Články

Čechy nejčastěji potrápí nemoci a úrazy v Chorvatsku

12.5. 2016 Žádné komentáře Cestovní pojištění

Nejvíce plnění v rámci cestovního pojištění během letních měsíců eviduje Slavia pojišťovna v Chorvatsku, Turecku a Bulharsku.  Podle podkladů pojišťovny patří mezi nejčastější zdravotní komplikace, se kterými čeští turisté vyhledají lékařskou pomoc, zažívací problémy, úrazy a zdravotní komplikace, které musí řešit specialisté na ORL. Mezi nejběžnějšími případy patří nevolnosti, pohmožděniny a zlomeniny, zejména u dětí pak záněty středního ucha, často se vyskytují i alergické reakce, popálení kůže nebo úpaly.

V Egyptě se turisté pravidelně potýkají se zažívacími problémy, které mohou končit i několikadenní hospitalizací v nemocnici. Vážnější případy jsou často spojeny se sportem, a to hlavně s jízdou na kole. Další vážnější poranění vznikají při vodních radovánkách, např. při skocích do vody. Náklady se v podobných případech mohou vyšplhat až do stovek tisíc.

Pojištění.cz Fóra Čechy nejčastěji potrápí nemoci a úrazy v Chorvatsku

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.czPojištění.cz a poslední změna proběhla 4 roky, 8 měsíci.
Odpověď na téma: Čechy nejčastěji potrápí nemoci a úrazy v Chorvatsku
Informace o uživateli: