Spočítejte si cenu cestovního pojištění v naší on-line kalkulačce. Ušetřete!

Cestovní pojištění domácích mazlíčků

pes v autě

Velmi často se nyní setkáváme s dotazem, zda lze na cestu pojistit psa nebo kočku samostatně. Klienti požadují individuální cestovní pojištění domácích mazlíčků bez toho, že by plánovali pojistit i sebe. K takové situace obvykle dochází ve chvíli, kdy rodina nesežene pro svého chlupáče vhodné hlídání a nebo je jim líto nechat mazlíčka doma a odjet bez něj. A často už mají pro sebe cestovní pojištění zařízené a rádi by tedy pouze „připojistili“ svého zvířecího kamaráda.

Takovou situaci pojišťovny neumožňují. Ať se to někomu líbí nebo ne, tak pejsek nebo kočka necestuje sám, ale je součástí „rodinné smečky“. A jako takový by měl být i pojištěn. Ovšem pokud už celá rodina pojištění má, nezbude, než si zařídit pro pejska (kočičku) pojištění další a to včetně páníčka (ideálně toho člena rodiny, který je uveden v mezinárodním očkovacím průkazu). V naší kalkulačce je připojištění domácích mazlíčků v druhém kroku jako možnost připojištění:

 

[button position=“centered“ url=“https://online.pojisteni.cz/cestovni/srovnani“]Nezávazná kalkulace cestovního pojištění vč. mazlíčka[/button]

 

Mimo toho, že díky pojistce bude pokryta neodkladná veterinární péče v případě úrazu či nemoci zvířete, můžete si připojistit i odpovědnost za škody. A věřte, že tento drobný peníz může řešit mnohatisícové škody. Přece jen cestujete do míst, která nejsou pro vašeho mazlíčka známá, a není tedy vyloučeno, že se pokusí ve stresu utéct nebo i něco poničit, případně na někoho zaútočit.

Mezinárodní očkovací průkaz

Vždy je třeba mít na paměti, že pojistit lze pouze naprosto zdravé zvíře s platným mezinárodním očkovacím průkazem. Zvíře musí být starší 3 měsíců. V rámci EU je striktně vyžadováno očkování proti vzteklině. Další případná povinná očkování si nastudujte v podmínkách země, kam hodláte vycestovat.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 3 roky, 1 měsícem.
Odpověď na téma: Cestovní pojištění domácích mazlíčků
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Výlet do Edinburgu

Cestování je mojí velikou vášní. Když byla možnost udělat si prodloužený víkend do Edinburgu, nebylo o čem přemýšlet. Přímý let z Prahy do Edinburgu je

Celý článek »

Pozdrav z Ghany

Výlet do Ghany nebyl úplně výlet v pravém slova smyslu. Šlo o práci dobrovolníků, pomoc v nemocnici. Na dobrovolnický program jsme se přihlásily s kamarádkou

Celý článek »

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »

U nás je sjednání skutečně 100% on-line. Vyplníte údaje, zaplatíte, obdržíte dokumenty e-mailem (pojistnou smlouvu a kartičky pojištěných) a hotovo. Nebudeme vás obtěžovat po telefonu či vyplňovat s vámi smlouvu ručně, žádné chození na pobočku, žádné podepisování papírových dokumentů.