Allianz soutěží o vstupenky na golf do Skotska

St Andrews Links, legendárním klub s 600letou historií, který stál u zrodu golfu a díky dlouholetému partnerství Allianz s St Andrews Links se i letos na greenu setkají aktuální a budoucí golfové hvězdy.

Je Vám 16–30 let a máte max. HCP 36? Pak stačí do 24. července vyplnit kratičký formulář na webových stránkách www.allianzgolfcamp.com a poslat zajímavou odpověď na hlavní soutěžní otázku, která zní: Proč zrovna vy porazíte profesionály z Allianz Golf Campu – Paula McGinleyho, Sophii Popov a Beatriz Recari

Allianz má zkušenosti nejen s pojišťováním golfových hřišť, zaměřuje se i na golfisty. Oblíbeným produktem je pojištění PRO Golf, které kryje veškerá rizika související s hrou na amatérské úrovni. Vyplatí se jak hráčům, kteří se pohybují pouze po tuzemských greenech, tak těm, kteří vyjíždějí do zahraničí. Vztahuje se například na golfové vybavení a jeho pronájem při zpoždění a ztrátě zavazadel během přepravy, ale i na startovné a hráčské poplatky, a zahrnuje i pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 6 let.
Odpověď na téma: Allianz soutěží o vstupenky na golf do Skotska
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »