Odpověď na téma: Zhodnocení a cílová částka ve smlouvě

#1037
Jaroslav Roubíček
Host

Vážený pane Pavle,
Váš dopis vychází z naprosté nevědomosti, nebo……… 🙂
Máte zkušenosti s místními i když v zahlraničí vlastnícími, společnostmi. Je mi to líto, ale na západě od našich hranic by nikdo s takovými společnostmi, které negarantují písemně ve smlouvě (tedy i v návrhu) cílovou minimální částku mých CELOŽIVOTNÍCH ÚSPOR, žádnou smlouvu (návrh) neuzavřel. Jen u nás je jakýmsi národním s portem podpesat svůj závazek a nechtít žádný závazek protistrany. S Vámi bych chtěl obchodovat: Vy mi do smlouvy napíšete závazek, že mi např. prodáte své auto a já Vámtam naoplátku NENAPÍŠU kolik Vám za něj zaplatím a provedeme převod….. to je Váš výklad ?!?!?!
Je samozřejmé, že při změně podmínek smlouvy ze strany klienta, provede, ale opět PÍSEMNĚ i s cílovou GARANTOVANOU částkou odpovídající provedné změně.
Je mi líto Vašich klientů ….opět neotřelé: slibem nezarmoutíš a až si půjdeš pro své celoživotní úspory ve společnosti, kterou zastupujete, Vy už u toho nebudete ?!?!?! I toto, jsem od Vás podobných, už slyšel…"je něco prohnilého ve ……."

Ps.: v mnoha případech je v investičním životním pojištění částka nákladů daleko vyšší než připisovené "výhodné" úročení… i toto jsem viděl mnohokrát na vlastní oči 🙂
A nestydím se za své celé jméno

A pokud chcete Vy sám vidět návrh smlouvy a smlouvu s cílovými písemně garantovanými částkami, kontrolovanými ČNB, jsem Vám k dispozici