvědomte si, že produkty které nabízím, nejsou tak nákladné jako ty Vaše. Takže u Vás klient zaplatí více a ještě z toho máte almužnu, už chápete?

  • #1726 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Všechno překrucujete Marku a Zuzanko, psal jsem, že dnes můžete investovat i od 100,-. Psal jsem to proto, že znám zprostředkovatelé ze ZFP, kteří si myslí, že investovat může pouze majetný člověk, což je nesmysl. Vaší klienti investují přes pojišťovnu, platí extremně vysoké poplatky, klient není majitelem, platí daně z výnosu, nesepisují se investiční dotazníky atd. Když mladému klientovi sjednáte penzijní připojištění, nebo ŽP na investice tak klient neriskuje? Bože co Vás to tam učí? Už se začněte zajímat trochu o analytiku, protože co věta to blábol. Dneska můžete investovat do zajištěných fondů, zajištěných certifikátu. Místo 1500,- do PF, bych rozdělil investici do vlastního portfolia, dluhopisy,komodity akcie. Ty vaše daně, opět Vám někdo vymyl mozek. Daňové úlevy je argument pro blbce. Dnes se ruší produkty v průměru do 6let, u ZFP i dříve, klient musí daňové úlevy vrátit + se zdaňuje výnos. Už se to bude přísněji hlídat!!! Pokud někdo vydrží platit po celou dobu, tak stejně daní výnos a vrací více než dostal, takže jaká pak výhoda? Když investujete do vlastních investic, neplatíte daně z výnosu a nějaké riziko vracení daňových úlev nehrozí. Dotace se budou omezovat a v roce 2015 z velké pravděpodobnosti zaniknou stavební spořitelny, více čtěte. PF pociťují extremní oslabení, neustále více firem je finančně gramotnější než dříve a konečně začínají nabízet opravdové investice. Jinak investice sjednávám jak bohatým, tak méně majetným klientům.

  • #1727 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Další klientka zrušila kombinaci, opravdu se to ruší velice jednoduše. Klientka si myslela, že za 2 roky si částku z IŽP vybere a pojistné sníží na minimum, když jsem ji vysvětlil co znamenají počáteční jednotky a co bude znamenat snížení pojistného na minimum – delší kompenzování počáteční ztráty. Když jsem ji vysvětlil, že investuje do dynamické strategie, což nechápala, protože její investiční profil je jednoznačně konzervativní, tak okamžitě smlouvy zrušila. To nebudu psát o tom, jak si kdysi uzavřela st.sp. na
   5 000 000,- a dnes po ní chce stavební spořitelna pravidelné vklady, přitom jí v ZFP říkali, že nic platit nemusí. Ani na ten úvěr nedosáhne, a to má daleko vyšší příjmy, než-li v době, kdy si smlouvu uzavírala.

   U dalšího klienta jsem viděl uzavřeny ING Investory, všechno uzavřené na tisícové pojistné a na jednu strategii, která je navíc nejdražší – české akcie. Manažerský poplatek kolem 4%.

   Zuzanko, to je ta Vaše odbornost, napište nám, jak to děláte vy? Ať se zde zasmějeme. Jste ostudou finančního trhu. Pak se divíte, že Vás nikdo nebere vážně. Pomáháte lidem? Až potkám Vaše klienty, tak pochopíte, že Vaše pomáhání Vám omlátí o hlavu.

  • #1728 Odpovědět
   Marek
   Host

   Juraji pokud si to chcete dělat po svém dělejte, jen se zbytečně nenervujte, že někdo dělá více a vydělává více než vy.
   Teoreticky bych tu mohl na ZFP naházet více špiny než Jarda, jenže zjistil jsem, že vše buď funguje v můj prospěch nebo v můj neprospěch. Buď mi to vydělá peníze nebo mi to peníze nevydělá.
   Důležité je přijmout zodpovědnost. A do toho se konkrétně vám zjevně nechce.
   Jen mi prosím vás vysvětlete co pro vás znamená vlastní a cizí portfolio.
   To mi chcete říct když investuji do cizích ( rozumějte takových např. podílových fondů, které mi nepatří- nejsme tam majitelem) tak investuji do svého portfolia?
   Co to plácáte za blbost? Máte v té vaší společnosti asi trochu brainwashing ne?
   Daňové úlevy jsou argument pro blbé? to myslíte vážně?! to jako, že nefungují nebo co?
   Jinak to by mě zajímalo co jste té klientce poradil?
   Určitě jste ji řekl ať investuje s vámi. U vás jistě žádný poplatek platit nebude a zhodnocení jistě převýší 15% takže je to výhodnější než daňové úlevy.
   A hlavně vidíte, narazil jste na produkty od naší společnosti. A víte na jaké produkty od vaší společnosti jsem narazil já?
   Na žádné :-))) !!!

   Jestli chcete začít vydělávat opravdu velké peníze, doporučuji řídit se někým úspěšným nejenom někým kdo o úspěchu mluví.
   např: http://www.youtube.com/watch?v=MgcMDXQFYYE&context=C43381d8ADvjVQa1PpcFP201L1_iBVTi8xMxsFkS0GdJXdcbyVvQc=

   JJ Zuzko mám to naprosto stejně, nedá mi to sem nachvíli sem mrknout, ale nemám na to tolik času jako spasitel Jarda , bohužel 🙂

  • #1729 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Ještě jednou pro Marka.

   Když investujete přes pojišťovnu nebo přes PF, nejste majitelem, to v pořádku není. Navíc zprostředkovatele většinou sjednávají přes pojišťovnu dynamické strategie, přitom je klient konzervativní. Dynamická strategie může podpořit i akumulovaný dluh na životním produktu, ale to je zbytečné Vám vysvětlovat. Klient není majitelem, ale pojišťovna a navíc není sjednaná strategie, která by odpovídala investičnímu profilu klienta. To jsou hrubé nedostatky, které kvalitní poradce nemůže přece doporučit. Když investujete např. do akcii jste majitelem cenných papírů. Když investujete do OPF, jste podílníkem, to je v pořádku. Lidi lákáte na daňové úlevy, ale jak už jsem Vám napsal, klienti ruší smlouvy do 6let a podle zákonu musí daňové úlevy vrátit, jestli se to nedělá, je to v rozporu se zákonem. Musí se zdanit i výnos. Jestliže máte např. OPF na dlouhodobé investování, nemusíte platit daně z výnosu. Daňové úlevy nemáte, ale ani je v případě porušení doby nevracíte. Marku jakých 15%? Chcete mi říct, že 15% daň je zajímavější než složený úrok? Statní příspěvky, dotace a daňové úlevy je pouhý trik na negramotné klienty. Nejdůležitější je složený úrok a poplatky z investicí spojené. Není důležitá ani tak provizní nákladovost, jako poplatek za správu, který snižuje složený úrok atd. To jsou věci, které by jste měl znát.

   Klientce jsem udělal ŽP do kterého neinvestuje ani korunu. ŽP nemá rizikové skupiny a je stálá cena za rizika po celou dobu pojištění. Klientka nepociťuje ani provizní nákladovost a oproti vašemu produktu má daleko efektivnější plnění. Investice je směřována v zajištěném fondu. Vzhledem k tomu, že jsem klientce dělal komplexní plány, udělal jsem ji investici zdarma. I přesto vyděláno více než v MLM za produkty, které jsou mnohem dražší a pro klienta celkově nevhodné. Jak už jsem psal, vaše společnost inkasuje pohádkové provize a Vám vyplácí almužny.

   Nechcete nic pochopit, máte vymyté mozky, ale prozradím Vám něco, byl jsem stejný.

  • #1730 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Zuzanko a který úspěšný člověk je Váš vzor???

  • #1731 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   co je Vám do toho kdo je můj vzor?….Vy nejste schopnej nám tu radši ani říct, pro kterou z konkurenčních firem děláte a já Vám mám říkat takový nepodstatný věci?……Co když nemám svůj vzor?
   Co když prostě jenom vim, že mi bez práce nikdo nic nedá, proto vim, že musím makat a že je jenom na mě, jak se budu v životě mít, vím, že držkováním, natahování rukou a špinění všech okolo sebe se neuživím.

  • #1732 Odpovědět
   Zuzana
   Host

   Končím tuhle diskuzi, která je stejně o ničem. Abych to shrnula: Juraj je prostě borec "number one", rozumí financím ze všech nejvíc, jeho(radši) nejmenovaná firma je stokrát lepší , než ZFPa, vyplácí svým dealerům nejvyšší provize, dělají stokrát kvalitnější servis, to je jasné.:D …akorát asi nemá co na práci, tak z nudy zakládá diskuze , ve kterých se snaží špinit lépe prosperující konkurenci.Kdybys byl úspěšný a dařilo se ti prodávat ten svůj investiční servis za stovku, tak si hledíš svýho a ani tě nenapadnou tyto sračky, co tu předvádíš.
   O jardovi nemá vůbec vůbec cenu se bavit, ( kdoví, jestli to není Juraj v jedné osobě) 😀 ….ale i kdyby ne, tak je to prostě zabitý případ, nad kterým nemá cenu se pozastavovat..:D

  • #1733 Odpovědět
   jarda
   Host

   To je tak – komu není shůry dáno, v apatice nekoupí. Blb zůstane blbem, a s klidem bude oblbovat a okrádat bližní své a vydávat to za pomoc, a ještě se tím i veřejně chvástat.//www.youtube.com/watch?v=Gizg-rKtMmw No co už, když ani nerozeznáš dva lidi. A tuším, že svým "klientům" ukazuješ svoje perly na tomto fóře, máš na to. Pochlub se jim. Pá pá.

  • #1734 Odpovědět
   Juraj
   Host

   To co jsem napsal není nic nového ani složitého, to že jste neinformována je přece Váš problém. Kdybych Vám zde měl vysvětlovat kompletní analytiku tak Vám pukne hlava ve vašem případě dutý balvan:-) Taky se můžete vzdělávat, ale to by jste nesměla podporovat firmu, která Vám přináší pouze zkreslené informace. ZFP je prosperující konkurence? Tak možná jenom na oko:-) Slavná doba ZFP je fuč, stačí si udělat zpětnou vazbu.

  • #1735 Odpovědět
   Juraj
   Host

   To chápu, pracujte, ale kvalitně, nebo na to nemáte?

  • #1736 Odpovědět
   jarda
   Host

   Takže duo – podstata semináře//www.youtube.com/watch?v=qLRaIked9ww&feature=related je o čem? Žvásty jako toto, ne? A nejsou ke smíchu.

  • #1737 Odpovědět
   Marek
   Host

   Zuzko vzala jste mi vítr z plachet, protože i já dnes přispívám naposledy.
   Juraji samozřejmě máte pravdu, ale je to jen vaše pravda a nikoho jiného to nezajímá. Ale za tu krátkou chvíli co jsem vás poznal vím jedno, že je to vaše myšlení co vám nedovolí být tím člověkem, kterým chcete být. Možná se uživíte jako finanční poradce, ale nikdy z vás nebude velký podnikatel.
   Juraji řeknu to jinak, já jsem byl jako vy, obhajoval jsem stále jak se to má dělat a vymýšlel špatné na všem co byl uděláno. Mělo to jeden problém, už mi nezbyl čas na vydělávání peněz. A vy si myslíte, že 15% daň. úleva je veškerý můj zisk, proč si myslíte, že já tam nemám zisk při nárůstu podílových jednotek?
   Investuji přes pojišťovnu, protože to vyžaduje zákon pokud chci uplatňovat úlevu. Kdyby bylo možno uplatňovat úlevu na investici do akcií, uplatňoval bych ji tam.
   Vy mě opravdu podceňujete, když předpokládáte, že si neumím spočítat, že když nákup pdoílového fondu je např 3,5% popl. a za roční správu 2% tak abych měl zisk 5 % musí podílové jednotky narůst o 10,5 % .
   Jen si prosím vás přestaňte myslel , že vše funguje dobře a správně jen u Vás a ostatní to mají špatně.
   A to co píšete dále je docela k smíchu, že jste sjednal klientce ŽP a není provizně zatíženo a přesto jste si vydělal, tak to máte perpetum mobile na finance. Něco jako Edbusy ti také byli přes finance nejlepší.
   Prosím vás nevím kde jste byl na tom, že všichni ruší smlouvy po 6ti letech, říkáte to s takovou přesvědčivostí jako kdyby to byl zákon :-)))
   A to co píšete v posledním odstavci, že jste vydělal více než přes MLM, jen dokazuje, že nechápete MLM. Pravděpodobně jste nikdy nikoho nezaregistroval a zkrátka jej nepochopil. Možná jste vydělal teď, ale z dlouhodobého hlediska….
   A bohužel být chytrý neznamená být úspěšný, vy možná chytrý a vzdělaný jste, ale bohužel je vám to k ničemu.
   Tak přeji hodně štěstí s vaším promyšleným plánem.

  • #1738 Odpovědět
   Marek
   Host

   Jardo jediná potíž je v tom, že Vaše jednání nekontroluje(což je mimochodem dobře) dění v ZFP a to Vy nemůžete přenést přes srdce. To je celá potíž. Bohužel jsou zákony na Vaší straně – Vaše nedůstojné jednání nemůže být zastaveno právně, protože je svoboda slova, viďte?

   PS: čtu teď knížku od Junga. Není to váš kamarád, že tu hodně píše o Vás.
   "Bezprostřední příčinou je prudký afekt, který u neurotika vyvolává, jako každá emoce, sice podobné, ale rychle mizející odcizení, respektive izolaci. Také obrazy, které neurotikova fantazie používá, aby poruchu vyjádřila, mohou případně vykazovat jistou podobnost se schizoidními imaginacemi. Ale v protikladu k horzivému a nepřátelskémucharakteru těchto imaginací vzbuzijí neurotikovi fantazie dojem dramatizace a přehánění. Mohou být proto beze škody terapeuticky ignorovány. Zcela jinak je třeba ale hodnotit symptomy izolace u latentních psychóz! " atd.

  • #1739 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Opět jste napsal hovadiny a dokonce neumíte ani počítat. Doporučuji se naučit nákladové ukazatele a jejich následný výpočet. Asi jste nečetl mé příspěvky, proč chcete uplatňovat daňovou úlevu? Uděláme to jinak, budete mi měsíčně platit to co platíte pojišťovně a já Vám budu ročně vracet peníze ve výši daňových úlev a pokud nevydržíte alespoň do 60let, tak mi celou částku vrátíte. Dobrý byznys pro mě, já vám za celou dobu strhnu kolem 40-50% tak jak to dělá pojišťovna a ještě mi budete muset nějaké ty penízky vrátit + Vám strhnu 15% možná i více z výnosu. Stále to ještě nechápete???? Děláte to samé, ale peníze nedáváte mě, ale pojišťovně. Dnes už nejsem ani tak finanční poradce jako spíše manažer a trenér, ale základy z analytiky pořád znám. Nepotřebujete MLM systém aby jste vydělával slušné peníze. Kolik máte ve vašem systému v průměru za vlastní lidi 25-35%? Můžeme zde porovnat kolik by jste měl u nás. Proč si myslíte, že se práce nedá dělat kvalitněji za mnohem vyšší odměny a provize? Co je podle Vás pasivní příjem? Kontrolní otázka, když máte 3% inflaci a investujete 30let, jaká výkonnost fondu musí být aby jste neznehodnotil investici? Pak Vám zde napíšu příklad, který Vás totálně dostane, pak snad už konečně zavrhnete investování přes pojišťovnu.

   Ano, má klientka provizní zátěž nepocítí, protože platí pouze rizika a žádné počáteční a jiné poplatky. Klientka neinvestuje! Dokonce rizika mají stálou cenu, takže to není jako u klasického IŽP kde roste časem cena za rizika (snižování kapitálu). Když to klientka zruší za rok nebo za 15let, je to jedno. Cena rizik je plně konkurenceschopná a plnění bezkonkurenční. Dokonce může mít i ty vaše daňové úlevy a nemusí platit přemrštěné provize. To Vám hlava nebere, že:-)

   To že klienti ruší smlouvy do 6let je dle statistik pojišťoven. Do toho nepočítám Allianz, která je na tom nejlépe (15let). Je pravda že klienti mají i 15let staré smlouvy, ale to byla jiná doba (KŽP), dnes je zprostředkovatele už neruší, protože smlouvy pomalu končí a navíc byla TÚM kolem 4-5%.

   Nikdy nikdo na ŽP (investice) nevydělal!!!

  • #1740 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Pro Zuzanku, Marka a další negramoty, kteří údajně pomáhají lidem.
   Jsou zprostředkovatelé, kteří tvrdí, že nejlepší řešení, jak si naspořit na důchod je penzijní připojištění. Doporučují většinou optimální úložku 1500,- měsíčně, kvůli maximálním daňovým úlevám ( dokonce dle nových podmínek bude maximální daňová úleva až od 2000,- měsíčně ) Sami posuďte, jestli tito zprostředkovatelé radí odborně.

   Klient 30let. Vkládá do PF 1500,- měsíčně až do 60let.

   Průměrný výnos 3% ročně – běžně se připisuje pod 2% (dluhopisy využívá přes 4,5mil. občanů )
   Klient celkově vloží 540 000,-
   Stát celkově přispěje 54 000,- (dle nových podmínek bude 82 800,-)
   Po zdanění celkem na účtu 900 000,-
   Po zahrnutí 3% inflace je reálná hodnota účtu pouze 371 000,-

   Při vkladu 500,- měsíčně

   Klient celkově vloží 180 000,-
   Stát celkově přispěje 54 000,- (dle nových podmínek bude 46 800,-)
   Po zdanění celkem na účtu 355 000,-
   Po zahrnutí 3% inflace je reálná hodnota účtu pouze 146 000,-

   Čím mladší klient, tím hlubší ztráta. Myslím si, že čísla hovoří jasně, myslí si ještě někdo, že je penzijní připojištění vhodné pro mladé klienty? Nebudu psát o dalších nevýhodách s penzijním připojištěním spojené.

   Příště zde zveřejním výpočet slavných IŽP, kde zprostředkovatelé uvádějí nereálné 8% čisté zhodnocení. Dokonce ukážu jeden IŽP zaměřený na daňové úlevy a na skvělý důchod, který se prodává v MLM jako něco úžasného. Ani nepříteli bych to nedokázal sjednat, ale někteří v tom nevidí problém a sjednávají to i svým rodinám.

   Co na to Marek a Zuzanka? Já vím, zase je to nedůležité a já zde píši sračky a že nebudu nikdy úspěšný:-) Ale jedno si uvědomte, jednou se Vám to všechno vrátí jako bumerang.

  • #1741 Odpovědět
   Radek
   Host

   Vzpamatuj se dokud je čas.

   Penzijní připojištění na 30 let při 3%? Investice do řeckých dluhopisů 30% výnosnost? trochu nepoměr, lidi neví do čeho už ty peníze strčit. Doufám, že víte co je svlečená obligace, americký způsob obchodování. Prodej zmetkových peněz z USA do Evropy formou balíčků a ratingu? Poslední lež co fin. poradci říkají, že stát ručí za peníze v penzijním připojištění. Jsem rád, že tohle všechno mám za sebou, nepotřebuju se lanařit lidma, co mají naučené fráze nazpaměť a tvrdí si svoji naučenou frázi, která už dlouhou dobu na trhu nefunguje. Víte co se stane se všemi finančními poradci? nebudou mít peníze, proč? protože chtějí víc a víc, investují do nesmyslných a pro ně zcela neúčelových zaležitostí.

  • #1742 Odpovědět
   Zkušenost
   Host

   Pro Zuzanku :

   pokud máte zájem zhodnocovat své peníze , tak PF je to poslední kde vám peníze zhodnotí. Pišu to zopodovědně po 3 letech spolupráce se ZFp, kde jsem již činnost řádně ukončila, protože nechci klientům lhát do očí. Pokud máte zájem pouze o informace napište :

  • #1743 Odpovědět
   Kamil Mrlina
   Host

   Každá smlova která se uzavírá pod společností ZPF je pečlivě 2 vysvětlena tak,aby dotyčná osoba které se produkt sjednává vše chápala,nikdo u nás nepracuje tak,aby se snažil se na někom zahojit finančně,a i díky tomu jsou ZS semináře,kde je vše vysvětleno a jsou tam uvedeny příklady a možnosti.Každý náš pracovník musí být profesionál,musí mět všchny dané semináře aby mohl uzavírat všechny možné produkty.Každý si volí sám s našich klientů na kolik chce být pojištěn,kolik si chce naspořit atd,tudiž si sám určí částku kterou bude hradit a ví o tom.Pokud se to někomu nelibí za pár měsíců,to není v chybě pracovníka ZFP ale v tom kdo si to pojištění zřídil.Pamatujte,vždy jde vše změnit a to snižením a nebo zvýšením.Věřte že s tak solidní společností a jednáním jsem se já nikdy nesetkal,a chce se mě brečet co tady každý o nás píšete.S pozdravem Kamil Mrlina 725141836

  • #1744 Odpovědět
   Aleš
   Host

   Kamile, profesionál budeš, až se naučíš i pravopis.

  • #1745 Odpovědět
   Silvie
   Host

   Včera jsem byla na tom jejich semináři. Zajímavé,hlavně ke konci, říkali tam spoustu novinek, které bych se na pobočce nebo od svého"poradce" určitě nedozvěděla. Jsem ráda , že vím např.o poslední šanci založit si penzijní připojištění za starých podmínek nebo si pojistit život, než se zavedou stejné sazby pro ženy i muže UNISEX. …Díky , určitě si to běžte poslechnout!! stojí to za to.

  • #1746 Odpovědět
   neoblbnutelný člověk
   Host

   Agentura JPP v akci, Takových žvástů už kolem sebe natrousili tuny. Pravdou je hodnocení ČNB.

  • #1747 Odpovědět
   Silvie
   Host

   Pročítám si tu diskuzi a chci se zeptat juraje , jardy a ostatních "bojovníků" o co vám jde??,nějak to totiž nepobírám, jak tu trousíte pomluvy a chrlíte pořád dokola tu stejnou špínu na ZFP,proboha vy jste uplně neúnavní.Nevím, jestli se vám mám smát nebo co .

  • #1748 Odpovědět
   Zlodej Poliak
   Host

   Vse, co Vam na seminari rekli, byla jen peclive vybrana fakta, usnadnujici Vam rozhodnuti do toho jit rovnyma nohama. Az za cas zjistite, kolik vas tyto nepotrebne financni produkty mesicne stoji, a jaka je jejich navratnost, budete tlouci hlavou do zdi. Jste si na ma slova vzpomenete. ZFP nedostala dvoumilionovou pokutu jen tak zbuhdarma.

  • #1749 Odpovědět
   Další podvedebý
   Host

   jj (neregistrovaný) —.103.broadband16.iol.cz
   Dnes 14:31
   Re: ZFP akademie,a.s.
   celé vlákno

   Například dnes už nemusíte platit počáteční náklady. Osobně mám založený RŽP pouze na rizika (žádné předražené investování přes pojišťovnu) spoustu výhod navíc o kterým se ZFP ani nezdálo. Založil jsem si terminovaný účet přes JT banku a ještě jsem dostal bonus v hodnotě tehdy asi 20 000KČ, opět bez provizní zátěže. Investuji část do otevřených fondů, jak jinak bez provizní zátěže. Taky uvažuji o zajištěných certifikátech. Mimochodem díky tomu, že investuji bez vstupních poplatku ušetřil jsem už přes 100tis. Které jsem mohl zainventovat navíc. ZFP láká klienty na různé IŽP s vysokou provizní a udržovací provizi. Založený produkt na 1000Kč = zaplatíte jim 24 000Kč a to počítám pouze počáteční nákladovost. Lidé vůbec neuvažují a nechápou, že všechny ty provize, které ZFP inkasuje, zaplatí klient. ZFP si Vás koupí tím, že Vám dá část vašich peněz. Jenom blbec Vám doporučí investovat do nejdražšího produku v ČR.

  • #1750 Odpovědět
   noční můra zfp
   Host

   #15
   05.09.2012 20:19
   [67.213.218.XXX]
   noční můra zfp | 04. 08. 2011 13:01 | [95.173.207.xxx] Dobrý den všem návtěvníkům této diskuse.Na začátek bych chtěl říci,že jsem pro společnost ZFP pracoval několik let,tak jsem zjistil,jaké procesy se tam dějí.To co se tvrdí na základním semináři není úplně pravda,to že když něco vybudujete u ZFP a zůstane Vám to je nepravdou.U ZFP je možné postavit Vás mimo strukturu-sebrat Váš hlavní příjem,kdy se Vašemu sponzorovy zamane a pak paradoxně za tento úkon bere Vaši výlatu-není to tak trochu korupční prostředí?Stačí trošku pomluv a spávně to položit vedední a je to!Dále chci říct, že se nedivím začínajícím spolupracovníkům,kteří zde hájí ZFP,byl jsem taky takový a chtěl jsem ZFP obhajovat kdekoliv.V ZFP se všechny informace klientům a i spolupracovníkům kladou vyloženě po lžičkách,aby to nebylo tak vše složité,protože,kdyby se spolupacovníci a klienti vše dozvěděli,tak by do toho šel málokdo..Spolupracovníci ,aby splnovaly podmínky,musí tahat kvanta lidí na ZS a propojistit svoji rodinu a známé.VŠECHNO JE TO JEN NEJISTÉ DIVADLO.Pokud se rozhodnete spolupracovat a budete dělat smlouvy,čekají Vás storna provizí,které Vám strhnou okamžitě z výlaty,bodové minimum,které musíte splni,aby Vám vůbec přišla výlata i když jste poctivě pracovali s týmem.Toto pocítí spolupracovníci do p.4,protože,ten kdo bere peníze z Vás,tomu už to storno tak neublíží,ublíží těm na začátku.Proto je pro manažery firmy důležité strkat začátečníky dopředu ,ŽE JE TO NESMÍ ODRADIT.TI CO TO NEZVLÁDMOU JSOU tzv.ODPAD ZS A JIŽ NESPOLUPRACUJÍ-zůstane jim jen pacení,dnes již nejisté kombinace soc.progamů vzhledem ke změně zákonů-např-stavební spoření,důchodová reforma.KDYŽ PŘESTANOU PLAT POJIŠTĚNÍ TAK I EXEKUCE.Dnes je zřejmě trend ZFP tahat peníze ze starých klientů,PROTOŽE NOVÝ KIENTI SE JIM TĚŽCE SCHÁNĚJÍ,kteří již třeba kombinaci či pojištění mají přes ZFP z dřívějška-2-5let trvání smluv.Chci k tomuto říci jen toto,že je to velká ubohost a dle mého názoru poškozování klientů,protože každý člověk který pracoval v pojištovnictví ví,že storno z pojistek je většinou 24 měsíců.Veškeré úložky zaplacené v této době odházejí na provize.A argumentace,že sice o něco ted příjdou ,ale budoucnost jim to vynahradí je lichá-nikdo totiž neví,co bude zítra natož za 10,20let-je to děláno jen proto,aby se ta krize nějak přežila a ty bezpáteřní manažeři měli na leasing luxusniho auta.To by mohli pořád chodit za starými klienty a každé 2-3roky ,měnit smlouvy a lidé by pořád neměli nic ZAČINALI BY ZNOVU A ZNOVU A POŘÁD NIC NEMAJÍ,JENOM ZFP PROVIZE Z JEJICH ÚLOŽEK.Vím ,že tyto stránky navštěvuje,mnoho lidí ze ZFP a haní nazory všech neštastných lidí,kteří mají ze ZFP problém-a jak se poznají?Až nepřirozeně kladným hodnocením firmy a ponižováním poškozeného.Přeji hezký den.

  • #1751 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Silvie, budete asi ta slavná ředitelka, takže Vás o něčem přesvědčovat bude asi zbytečné. Vaši kolegové, kteří už odešli Vám vše už vysvětli:-)

  • #1752 Odpovědět
   Juraj
   Host

   UNISEX je akce pro všechny firmy v ČR. Poradci tak informují všechny formou mailu, telefonu na různých stránkách, v dopise atd. Je zbytečné kvůli tomu jezdit na seminář, který je předražený. Nechápu proč radíte aby si lidé založili PP za starých podmínek, zdá se Vám snad lepší finanční prostředky znehodnocovat? Ale to chápu, ZFP totiž není analytický zaměřená a nezná nákladové ukazatele a inflaci. Silvie raději už nikomu neraďte.

  • #1753 Odpovědět
   Silvie
   Host

   No nevím jako, ale do teď jsem chodila na pobočku české pojišťovny, kde jsem do teď měla pojištené auto a dům a byla jsem tam před měsícem a stejně mi o tom paní na přepážce neřekla, prostě nebýt informací od ZFP, tak mě ani nenapadne nad tím přemýšlet a zajímat se o to. Řekla bych, že jsem stejná, jako většina lidí, tzn. že ani oni se to nedozví, pokud jim někdo nedá podnět se o to zajímat. Takže určitě nelituju toho, že jsem na semináři byla a určitě bych doporučila všem, aby si tam zašli.

  • #1754 Odpovědět
   Je to jinak a info volně na netě
   Host

   http://www.ceska-pojistovna.net/821.htm
   http://www.ceska-pojistovna.net/pov.htm
   ZFP nedává informace, debaty na semináři jsou zakázané a ptající se bývají napomenuti, a při opakování dotazu a trvání na odpovědi vykázáni dohlížejícím "zvrchu". Doporučení jít na seminář je nesmyslné, jde jen o strávníky pro hotel a pro další naivní, kteří si myslí, že zbohatnou. A to ani netuší, že zchudnou, a budou vlastní pomatení a podvedení přenášet na ostatní členy rodiny a na známé.

  • #1755 Odpovědět
   Juraj
   Host

   U mužů půjdou sazby dolů, takže o nějaké extremní zdražování nepůjde (jednotná sazba) a dokonce se některé rizika ženám sníží, důkazem toho je PČS. Některé hovada prezentují, že se ženy zdraží o 60-80% což je absolutní blbost a zkreslená informace. Navíc pojišťovny to budou chtít ženám vynahradit, takže nemůžeme říci, že se v budoucnu ženám nevyplatí u vybraných rizik zvýšená cena. Takže žádná pohroma a pokud půjde o rodinu, tak bude platit stejně a v některých případech i méně. To koukáte, to Vám neřekli. Proč taky, nahrává jim to do karet. Takže doporučuji odborníka, který vám řekne všechno a ne jenom to co sám potřebuje. Navíc co si možná neuvědomujete, každá změna v budoucnu bude znamenat zdražení rizika, takže tomu neutečete.

  • #1756 Odpovědět
   ???
   Host

   ..až na to, že nás to vubec nezajímá, jak ty osobně to máš 😀 ..tak nechápu, proč to tady do nás hustíš, máš to stejně na pi*u, tak se s tím radši nikde nechlub, protože každej rozumnej člověk se ti jenom vysměje 😀 jakej seš trouba. Nebo to nám tady nutíš ty svoje bludy, abychom si z tebe brali příklad? 😀 nebo jako proč nám sděluješ, jak ty to např. osobně máš? 😀 Cpi si prachy, kam chceš a my si je budem taky cpát , kam chceme a svoje "dobrý" rady si strč někam. Nikdo se tě na nic neptal, tzn. že asi nikdo na tvoje rady není zvědavý.

  • #1757 Odpovědět
   Juraj
   Host

   Mě to např. zajímá. Proč platit poplatky navíc když nemusím?

  • #1758 Odpovědět
   amish
   Host

   To už vážně přeháníte. Na každých stránkách komentujete pouze vy 🙂 Vy snad nemáte jiné zájmy…

  • #1759 Odpovědět
   Zkušenost
   Host

   Silvie – musím se smát jak jste odhodlána bránit ZFP. Také jsem taká byla, než jsem zjistila, že jsem uvěřila blafům a vynikajícímu spoření na důchod tzn. program daňových úlev a přišli jsme o 66.000,00 Kč.. Otevřelý se mi očí, ale zbylý v nich pouze slzy. Až po čase jsem zjistila kolik lidiček z pozic 6 a 7 odchází ke konkurencí před důchodovou reformou ???? Pro asi ????
   Když jsou tak dobří a jsou tak UP. ???? Silvie napište za 3 roky nějaký příspěvek do této rubriky. Přejí hodně úspěchu a dobrá rada : buď budete mít Vy tzv. hovno a lidé budou spokojení nebo Vy budete spokojena a lidé budou mít hovno. krásný den

  • #1760 Odpovědět
   bomba
   Host

   16.10.2012 11:46
   [217.196.216.XXX]

   Pro 167, 168: Mám uzavřený život, penzijní pojištění, důchod a nějaké skvělé stavebko na 2mil. kde musím mít myslím 40% naspořeno, abych měla min. úrok to mi, ale má poradkyně zapoměla zdělit, nemluvě o tom, že říkala, že žádné měsíční splátky tam nemusím posílat… Momentálně si vyřizuji hypotéku, když jsem tuto smlouvu ukázala své hyp. poradkyni tak se mi vysmála… Tato a všechny smlouvy, které mám uzavřené u ZFP jsou mi k … Nic z investovaných peněz nedostanu za 2roky zpět, musím zaplatit veškeré poplatky za tyto smlovy a aby toho nebylo málo tak budu muset zpětně doplatit to co mi za tyto smlouvy bylo vráceno na daních… Mám 24let, hodně věcí jsem si odepírala a to jen proto, aby se ZFP mělo dobře… S touhle společností jsem skončila a byla bych ráda kdyby jste mi pomohl, poradil jak z tohohle začarovaného kruhu ven…

  • #1761 Odpovědět
   Jan
   Host

   Nechápu, jak ti např. penzijko může být k ničemu, zdá se mi , že přeháníš mírně. Tak to jsi se při uzavírání toho stavebka asi zapomněla s tím člověkem od ZFP domluvit, jestli chceš smlouvu nastavit spíše na spoření nebo jestli ji budeš chtít využít později na úvěr, či hypotéku. Proto ji máš zřejmě nastavenou tak, jak ji máš. A to s tím zpětným doplácením daní, …..to je nesmysl. Neblázni .

  • #1762 Odpovědět
   bomba
   Host

   Jste opravdu Janek. Pokud pobíráte daňovou úlevu a produkty rušíte, tak dle zákona musíte vracet. Poradce je od toho, aby na základě informací doporučil to, co klientova situace vyžaduje. Pokud se sjednalo něco, co klientka nechce, je chybou poradce. Problém je ten, že ZFP nemá poradce, ale pouze zprostředkovatelé, kteří zamlčují informace ať už cíleně, nebo svojí nezkušeností. Pokud má klientka pod 50let, tak je hloupé vůbec penzijní připojištění zakládat, ale to je těžké vysvětlovat někomu kdo zná jenom PP,st.sp. a IŽP.

  • #1763 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   Je zvláštní, že náhůnčí takových pyramid maj stále stejné argumenty. Mění se jen názvy letadel. A je alarmující, že dnes v době internetu jim na to stále lidi skáčou. A neodradí je desítky negativních zkušeností ani pokuty dozorových orgánů.

  • #1764 Odpovědět
   ffff
   Host

   Sohlasím ,rychle z toho ven!!!Taky jsem parádně naletěla, sle stálo mně to(ještě stojí)daleko víc 🙁

  • #1765 Odpovědět
   Aneta
   Host

   ZFP akademie, je seriozní společnost. Ovšem každou společnost tvoří lidé, pokud je ve firmě pitomec, tak dělá špatné jméno firmě a to už jakékoliv. Já jsem se zatím s žádným pitomcem nesetkala a doufám, že ani nesetkám… velice mi v minulosti pomohli když jsem byla v těžké situaci, dá se říct, že díky ZFP akademii a díky dobře proškolených finančních poradců jsem konečně v klidu a nevyhazuji zbytečně peníze a své programy mám nastaveny tak, že v obtížných fin. situacích mám kam sáhnout a nemusím se zadlužovat. VŘELE DOPORUČUJI Aneta

  • #1766 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   Tak trošku s tím nekoresponduje ta pokuta co ZFP dostala o České národní banky 😉 Asi to nebyla odměna za seriozní práci.

  • #1767 Odpovědět
   Kája
   Host

   Dobře proškolení lidi?
   ZFP poradci dělají jenom životní smlouvy, ani neví jak fungují, majetky a auta dělají až se dostanou v tom letadle na nějakou pozici.

   A dobře proškolený poradce není ten, který se na srazu ZFP dozví, že si za pojištění celé rodiny koupí bavoráka 😀

   Všichli lidi , co mají aspon trošku selského rozumu, tak se nenechají nějakým poradcem ze ZFP ukecat.

   Cíl ZFP je nacpat si pod své křídla co nejvíce oveček, které budou vydělávat do letadla.

   A pojištění od makléřských společností a jiných zprostředkovatelů, kteří nepracují výhradně pro jednu společnost jsou holá, neúplná a mnohdy zbytečně drahá. A když se něco stane, tak Vás Váš milovaný poradce pošle na pobočku, konkrétní společnosti, protože neví, jak se problémové situace řeší.

   HOJ 😀

  • #1768 Odpovědět
   Sami se jí smějí
   Host

   Dobrý den všem…podělím se s Vámi o jednu perličku…:-) Moji klientku navštívila její kamarádka, která pracuje pro společnost ZFP, když viděla mé jméno na smlouvě, kterou se mnou klientka podepsala, prý z toho byla velmi nervózní..a teď příjde to finále: Nabídla klientce, že když si uzavře smlouvu přes ní, tak jí z provize dá 2500 korun..kam až to ZFP zachází…:-) Další perličkou bylo, že tu ze ZFP osobně znám…a tak mi to nedalo, abych ji nenapsal sms, co si myslí o té pokutě, kterou ZFP od ČNB dostala? Cituji její sms: "Pokuta byla na drobnustky"… Myslím, že toto hovoří za vše… Lubomír…

  • #1769 Odpovědět
   Lákají na chamtivost
   Host
  • #1770 Odpovědět
   Klára
   Host

   Trvalo to 6 let, ale konečně jsem také prohlédnula, co je ta sebranka ze ZFP zač. Jednu smlouvu jsem naštěstí odmítla změnit a navýšit, další co nejdřív zruším.
   Ale k věci. ZFP (a mám pocit, že je to opravdu fakt, nemám čas to pořádně sledovat) tvrdili, že se od Nového roku budou měnit podmínky a státní příspěvek bude dostupný až od částky 300Kč a při pozdější smlouvy změně nebude garantovaný. Navýšila jsem tedy příspěvek z 200 Kč na 500 Kč, s platností od 1.12.2012 což by mi mělo zajistit garantovaný státní příspěvek. Teď mám po tom "prozření" nepříjemný pocit, že to stejně není tak docela pravda a že jsem udělala chybu.
   Poradí někdo? Děkuji.

  • #1771 Odpovědět
   Johny
   Host

   Tak ta pokuta je za 3 letou práci auditorů kteří byli celé 3 roky na kontrole v ZFP.. Pokuta byla tak velká jako když ti někdo sebere 20 korun z výplaty.. Společnost má obrat 1 mld. 3 miliony pokuta je smích je to 0,3% z obratu.. A kdyby to byl podvod tak by jí ČNB vzala opravnění… Bohužel pokyty dostávají i velké banky KB a ČSOB atd.. Ale to nikdo neřeší.. 😀

  • #1772 Odpovědět
   Renda
   Host

   To letadlo lítá už 17 let… Jsem stevard v tomto prostředku..:D A hle má akreditaci ministerstva na vzdělávání a oprávnění od ČNB na činost zprostředkovatele..:D Již 17 let..:D a ano je to legální a státem kontrolované a když dostává pokuty tak asi i kontrola funguje..:D každopádně pokuta 0,3% z obratu je smích.. To i Komerční banka dostala větší… Natož nějaká Spořitelna..:) Lidi řešíte sračky… Místo aby jste to pochopili tak raději skrytě platíte ostatním fin. poradcům, který to stejně dělají pro Vás zadarmo none??? 🙂

  • #1773 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   Asi by bylo správnější to porovnávat s výsledkem hospodaření. A to jsme u 5%.

  • #1774 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   S radostí zaplatím svého poradce, který mi najde produkty, které chci. Je to velký rozdíl od pyramid, kde finančně pologramotní "jakože" poradci sekají jednu nesmyslnou smlouvu za druhou.

  • #1775 Odpovědět
   Renata
   Host

   A kolik mu fakturuješ za hodinu??? Když máš toho svého poradce..:D maximálně máš svého zprostředkovatele kterého platíš z peněz které si posíláš do těch finančních produktů..:) on to samozdřejmě dělá zadarmo..:D A jak víš že ti udělal podle nejlepšího uvážení… Vždyt je placenej z těch programů tak ti třeba řekne že musíš mít program za 3000 měsíčně a přitom ti může stačit na to samé zajištění třeba 1000,- ale jak to můžeš vědět, když skálopevně věříš někomu kdo ti ani neřekně kolik z tebe má peněz..:D Tak ZFP dělá z lidí samospotřebitele, aby lidi věděli kolik peněz se skrývá v provizích jejich vlastních programů..:) A to ZFP se dělí s lidmi o tuto provizi půl na půl… Tak co není fér.. lidi dostanou základní informace, kdo chce může si je maximáůlně rozšířit když absolvují školení, a to pak ty lidé mají větší znalosti než fin. poradce..:D A když chtějí si uzavřít pojistku tak si jí sepíší sami se sebou.:D ale vždy to záleží na lidech.. Já mám hold štěstí že jsem své rodině ušetřila, že mě nikdo nepodvedl, prostě mám kolem sebe dobré lidi, tím neříkám že se nenajdou i tady v ZFP blbci a podvodníci, ale asi jako všude.. Je to o lidech kolem Vás..:D Já si nemůžu stěžovat a ty co si stěžují a píší bludy, tak asi pracují pro konkurenci a snaží se pošpinit dobré jméno společnosti… Nás spokojených klientů je 180 000 a kolik je těch podvedených údajně??? Maximálně 100..:D A to jsou stejně lidé z konkurence!!! Hezký den bojovníci za pojištovny..:D

  • #1776 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   No nebudeme slovíčkařit. Pod zaplatím sem pochopitelně myslel, že dostane peníze z provize z mých smluv.
   Já nemluvil o žádném skálopevném přesvědčení a na nějaké nejlepší uvážení taky kašlu. Řeknu mu co chci on mi připraví tři varianty a stejně tak oslovím tři společnosti, které mají na danou oblast dobré renomé. Mám pak na stole 6 nabídek a poradce obhajuje co a proč je lepší. Pochopitelně si pak ověřím na internetu prezentovaná čísla a samozřejmě, že si zjistím výši provizí na dané produkty a poradce mi je ani netají, když se na to zeptám. Ještě nikdy se nestalo, že by jeho doporučení nebyly v pořádku. A jak sem psal nemám problém s tím, že dostane slušně zaplaceno za kvalitní práci.
   To samospotřebiletsví pěkně zní, ale reálně to je nesmysl. Celé je to postavené na zvrácené úvaze, že člověk neznalý problematiky a produktů doporučí ideální řešení a ještě si pro sebe uchrání provizi. Ve všech profesích platí, že nejkvalitnější práci podá člověk vyškolený, certifikovaný a každodenně dělající danou činnost. Navíc by logicky mělo být opatřování relevantních informací a jejich zpracování pro jeden případ nákladnější než uspořená provize.
   Opravdu se musím smát, když čtu, jak lidé u ZFP kteří jako mají být ti odborníci, projdou školením a je to. A srovnávám to s profesionálama, kteří denně dělají několik nabídek a ročně absolvují několik týdnů kurzů a zkoušek u ČNB.
   Poměr spokojených a nespokojených nedokážu posoudit. Neznám osobně žádného spokojeného, který by se tím pochlubil (i vy se stydíte za své jméno … narozdíl ode mne). Nespokojených znám nepoměrně více.

  • #1777 Odpovědět
   Group hloup
   Host

   Jen mentálně postižený obhajuje podvodníky a zločince. Následně začne veřejnost lákat za provize, a samozřejmě s většinou pro něho, na operaci slepého střeva sám sebou, protože jde o samospotřebitelský model, a po sobotní blbšule to vše ovládá, a nenechá přeci peníze za výkon odborníkům. To raději zdechne sám vlastní rukou kuchyňským nožem. A to je podstata samospotřebitelsví věnovaná blbem /SR a spol/ negramotným oblbnutým buranům. A nyní pod novým jménem ZFP group, když na podvod negramotných svévolně se nazývajících Akademie byl nejen ze strany ČNB odhalen.

  • #1778 Odpovědět
   Představenstvo ZFP s všelijakými názvy
   Host

   je také obtěžované psychopatickými úlety sestřičky. I nás buzeruje a pomlouvá, ale co máme dělat? Tak nám také pomožte konkrétnostmi tak, jak byly zveřejněné podvody na zaměstnancích v Praze, kde jim slibovali čistých 20000 a dali zdaněně 8000 s tím, že jim to dají mimo, a nedali. A nejdou odvody, ulévají si to, podvodníci, a co na to sociálka? Kancelář ZFP Praha. A jde už o 12 okradených a vyhozených zaměstnanců, kterým neplatili ani cestovné, ani stravu, ani přesčasy.

  • #1779 Odpovědět
   Lenka
   Host

   Buďte v klidu paní Kláro, pravda je taková, že od Nového roku to bude takto: příspěvek váš 100,-Kč – 0,.Kč příspěvek státu
   200.-Kč – 0,-Kč příspěvek státu
   300,-Kč – 90Kč příspěvek státu
   500,-Kč – 130.-Kč příspěvek státu
   .
   .
   atd. nebudu tu vypisovat zbytečně , můžete si to najít i na internetu, rozhodně se nemusíte bát, nikdo Vás nijak neokradl.

  • #1780 Odpovědět
   Lenka
   Host

   Vážený pane, co je podle Vás letadlo?
   Typické "letadlo" je např. klasický zaměstnanecký vztah.
   Zaměstnanec plní cíle a sny svého zaměstnavatele a za to dostává odměnu, jejíž výši nemůže ve většině případech vubec ovlivnit.

  • #1781 Odpovědět
   :D
   Host

   Nevím, proč by se paní měla stydět za svoje jméno, ale nevidím ani důvod, proč by se jím měla podepisovat v diskuzi, není vubec důležité, jak se paní jmenuje. Podle mě její názor je rozumnější, než ten váš. Vy tu melete, jakého máte super poradce, který dělá kvalitní práci…:D ….a pak řeknete, že mu za to neplatíte. Takže , jak říká paní , máte pouze zprostředkovatele, který dostane zaplaceno od obchodního partnera uplně stejnou, nebo cca podobnou provizi, jako by dostal zprostředkovatel od ZFP. A to jak popisujete vaše postupy..:D tomu se musím smát, je hezké, že se o věci zajímáte, sbíráte informace a snažíte se přijít na kloub finančním produktům….takže vy vlastně děláte to, k čemu chce ZFP přimět všechny- rozumět a mít přehled o finančních programech, které člověk sám využívá! ….ale vy to děláte s tím rozdílem, že provizi pak přenecháte tomu vašemu "poradci" ….:D 😀 bravo pane 😀

  • #1782 Odpovědět
   Našlápnuto na vyhazov ZFP i z Aegonu
   Host

   Omyl, jen ZFP dělá vše pro oblbnutí a mystifikaci, sběr kontaktů, jejich stejné oblbnutí a následné společné vyhození s následným žitím z jejich provizí následných a udržovacích a jiných profitů a benefitů. A to doopravdy nedělá žádný jiný MLM. A ani žádný jiný MLM nemění smlouvy, název, neokrádá zaměstnance, nemotivuje je k prostituci, nebere do firmy zkompromitované právníky…

  • #1783 Odpovědět
   Martin
   Host

   Jen s tím rozdílem, že zaměstnanec není placený v závislosti na tom, kolik přivede dalších zaměstnanců a jaké produkty dané firmy si koupí.

  • #1784 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   Pokud se nestydím za své jméno a za svůj názor, podepíšu se. Není to třeba nijak okecávat ani vysvětlovat 😉
   Zjevně máme naprosto odlišné vidění světa. Já jsem toho názoru, že práci má provádět odborník a má mi podat kvalifikované informace pro mé rozhodnutí. Ani náhodou se nesnažím být tím odborníkem a ani nestojím o peníze za jeho práci. Vidím totiž dost veliký rozdíl mezi stavem, kdy znám produkty a dokážu si z nich vybrat ten nejlepší, a stavem, kdy si vyberu nejvýhodnější nabídku z nabídek sestavených odborníky na produkty.

  • #1785 Odpovědět
   :D
   Host

   Takze vlastne ten vas zprostredkovatel,vam hodi do nejake produktove kalkulacky data ,pak to udela jeste dvakrat,ale s jinymi cisly .polozi vam ty 3 listy na stul a zacne narocne vase vybirani. …pak jdete jeste na internet,overit ,jestli ten vas profi zprostredkovatel nahodou nekeca…otevrete nejakou diskuzi,podobnou teto.a kdyz se tam nedoctete nic podezreleho.tak mu to podepisete a on si vydelal…

  • #1786 Odpovědět
   :D
   Host

   Neni nikde nakazano,ze kazdy ,kdo projde seminarem ,musi privezt nekoho dalsiho. Kdyz nikoho neprivede,tak neprivede,vzdyt to neni sakra zadna podminka,tak co to tu placate?

  • #1787 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   Člověče, vy byste se měl podobným překrucováním vyloženě živit. Klidně se ze mně snažte dělat debila. Mně to nevadí … takových jako vy sem už v diskusích na podobná témata potkal.
   A do roztrhání těla se bili tu za ono a tu za jiné letadlo … a kde je jim konec.
   Víte v zásadě je mi to úplně putna, protože já v této činnosti peníze nemám a tím pádem je mi úplně jedno, jak tahle diskuse dopadne a za pár let se uvidí, kdo měl pravdu 😉

  • #1788 Odpovědět
   Praxe ZFP
   Host

   http://finance.idnes.cz/jak-uzavrit-stavebni-sporeni-dj7-/viteze.aspx?c=A121204_112215_viteze_sov

   Stavebko si navyšte na 1,5 milionu, poradila zlatokopka studentce
   5. prosince 2012
   Někteří finanční zprostředkovatelé se chovají doslova jako zlatokopové. Klientům radí tak, aby pro sebe vyrýžovali co nejvyšší provize. Když si napálený člověk svou chybu dodatečně uvědomí, tváří se překvapeně. "Ale vždyť jste souhlasil," tvrdí.

   Zprostředkovatelka chtěla inkasovat provizi ve výši jednoho procenta z navýšené částky. Ilustrační snímek | foto: Profimedia.cz

   Obdobnou zkušenost má studentka medicíny z Hradce Králové. "Končilo mi stavební spoření, měla jsem na něm 200 tisíc korun. Sjednali mi ho a platili rodiče. Chtěli mi takto spořit ještě do konce studia, pak už bych si přispívala sama. Šla jsem proto na pobočku stavební spořitelny, abych to nějak zařídila," přibližuje studentka.
   Poradkyně na přepážce byla přesvědčivá

   Na pobočce se jí ujala žena středního věku. "Vůbec mě nenapadlo, že není zaměstnancem stavební spořitelny. Chovala se přívětivě a přesvědčivě. Když si vyslechla, že mi rodiče chtějí ještě pár let spořit, doporučila mi pokračovat ve smlouvě a jen navýšit cílovou částku nejlépe na 1,5 milionu korun. Tvrdila, že je to dobrý způsob, jak si zajistit výhodnou půjčku, až si budu chtít jednou pořídit vlastní byt. Jak dlouho budu muset na půjčku čekat, mi v tu chvíli vůbec nedošlo. Když mi nakonec řekla, že na prodloužení smlouvy mám nejvyšší čas, smlouvu jsem podepsala."
   Nepřehlédněte

   Stavební spoření zrušte, lákají poradci. Důvěřivcům pak vysají úspory

   Po pár hodinách si studentka uvědomila, že stavební spoření na cílovou částku 1,5 milionu korun je pořádný nesmysl. Bylo však pozdě. "Ale vždyť jste souhlasila. Smlouvu jsem již odeslala," odmítla ji poradkyně. Provize, kterou si tím zajistila, byla pořádně tučná. Přesně jedno procento z navýšené částky, tedy rovných 13 tisíc korun. "Banka, u které bylo stavební spoření sjednáno, mi naštěstí vyšla vstříc. Vše stornovali a bez jakékoliv pokuty vyhověli mé nové žádosti," uzavírá studentka.
   Čtyři rady, jak se vyhnout neférovým poradcům

   Rozpoznat profesionála od poradce z kategorie zlatokopů je někdy velmi těžké. Připravili jsme proto několik užitečných rad, které vám mohou pomoci.
   Rada 1.:
   Rozlišujte, s kým jednáte

   Při jednání na přepážce se nebojte zeptat, zda máte před sebou zaměstnance či obchodního zástupce. Řada institucí stále víc využívá služeb externích spolupracovníků. Ti pracují na živnostenský list, živí je provize a mají tudíž velkou motivaci uzavřít obchod. Ve snaze vydělat pak někteří používají i neférové praktiky.

   Pokud se rozhodnete využít služeb finančního poradce, je dobré vědět, že jde rovněž o živnostníka, který žije z provizí a pracuje pro některou z poradenských firem. Služby poskytuje provázaně, což znamená, že má ve své nabídce produkty několika institucí. Vybrat a doporučit by vám měl vždy ty, které budou nejvíce odpovídat vašim potřebám. Pokud však již na první schůzce zjistíte, že poradce nabídne něco, co má předem připravené, je lepší jednání ukončit.
   Rada 2.:
   Rozpoznejte varovné signály

   Jestliže se finanční poradce či obchodní zástupce chová tak, aby ve vás vyvolal dojem, že je nepostradatelný, mějte se na pozoru. Když pocítíte, že nemáte dostatek informací ani čas ověřit si, zda je nabízený produkt výhodný, rozhodně nic nepodepisujte. Sdělte, že se potřebujete poradit s blízkými, vše ještě uvážíte, nebo chcete produkt porovnat s konkurenčním.

   Varováním je i to, jestliže poradce přijde na dohodnuté jednání o něco dříve a domáhá se setkání, nebo se opozdí. Časově vypjatou situaci zpravidla vytváří záměrně, aby s vámi mohl manipulovat a v časové tísni lépe vnutit produkt, který pro vás nemusí být nejvhodnější.
   Rada 3.:
   Všímejte si, co a jak vám říká

   Řada poradců umí velmi dobře a srozumitelně zdůvodnit, proč je daný produkt výhodný. Všímejte si ovšem i toho, zda upozorní na případné poplatky, rizika a nevýhody. Pokud o nich nezačne vůbec mluvit, zeptejte se sami a buďte přitom ve střehu. Poznamenejte si, co vám poradce říká, abyste si mohli poskytnuté informace ověřit a požádejte o další schůzku.
   Může se hodit

   Čtyři příznaky, jak prokouknout vějičku a zbytečně netratit

   Zda vám dotyčný neříká pravdu a záměrně něco zatajuje, se dá vyčíst z jeho gest, výrazu v obličeji a falešných emocí. Varovným signálem, že vám někdo lže, je například umělý úsměv. Lháři ho používají jako univerzální masku, která má skrýt jejich pravé emoce. Rozpoznat předstíraný výraz není podle psychologů až tak těžké, stačí správně cvičit pozorovací schopnosti.
   Rada 4.:
   Žádné smlouvy s blízkými

   Finančním poradenstvím se živí v Česku desítky tisíc lidí. Pokud za vámi přijde někdo z vašich příbuzných či přátel a nabídne vám poradenské služby, řiďte se pravidlem: co je v domě, není pro mě.

   Lidí, kteří toto pravidlo porušili, je více než dost. I kdyby vaši blízcí pracovali pro tu nejlepší poradenskou firmu, raději jejich služby odmítněte. Obchody uzavřené s přáteli a příbuznými nemusí vždy dopadnout dobře a mohou pak narušit dobré rodinné vztahy.

  • #1789 Odpovědět
   Je to i zde
   Host

   Od představenstva ZFP

   Nechceme být zneužívaní prostitututkou J.P. z Velkých Bílovic a jejími pasáky, V.P., J.P., J.S. a jinými. Už nás to nebaví, jen se tu jebou…
   se
   Praha – ten bordel založila po dluholetém oblbování J.P. z V. Bílovic s cílem okrádat sociální systém ČR a nastolit svého pasáka do AFIZ. Podaŕilo se za úplatky. A teď chtějí do politiky pro beztrestnost. A najali si psychopaty ze Slovenska. Magoři, Podvodníci, Hajzli, společnost s ručením neomezeným. Ojebáváme, krademe a jezdíme po lontě i na červenou /zpráva ze Staré Ľubovne/ a jedeme i v podvodech s DPH, a i v metylu, máme už firmu zabezpečenou blbem SR

  • #1790 Odpovědět
   :D
   Host

   Víte co lidi, naučte se rozumět finančním produktům, které chcete využívat, nahlédněte pod pokličku tomu, jak fungují a jak s nima lze nakládat a budete bez starostí, nebudte se muset mít na pozoru , jako nějaký paranoidní bubák, já jsem to vyřešil tak, že jsem šel na seminář ZFP Group, prošel jsem si i jednotlivá proškolení, a dozvěděl jsem se informace, jak to funguje, takže kdyby se mi stalo, že po mě bude někdo někde na pobočce chtít např. navýšit cílovou částku(jak uvádí slečna) , tak se nenechám nabulíkovat, protože vím sám nejlíp, proč , kdy a co mám na svých smlouvách měnit. Jsem si jistý v kramflecích, díky ZFP Group a jejímu vzdělávacímu systému, který je pro všechny přístupný. A nemusel jsem ani tahat další lidi, jak tu někdo popisuje. Ani to nemám v plánu, stačí mi, že ty informace , který jsem se tam dozvěděl, využívám pro sebe.

  • #1791 Odpovědět
   :D
   Host

   Ale ma.ma uzasny vzdelavaci system.ktery i nabizi prilezitost budovani kariery.
   Uplne kazdy clovek ma moznost jej vyuzit a treba i diky nemu vydelavat pekne penize.
   Dokonce i .dnes uz nesvepravnemu.jardovi byla tato moznost otevrena.
   Ale jarda holt neumel vyuzit prilezitost.nechtelo se mu na sobe pracovat a myslel si.ze mu budou litat peceni holubi do huby. A kdyz se tak nestalo.citil se velmi okraden.ublizen a zneucten. Od te doby.misto .aby delal neco uzitecnyho.okrada stat o socialni davky a taha z nej prachy pres invalidni duchod.navic jeste zaklada diskuze po celem ceskem internetu.kde spini pracujici lidi.diky kterym mu kazdy mesic prijde duchod.

  • #1792 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   Tak když se nemůžete dohodnout, ať sem Jarda hodí základní informace o svých potřebách a vy mu udělejte návrh pojištění. A bude hned jasné kdo má pravdu.
   Já bych třeba zrovna teď potřeboval pojistit dům o dvou patrech, každé 100m2. Dokáže mi tu ZFP poradit?

  • #1793 Odpovědět
   :D
   Host

   Jdi někam! proč si myslíš, že jsem takovej zoufalec, že bych tu dělal něco takovýho, jen pro tvé pobavení. To je skoro jako ve škole, kdo jsi, že si máš dojem, že tvoje "odborné" hodnocení by pro někoho mělo nějakou váhu? Já se namáhám zásadně nad seriózními poptávkami, hrát si tu můžeš tak ty nebo jarda, můj čas je drahý.

  • #1794 Odpovědět
   Nedat se oblafnout
   Host

   Toto stojí pro všechny za zamyšlení:
   http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Dalsi-prusvih-penzijni-reformy-Uz-na-vas-startuji-tisice-sikulu-256539
   Další průšvih penzijní reformy: Už na vás startují tisíce šikulů

   Druhý pilíř penzijní reformy je především zajímavou příležitostí pro penzijní fondy, aby si na klientech pořadně vydělaly. Premiér Nečas by měl lidem říci, že většině z nich se tento způsob spoření nevyplatí. Tvrdí to v Lidových novinách ekonom Tomáš Prouza.

   ParlamentníListy.cz již dříve přinesly názor profesora Jaroslava Vostatka, podle kterého důchodová reforma pro drtivou část veřejnosti nebude výhodná. Nyní Tomáš Prouza přichází s názorem, že se tomuto výsledku nelze divit, protože uspokojení střadatelů vůbec nebylo záměrem tvůrců reformy. Poskytovatelé služby- penzijní fondy- se prý těší zejména na to, jak si na novém spořícím produktu namastí kapsu. A už se prý připravují.

   Podle Tomáše Prouzy pak nabídka premiéra sejít se s šéfy penzijních fondů prý připomíná opožděnou snahu zachránit si tvář. Přišla totiž až poté, co největší hráči na trhu – ING, Axa a Aegon – odmítli účast na pseudoreformě.

   Reforma je prý prostě nastavená špatně a výsledkem je, že vstup do druhého pilíře je pro většinu obyvatel nevýhodný. Premiér také mluvil o tom, že chce potenciálním klientům říkat pravdu. „Pokud to ale udělá, tak bude muset důrazně varovat, že pro většinu lidí bude podpis smlouvy nevýhodný – a takovou otevřenost jistě premiér na mysli neměl,“ obává se Prouza. A tak se chystá „informační“ kampaň za dva miliony.

   Podle Prouzy přitom jediným, kdo bude schopen potenciální zájemce o druhý pilíř přesvědčit, budou nabízející fondy. Jenže ty zcela nepokrytě nahánějí tisíce nových prodavačů a slibují jim, jak si na „klientech“ reformy královsky vydělají. „Českou penzijní reformu tak budou moci dealovat lidé bez jakékoliv praxe či oficiálně ověřených znalostí, a často s jedinou motivací – vlastním výdělkem,“ konstatuje Prouza.

   A následující debata je jednoznačná – lidé nemají o podvody zájem. Doporučení – nepustit podomní oblbovače k tělu, do mobilu, do bytu a zabezpečit si obydlí. I spreje, psa, upozornění na nástěnký v obytných blocích, a ignorovat je.

  • #1795 Odpovědět
   :)
   Host

   A navic,uz vidim,jak se pojistovny budou "rvat" o to,kdo z nich pojisti stareho,nesvepravneho a nemocneho blazna jardu…:D

  • #1796 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   No, když tvrdíte, jak je ZFP super a jaké odborníky jejich vzdělávací systém vychovává, tak by přece nejsnazší bylo to předvést. Ať za vás hovoří vaše práce. Tady vůbec nejde o nějaké mé hodnocení. Každý by se tady mohl podívat (no vlastně to i teď vidí), jak se slova odrážení ve skutcích 😉
   A určitě bych neměl strach, že by pojišťovna nechtěla peníze od kohokoli …..

  • #1797 Odpovědět
   ad ZFP
   Host

   Doporučuji pročíst celý link a zamyslet se, je to aktuální právě směrem k ZFP.

   http://profit.etrend.sk/kariera/firma-ako-raj-pre-psychopatov.html

   Napriek tomu, že paraziti prenikli už aj do biznisu (Profit 23/2012), v pracovnom živote možno naraziť ešte na kohosi. Tentoraz ide o psychopata. Výskumy naznačujú, že psychopati sa pohybujú aj v biznise a je pravdepodobné, že na nich skôr či neskôr narazíme. Sú to egocentrici s premyslenou stratégiou. Túžia po moci. A radi sa hrajú…
   INTELIGENCIA V ÚKRYTE. Aj keď majú veľmi podobné črty ako ľudia s psychopatickou poruchou, „vďaka vzdelaniu a svojmu okoliu sú schopní uživiť sa vo veľkých firmách,“ približuje P. Babiak v dokumente Fishhead. „Psychopat je niekto, kto nemá svedomie. Nie preto, že nie je schopný pochopiť rozdiel medzi dobrom a zlom. Je to preto, že jeho vnímanie a myšlienky nie sú prepojené s emóciami,“ dopĺňa ho R. D. Hare. Na ľudí sa pozerajú ako na predmety. Manipulujú a klamú svoje okolie, aby dosiahli, čo chcú.

   Podľa prieskumov sa každý z nás stane „obeťou“ manipulatívneho správania priemerne jedného alebo dvoch psychopatov za život. „Sú to často inteligentní ľudia, ktorí majú dobré strategické uvažovanie. Ak plánujú urobiť nejaký krok, vedia, kam povedie. Majú tendenciu rozvracať kolektívy, huckať ľudí proti sebe a vyvolávať intrigy,“ vysvetľuje na začiatok konzultantka Marcela Holická, ktorá na túto tému diskutovala s popredným americkým psychológom Robertom Hoganom. Hneď ju napadá jeden príklad, aj keď nešlo konkrétne o psychopata, ale správanie tohto muža bolo na hrane. Rozkladal tím ľudí, ktorí s ním spolupracovali. Bol „travičom“ spoločnosti, ako ho M. Holická nazýva. A pritom to dotiahol ďaleko.
   Více v článku.

  • #1798 Odpovědět
   ad ZFP
   Host
  • #1799 Odpovědět
   ad ZFP
   Host
  • #1800 Odpovědět
   Denisa
   Host

   Dobrý den s přítelem děláme u zfp 4 měsíce. Nepřišli nám zatím žádné provize,ve smlouvách co jsme pod nátlakem uzavřeli jsme později nacházeli nesrovnalosti a podobně. Už chápeme žeje to podvod. Ted ale nevíme co s tím. Nemáte někdo zkušenost jak se bránit? Hlavně jak odstoupit od té SOZ. Je to svinstvo.

  • #1801 Odpovědět
   Bránit se
   Host

   Podat výpověď buď vlastními slovy, nebo na jejich formuláři, mají ho na své www.
   Následně podat oznámení na policii a státní zastupitelství o podvodu a zavádění, totéž na ČNB a ČOI a AFIZ, a také médiím. A domluvit se s pojišťovnami o zrušení podvodných smluv a vrácení peněz, vyhoví. Jde jim o jméno.

  • #1802 Odpovědět
   :D
   Host

   Prosím Vás, jste uplně trapní, jaký podvod ??…podáte oznámení polici, ČNB a buhvíkam ještě, oni to prověří a stejně zjistí, že o žádný podvod nešlo! Raději by to chtělo popřemýšlet, kde došlo k chybě v komunikaci mezi vámi a zástupcem ZFP.

  • #1803 Odpovědět
   Martin Symerský
   Host

   To je snadné, buď neříkal zástupce pravdu a nebo posluchač není schopen chápat co říká zástupce.

  • #1804 Odpovědět
   Zástupci
   Host

   Zástupcem je u této samospotřebitelské firmy doopravdy kdekdo, a ani vedení není svéprávné. A podvody jsou u této Group v podstatě všude, na tom to žije. Lhát, podvádět a krást, a mlžit, to je Akademie zločinu. Stačí hledat a číst na internetu. I o rádodajkách a jiných úchylkách.

  • #1805 Odpovědět
   I takové podnikání
   Host

   http://www.omlazeni.cz/zfp-akademie-67-41570-0.html

   Pavla Hečová 17. 7. 2010 12:05 hod.

   Zfp akademie je normální podvod. V zfp jsem poznala několik lidí,ale když tam Poliak zaměstnal Ditu Kaňovou tak byl konec. Je to jeho milenka takže všechny ostatní ženské začala ponižovat. Říkala že zfp akademie je největší mlm v čr a že si můžou dovolit zničit kohokoli. Podvod je hlavně ve smlouvách. Zfp je má udělané tak , že potom můžou vydírat pokutou. Jestli nechcete zbytečné vrásky kvůli podvodníkům jako je zfp tak se jim vyhněte.

   Pavla Hečová 17. 7. 2010 12:35 hod.

   Stačí se podívat na ostatní diskuze zfp akademie

   http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=36886 5

   http://www.investujeme.cz/clanky/multilevel-nebo-l etadlo/nazory/

   http://www.penize.cz/diskuze/18296-financni-planov ani-podle-zfp-akademie-ii?pagenumber=18

   http://multilevelmarketing-mlm.deni.cz/je-to-podvo d.html

   http://dfens.chlast.cz/komentare.php?akce=fullview &cisloclanku=2006061801&page=0&style=

   http://www.trinec.cz/diskuze/id214/strana1/

   http://finance.idnes.cz/diskuse.asp?iddiskuse=A060 509_103804_fi_osobni_vra&vlakno=21989551

  • #1806 Odpovědět
   Od ČNB
   Host

   Na netě je rozhodnutí ČNB, kde jsou použitelné formulace http://www.cnb.cz/cs/dohled_financni_trh/vykon_dohledu/pravomocna_rozhodnuti/susr-detail.html?cnbid=Sp%20/%202010%20/%20158%20/%20573&&cnbsegment=200.230&page=1 rozhodnutí České národní banky č.j. 2012/2896/570 ze dne 3. dubna 2012 ve znění rozhodnutí bankovní rady České národní banky o rozkladu č.j. 2012/1774/110 ze dne 14. června 2012, sp.zn. Sp/2010/158/573  rozhodnutí České národní banky č.j. 2012/2896/570 ze dne 3. dubna 2012, sp.zn. Sp/2010/258/573 I. Společnost ZFP akademie, a.s., IČ 263 04 805, se sídlem 17. listopadu 12, 690 02 Břeclav (i) jako pojišťovací zprostředkovatel v období od 27.1.2009 do 27.5.2011 vyžadovala od osob, které pro ni měly v pozicích obchodních zástupců zprostředkovávat pojistné smlouvy třetím osobám, uzavření tzv. kombinace finančních produktů sestávající z investičního životního pojištění, penzijního připojištění, stavebního spoření a kapitálového životního pojištění tedy vyžadovala od osob, které se měly podílet na její zprostředkovatelské činnosti v pojišťovnictví, složení vstupního poplatku jako podmínky nezbytné pro výplatu příštích odměn za tuto zprostředkovatelskou činnost; čímž se dopustila správního deliktu podle § 26 odst. 2 písm. c) zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích (ii) při propagaci a prezentaci produktů penzijního připojištění a životního pojištění v rámci modelových příkladů obsažených v příručce nazvané ZFP v kostce, se kterou byli seznamováni potenciální spolupracovníci a zájemci o finanční produkty v období od 9.10.2009 do 27.5.2011, uváděla zavádějící informace o výnosu těchto finančních produktů tedy porušila povinnosti vykonávat svoji činnost s odbornou péčí dle § 12 odst. 5 písm. b) zákona o penzijním připojištění ve spojení s ustanovením § 21 odst. 1 zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích; čímž se dopustila správního deliktu podle § 43b odst. 4 zákona o penzijním připojištění za což se jí ukládá podle ustanovení § 26 odst. 3 zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích pokuta ve výši 2 000 000 Kč (slovy dva miliony korun českých). Pokutu je společnost ZFP akademie, a.s., IČ 263 04 805, se sídlem 17. listopadu 12, 690 02 Břeclav povinna zaplatit do 30 dnů od nabytí právní moci tohoto rozhodnutí na účet Celního úřadu pro Prahu 1 vedený u České národní banky, č. 3754-67724011/0710, konstantní symbol 1148, variabilní symbol 26304805. III. Společnosti ZFP akademie, a.s., IČ: 263 04 805, se sídlem 17.listopadu 12, 690 02 Břeclav, se podle ustanovení § 79 odst. 5 správního řádu ve vazbě na ustanovení § 6 odst. 1 vyhlášky č. 520/2005 Sb., o rozsahu hotových výdajů a ušlého výdělku, které správní orgán hradí jiným osobám, a o výši paušální částky nákladů řízení, ukládá náhrada nákladů řízení, ve výši 1 000 Kč (slovy jeden tisíc korun českých). Paušální náhradu nákladů řízení je společnost ZFP akademie, a.s., IČ: 263 04 805, se sídlem 17.listopadu 12, 690 02 Břeclav povinna zaplatit do 30 dnů od nabytí právní moci tohoto rozhodnutí na účet České národní banky, č. 115-69193891/0710, konstantní symbol 1148, variabilní symbol 26304805.  rozhodnutí bankovní rady České národní banky o rozkladu č.j. 2012/1774/110 ze dne 14. června 2012, sp.zn. Sp/2010/258/573 Rozklad společnosti ZFP akademie, a.s., IČO 263 04 805, se sídlem 17. listopadu 12, 690 02 Břeclav, ze dne 17.4.2012 se podle § 152 odst. 5 písm. b) správního řádu ve spojení s § 152 odst. 4 a § 90 odst. 5 téhož zákona zamítá a napadené rozhodnutí České národní banky ze dne 3.4.2012, č.j. 2012/2896/570, ke sp. zn. Sp/2010/158/573, se potvrzuje.

  • #1807 Odpovědět
   Pochopila perfektně
   Host

   http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/Lekar-vedecky-Vladnou-psychopati-a-bestie-Obcane-z-nich-stunou-258086

   Stojí to za přečtení s tím, že tady nejde ani o inteligentní, ani o vzdělaná individua, ale jen o chmatáky jdoucí pro svůj zisk jakýmkoliv způsobem a za jakoukoliv cenu.

  • #1808 Odpovědět
   jarka
   Host

   Dobrý, den. Co že je podvod? Provize???? jsem u společnosti 8 měsíců a provize mi přišly hned, co jsem zaplatila první splátku uzavřené smlouvy. Trvá to max. 1 až 3 měsíce. podle toho jak to máte nastavené.
   Další.. Pod nátlakem uzavřené smlouvy? a kdo na Vís tlačil??? Vše je vysvětleno a konzultováno. A jestli jste tomu nerozuměli, tak jste se asi neptali. A jestliže píšete, že u zfp děláte 4 měsíce tak tomu nerozumím už vůbec. Já jsem si prošla všechny vedlejší školení a starám se o finance celé rodině.Konečně rozumím jak vše funguje a už mě žádný poradce neoblbne.
   Takže to je spíše o mozku a ne o zfp.

  • #1809 Odpovědět
   lucie
   Host

   Je mi líto těch lidí, co využívají stále fin. poradce. Jsem u zfp 6 let a jsem nadšená. Vše co se říká na prvním semináři funguje a kdo říká, že ne, tak to je konkurenční firma, protože jí bereme týdně až 500 rodin.
   Upřímně, taky bych byla naštvaná, Takže je mi jasné, že musíte bojovat podpásovkama, když nic lepšího nemáte. To je to samé jako volby. viz. Zeman.
   Tak aspoň lidi nelžete, že vám nechodí provize. Ty chodí vždycky a je jedno jaký člověk je nad vámi nebo pod vámi. Tak už přestaňte lhát

  • #1810 Odpovědět
   Martin
   Host

   Tak schválně co mi poradíte, kam investovat 200 tis. Kč ?

  • #1811 Odpovědět
   Riela
   Host

   Já mám s zfp dobře zkušenosti. Na provizich nám do rodiny přišlo 26800.
   Celkový dojem z teto firmy mam kladný.

  • #1812 Odpovědět
   Petr
   Host

   Takže, podle mě jsou trapné pomluvy na zfp o tom jak to nefunguje atd. znáte někdo jinou firmu, která je na trhu už 17let a nerozpadla se? A má akreditaci od ministerstva školství? Já teda fakt ne. A to jak se tady pořád píše o pokutě? Ano dostali jsme pokutu za chybné vyplňování. Ale to je v lidech. Žádný zpronevěřený peníze, žádní okradení klienti. Nic takovýho. A že byla 2 miliony??? Byla, ale to je asi taková suma, jako když byste brali 25 tis. a banka by vám strhla 20 korun. Takže si to laskavě uvědomte. a proč tady nepíšete o tom, kolik milionu dostali pokuty ostatní??? Když se dělá 3 roky kontrola tak se vždy něco najde. A že je vlastně vše v pořádku je vidět na tom, že dál máme licenci u národní banky. Takže ještě něco?
   A pro naštvání dalších poradců. Jsem u společnosti 5 let a na příspěvcích od státu jsem díky informacím na celou rodinu vyčerpal 510 tis. Tak a kdo je teď mimo?????

  • #1813 Odpovědět
   Martin
   Host

   Zřejmě rozumíte psanému textu jinak než já. Ve zveřejněných závěrech kontroly ČNB sem se nedočetl nic o chybném vyplňování. Psalo se tam o poskytování nesprávných informací, o podivných kombinacích a porušování "protipyramidových" paragrafů zákona.

  • #1814 Odpovědět
   Slávka
   Host

   Při uzavírání smlouvy o životním pojištění jsem bohužel uvěřila tzv.pojišťovací poradkyni, která tvrdila, že po třech letech si budu moci vybrat vložené peníze s 4% navýšením. Upozorňovala jsem dotyčnou, že déle než ty tři roky nemohu spořit, jsem v důchodu a peníze jsem měla ze stavebního spoření. Bohužel o všechny vložené peníze nyní přijdu. Takže pozor. Pojišťovací agenti jdou jak se říká přes mrtvoly a neštítí se ničeho jen když si sami namastí kapsy na provizích.

  • #1815 Odpovědět
   Jiří
   Host

   Petře, jste zaslepený, např. OVB a Insia jsou zde déle než-li ZFP a nejsou to firmy jediné. Už si uvědomte, že Vás oblbují. ZFP je prostě firma, která používá praktiky, s kterými se do budouca už nepočítá. Chystají se změny, které celou vaši filozofii pohřbí. Dříve nebo později sám poznáte. ZFP už není tak slavná a úspěšná, počet smluv extremně klesá a obraty dohání nevhodným servisem, nejlépe uzavírat produkty na vysoké měsíční a jednorázové pojistné.

  • #1816 Odpovědět
   Dalim
   Host

   Dobrý den,

   určitě bych to nebral jako konečné řešení. Informujte se na ČNB jak postupovat, také to konzultujte s danou pojišťovnou. Řekněte co jste očekávala a jaký byl výsledek. I v takových to situacích se dá uspět, ale záleží na dokumentech, které jste podepisovala s danou osobou. Držím pěsti.
   P.S.pokud si s tím nevíte rady dejte mi na Vás mail nebo tel.

  • #1817 Odpovědět
   otoman
   Host

   Zfp je jedná velká zlodějina. Největší sranda je to, že lidé ( pěšáci ), kteří pro tuto společnost pracují absolutně nemají ponětí jak to funguje. Jsou součástí letadla.

   Prodej finančních produktů zástupci zfp se dá srovnat s prodejem hrnců či matrací 😀

   Člověku stačí selský rozum, aby jsi uvědomil, že ty kecy na těch školeních, náborech apod. jsou jen kecy.

   A úplně nejhorší věc je taková, že nevědomky tito pěšáci předělávají po rodině spoustu uzavřených smluv, všechny poškodí, utopí prachy apod. a když jim to docvakne, tak je pozdě.

   čágobelo šílenci 😀

  • #1818 Odpovědět
   otoman
   Host

   Určitě nejlepší volbou je jednorázový vklad buď do nějaké pojišťovny nebo banky. Na 3 nebo na 5 let, kde to můžete zase po uplynutí otočit.

   Nebo ještě pod polštář domů 🙂

   Prostě tam kde ty peníze najdete.

   Nebo mě možná nějaký zfp poradce vyvede z omylu?:-D

  • #1819 Odpovědět
   Martin
   Host

   No jak vidíte, tak nikdo z obhájců ZFP za měsíc nijak nereagoval. Myslím, že to mluví naprosto jasně.

  • #1820 Odpovědět
   Jana
   Host

   Tak to vám blahopřeji!Já jsem o podobnou částku přišla u této "společnosti"Jak?Vaše kolegyně mne připravila společně se dvěma kolegy o vypracovanou strukturu v době nevyléčitelné nemoci,Tak se dodnes potácím za hranicí chudoby a splácím exekuce.

  • #91093 Odpovědět
   Patrik
   Host

   Dobrý den , moje zkušenost je taková že je to podvod na podvod. Třeba pojistky na auta jsou úplně mimo a neodškodní pojišťovna ani člena zfp.

   • #101543 Odpovědět
    Kryštof
    Host

    Pane Patriku, je mi líto vaší negativní zkušenosti, nicméně pojistné plnění bude přesně takové, na jakém se společně s finančním poradcem dohonete. V případě že pak pojišťovna neplní ve smlouvě dohodnutými částkami, není na vině společnost ZFP jako zprostředkovatel fin. produktů ale samotná pojišťovna.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 275 vláken odpovědí
Odpověď na téma: ZFP Akademie
Informace o uživateli: