Pojištění nemovitosti a domácnosti online

NN Group

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku působí v ČR od roku 1998, spolu s ING pojišťovnou a NN penzijní společností je součástí globální finanční skupiny NN. Tato instituce holandského původu nabízí stabilní a kvalitní služby v oblasti pojišťovnictví a bankovnictví.

Na území České republiky získalo právě NN (NN životní pojišťovna, pobočka pro Českou republiku, tehdy ještě Nationale-Nederlanden) v roce 1991 jako první zahraniční společnost po pádu komunismu licenci k uzavírání pojistných smluv. NN se specializuje na životní pojištění a dnes se řadí ke špičce mezi poskytovateli tohoto produktu na českém trhu.

Pro potřeby svých klientů NN Životní pojišťovna vyvinula široké portfolio produktů životního pojištění.

  • Investiční pojištění
  • Kapitálové pojištění
  • Rizikové pojištění
  • ve více než 40 zemích světa
  • 85 milionů klientů

Diskuzní fórum o NN pojišťovně

  • Zvolené fórum celkem obsahuje 4 témata a 5 odpovědí. Do diskuze se naposledy zapojil uživatel Tobiášová Lenka 6 let, 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 témat - 1. až 5. (z celkem 5)
Vytvořit nové téma ve fóru „ING“
Informace o uživateli:

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.