Články

Zabouchnuté dveře či ucpané odpady řešte s pojišťovnou

25.10. 2016 2 komentáře Pojištění majetku, Pojištění odpovědnosti

Je dost pravděpodobné, že máte sjednané pojištění domácnosti zahrnující i asistenční služby, které nám podobné situace mohou značně usnadnit. Vyplatí se proto znát přesný rozsah našeho pojištění a naučit se asistenční služby využívat na maximum. Můžete tak ušetřit rodinné finance i vlastní nervy.

Asistence je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě nehody pak stačí zavolat na pohotovostní linku a operátor na místo obratem vyšle odborníka, který nepříjemnou situaci pomůže vyřešit.

Často se však stává, že si lidé v kritické situaci na sjednané služby nevzpomenou a zbytečně tak nevyužijí dostupnou možnost vyřešit havárii zdarma a bez větší námahy. Jaké jsou nejčastější nehody, se kterými mohou asistenční služby pomoci? Například u Slavia pojišťovny klienti v rámci domácích asistencí nejčastěji volají na bezplatnou pomoc zámečníky, instalatéry a elektrikáře.

Asistenční služby vám pomohou v místě, pro které je sjednána pojistná smlouva. Ve smlouvě s pojišťovnou je také uvedena frekvence zásahů asistenční služby (kolikrát za rok je možné služby využít) a finanční limit plnění pro jednotlivé případy.

Pokud přeci jenom nemáte sjednané pojištění domácnosti, můžete tak učinit online a mít během 5 minut sjednáno pohodlně z Internetu. Doporučujeme myslet i na škody mimo domácnost, a tak je dobré mít uzavřené i pojištění odpovědnosti.

 

Pojištění.cz Fóra Zabouchnuté dveře či ucpané odpady řešte s pojišťovnou

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
 • Autor
  Příspěvky
  • #14297 Odpovědět
   Profilový obrázekmilan
   Host

   Zabouchnuté pozdě večer dveře pojišťovna asi horkotěžko vyřeší, ale spíš profi zámečník 🙂

  • #14305 Odpovědět
   Petr ŠťastnýPetr Šťastný
   Správce

   Naopak. Pokud máte otevření dveří součástí asistenčních služeb, je potřeba se obrátit na pojišťovnu – na jejich non-stop asistenční službu, která vám zajistí svého nasmlouvaného zámečníka, jehož práci zaplatí. Pokud si bez koordinace s pojišťovnou seženete nějakého vlastního zámečníka, jeho práci vám obvykle nezaplatí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
Odpověď na téma: Zabouchnuté dveře či ucpané odpady řešte s pojišťovnou
Informace o uživateli: