Odpověď na téma: ZFP Akademie

#1608
jarda
Host

Jasně že o lidech, a o těch nahoře především, těm ten bordel vyhovuje.
Nevíte o "firmě" doopracdy nic. Vstoupil jsem do ní svým výběrem jako výjimka v době, kdy Vám bylo cca 15. A i teď píšete tak, jako kdyby jste toho moc "nepobrala" – píšete jako firma, což není dobré.
.
Akreditaci má kdekdo. Já jsem byl už nežádoucí, protože jsem jim dávno viděl do karet. A to jsem byl na všech společenských akcích – na založení a.s., na prvním plese jsem dokonce i tancoval s "majitelkou" a ptala se mých řídících a lektorů, co mi je…, takže tolik o znalosti podstaty firmy. Samozřejmě znám i ty, kteří byli "odejití", jezdil jsem po SR i ČR, řídil jsem semináře /první vlastní jsem měl v pozici 2 s 55 seminaristy z mých struktur…, vozil jsem meotary, staral se o vzdělávání lektorů, udržoval kontakty se všemi firemními strukturami, vedl vlastní databázi tvořenou na seminářích.
Byl jsem i na českých ZS a mám i české ZFP číslo a českou smlouvu o OZ také, nejen slovenské. Dokonce mi dali i český cetrifikát.
.
Vzhledem k detailním znalostem o spoustách podvodů na konkrétních podvedených, okradených a nezákonně napadaných spolupracovníků na soudech, z nichž někteří tuto nezákonnou agresivní situaci nezvládli a již nejsou mezi živými, těmto garatis a úspěšně pomáhám. Jeden se dokonce oběsil na štědrý den.
.
Moudrý člověk, který vidí způsoby práce "firmy" by měl procitnout z toho stavu poblouznění a začít něco pozitivního dělat pro svou rodinu a rodiny svých spolupracovníků, které ve stavu zjevné pomatenosti dovedl do zločinecky řízené firmy, ne? A čím dříve, tím méně bude obětí v ČR, už i u Vás se jeden ředitel oběsil.
.
Zkuste popřemýšlet, jak dále, toto je špatná cesta, a jste mladá. Přeci jen jíti cestou zločinu…