Česká pojišťovna dává bonusy k životnímu pojištění

Nový benefit, který do 15. 4. 2016 nabízí Česká pojišťovna k životnímu pojištění Můj život, je 500 Kč za každý den strávený v nemocnici místo na lyžích. Pojistné plnění bude poskytnuto při hospitalizaci následkem úrazu nejen v nemocnicích, ale také při následné péči v rehabilitačních ústavech, lázeňských léčebnách či v ozdravovnách. Pojištění je platné nejen na území České republiky, ale pokrývá celou Evropskou unii a další evropské země. Vztahuje se i na zranění, která se stanou v souvislosti s teroristickým útokem. Tím Česká pojišťovna vychází vstříc poptávce zákazníků a reaguje na aktuální dění ve světě.

V rámci pojištění úrazové hospitalizace obdrží klient za každý den pobytu v nemocnici nebo jiném léčebném zařízení pět set korun. „Například při lehčím zranění, které si vyžádá desetidenní pobyt v nemocnici, od nás dostane pojištěný 5 000 korun,“ vysvětluje Markéta Filová, manažer útvaru produktového managementu životního pojištění České pojišťovny a dodává: „Smyslem tohoto benefitu je především kompenzovat lidem vynaložené náklady, o které přijdou vinou úrazu. Může se jednat například o nevyužitý skipas, ale třeba i o lístek na koncert, kterého se kvůli zranění nemohou zúčastnit.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Diskuzní fórum

Přejít do diskuzního fóra 

  • Toto téma neobsahuje zatím žádnou odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel Pojištění.cz a poslední změna proběhla 6 let, 6 měsíci.
Odpověď na téma: Česká pojišťovna dává bonusy k životnímu pojištění
Informace o uživateli:
Aktuality a informace

Rychlý výlet do Helsinek

Do Finska jsem se vydala poprvé. Bylo to na pozvání kamarádky, která právě maturovala. Tak proč si neudělat krátký výlet? Začátkem června jsem letěla na prodloužený

Celý článek »